Sayfa 270/309 İlkİlk ... 170220260268269270271272280 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Herşey şirketin elinde,önce talep nasıl ona bakarlar,çoksa belkide hepsini alırlar,,sonra şirketi faaliyete geçirir,yüksek değerleme yapar,iş alırlar,daha yüksek fiyattan millete satarlar.
    Bilançoyu istediğin gibi ayarlamak,şirketin elinde.
    "Yok ben hisselerimi 1.26 dan vermeyeceğim" demekle yatırımcılar ne kazanacaklar,bunu düşünmeleri gerekir.,,mahkeme mahkeme,devam eder,para pul olur,o da erir gider.
    Çok doğru sıkıntı şirketin fon olarak kısmi bütçe ayırması.bıktık artık yeter veriyom desem hissenin yüzde 30 unu alacak hiç almasin daha iyi.sirket yüzde 30 hisse alınca eline ne geçecek hiç yapmasın daha iyi bu durum iki taraf içinde iyi olmayan durum.ya hisselerin tamamına çağrı yapsınlar yada yapmasinlar.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    bügune kadar herkes beni yusuf yıldız sandı yusuf yıldızın nic yok .ben orhan antalyalıyım ..
    neyse yusuf vatsap grubu kurmuş orda bilgi veriyor bizim haberimiz dahi yok .sayın yusuf bey sana ihtiyacımız var zorlu aklımızın ermedigi sürece girdik bizde gruba al .en iyi sen bilirsin abi senin adına nic açtım özür dilerim .
    Hasta mıın sen kardeşim? Git başka bir halt ye ne diye böyle saçmalık yapıyorsun??

Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    bügune kadar herkes beni yusuf yıldız sandı yusuf yıldızın nic yok .ben orhan antalyalıyım ..
    neyse yusuf vatsap grubu kurmuş orda bilgi veriyor bizim haberimiz dahi yok .sayın yusuf bey sana ihtiyacımız var zorlu aklımızın ermedigi sürece girdik bizde gruba al .en iyi sen bilirsin abi senin adına nic açtım özür dilerim .
    Mal ya harbiden mal ne işin var başkalarının adına yaziyon.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
     Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Mal ya harbiden mal ne işin var başkalarının adına yaziyon.

Belkide elinde hissede yoktur,nasıl olsa meydan boş,salla,yavrum salla...neyse en azından bilgi sahibi oluyoruz

5. Ziraat yatırımdan talep formu ve talimatlarla ilgili bilgilendirme yapılmış yatırımcılara diğer kurumlardan gelen bilgi varmı? Ben iş bankasındayım, herhangi bir haber olmadığı gibi şubedeki arkadaşlar genel müdürlüğü aradıklarında oradada bilgi yok?!?!

30 bin lotumun 10 bin lotunu alıp geri kalan 20 bin lotumu bana iade edeceksen neden bu çağrıyı yapiyon.cinsmisin nesin. isim cisim hepsi eline geccek icabında ona göre alım yapcan geri kalanı iade etcen yillik kirası 30 milyon olan bir yer için 40 milyon fon ayirmiuon.ulen bu hisse kotta olsa 32 milyon lotu 1.26 dan alabilirmisin .10 milyon lot alsan kotta iken hisse 3 TL olur.

Son düzenleme : garip_borsacıı; 25-04-2019 saat: 21:21.

İşin ilginci ad soyad TC boşu ile kimin ne lotu var kim ne vermiş tesbit edebileceklermi.yani yoksa mkk damı kalacak bilgiler aracı kurum kimin ne lot verdiğini ismini bilecekmi

Son düzenleme : garip_borsacıı; 25-04-2019 saat: 21:19.

8. Arkadaşlar bir şey sorabilir iyim. Bu hisseyi topladı diyelim geri kota açılacak mı... Bilen biri cevap verebilirsen sevinirim.

Sayfa 270/309 İlkİlk ... 170220260268269270271272280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •