Sayfa 144/309 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Marine10 Yazıyı Oku
    AnelT Kottan çıktı mı?
    İşleme kapalı mı?
    Mevcut hisseler karşılığı AnelE hissesi mi verilecek?

Bilgisi olanların yorumlarını rica ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yarın sabah borsa açılınca almayı dene alırsan açık alamazsan kapalı

2.  Alıntı Originally Posted by zirve0638 Yazıyı Oku
    Yarın sabah borsa açılınca almayı dene alırsan açık alamazsan kapalı
    kotta olsaydı bu haberle iki tavan cekeddii.

3. kottan cıkarıldı
    işleme kapalı
    mevcut hisseler karşılığında anele verilmeyecek
    şuan ki durumu öğrenmek için yorumları okuyabilirsin
    teşşekürler iyi akşamlar

4. Teşekkürler,
    hissesi olanlara sabırlar...
    SPK bu kadar insanı mağdur etmemeli; hayırlı geceler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
    Şeytan bunun yanında masum kalır,Anel E'yide tehlikeye soktu yaptığı pislikler yüzünden,ne gereği vardı 91 krş açıklamışsın ne güzel birleşmeyi,nereden aklına geldi cayıp 46 krş yapmak,esasında bizden daha çok başı ağrıyacak olan o,bekleyip görmek lazım...zaten etik olmayan durumlar mevcut borsadaki hisselere örnek olacağı için,bir SPK var ne halt ettiği belli değil,Vedat Akgiray güya bir ara görevden ayrılmadan önce tahtası kapatılan hisseleri açacaktı,şu anda onu geçtik tahtalara çokları daha ilave oldu,zaten oda köteklikti,bana ne sizin hissenizden demişti,banamı sordunuz alırken demişti,alırsanız işte böyle cezanızı çekersiniz dediydi,işte bunlarda o taktiği uygulayarak yatırımcıyı soymaya takviye ediyorlar,bunlar bu kurumun başına nasıl geliyor anlamış değiliz,zamanında Vedat ABD'de okurken 2.000 dolarlan ABD borsasına girip 900.000 dolar yapmış,peşinden 500 dolarlan çıkmış,gerçi bana hiç inandırıcı gelmiyor,öğrencisin 2000'i 900.000 yapmış hiçmi harcama yapmamış !!!...neyse balık baştan koktuğu için,Hükümet+kurumları+borsaya köte olan şirketler üçgeninde yatırımcılar borsaya devamlı küstürülüyor,hak,hukuk,adalet olmayan yerde gelde bu vatanda yaşa ve yatırım yapmaya kalk

6.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    Haberi düştü...

Şirketimiz Yönetim Kurulu' nun bugün yapılan toplantısında, iştirakimiz Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş B grubu paylarından şirketimiz portföyünde olmayan bir kısmının gönüllü çağrı yoluyla toplanmasına yönelik olarak (II-26.1) sayılı Pay Alım Teklifi Tebliğ hükümlerine göre Sermaye Piyasası Kuruluna başvurulmasına,
    Sermaye Piyasası Kuruluna yapılacak başvurunun içeriğinde yer alacak Pay alım teklifi fiyatının tespitine ilişkin olarak Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş' nin Bağımsız Denetimden geçmiş 31/12/2018 tarihli mali tabloları üzerinden değerleme raporu yaptırılmasına,
    Gönüllü pay alım teklifi için 12 milyon TL fon ayrılmasına ve söz konusu tutarın şirketimiz kaynaklarından karşılanmasına,
    İşlemlere aracılık edecek bir aracı kurum ile aracılık sözleşmesi imzalanmasına,
    Alınan kararlar ile alakalı tüm iş ve işlemlerin ifası için Şirket yönetiminin yetkili ve görevli kılınmasına;
    Karar vermiştir.
    Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygılarımızla bildiririz.
    Anelt Yönetim Kurulundan bir aksiyon yok ama Anele birleşmede toplayamadıkları lotları şimdi gönüllü çağrı diye yine KY mağdur ederek toplayabildiği kadar toplamaya çalışacak.

Kafamda deLi sorular!

1 - Kot'tan atılmak için yapmış olduğunuz itiraz dilekçenize demek ki sizde güvenmiyorsunuz, kota döneceğinize?
    2 - Anele'de alınan karar bana şu soruyu sorduruyor, Kota dönemeyecek nede olsa ben toplayabildiğim kadar gönüllü çağrı yolu ile toplayayım sonrasında Mahkeme, bilir kişi vb bir durumlarına karşı dışarıdaki lotlar minimum'da olsun.
    3 - Anele Yönetim Kurulu Karar alırken, Anelt Yönetim Kurulu Neden hala UYUMAKTADIR ve 3 yıldır neden UYANMAK istememektedir.
    4 - 31.12.2018 mali tabloları yerine neden Acredo oyununun oynandığı 31.12.2016 mali tabloları üzerinden DEĞERLEME yaptırmazsınız? 31.12.2018 mali tabloları olumsuz tabi işinize gelecek Bağımsız' denetimin çıkaracağı düşük gönüllü çağrı fiyatı.

Sorular elbet uzar gider, YİNE KÖTÜ NİYETLİ YİNE masa altı oyunlarla oynanan KY mağdur etme oyunlarının devamı.

Bu gönüllü çağrıya katılanlar elbet olacaktır maliyeti düşük olanlar veya gercekten lanet olsun diyenler, ( Maliyeti düşük olanlar yani sonradan hisse alıp 0,3x-0,4x maliyetli olanlar asıl mağdur kişiler olarak görmüyorum ) eğer ki spk'dan red gelmez ise katılacaklardır. Umarım kimse zarar etmeden çıkar.

***12M TL kaynak ayırmışlar, olmaz olmaz da 1 TL çağrı gelse 12M lot toplarlar, 0,70 gelse 17M lot toplarlar...! SPK'ya diyorlar ki siz red etseniz de biz KY'da sizi de çarpar, böler, toplar yine o lotları toplarız...!

Syg.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

7. Spk dan gelen olumsuz cevabin tarihi 7 Aralık dünkü açıklama şimdi daha iyi anlaşıldı

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 144/309 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •