Sayfa 265/309 İlkİlk ... 165215255263264265266267275 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Kesinlikle bu fiyata satmam diyenler. Lot miktarlarını yazarlarsa ortaya ne çıkacak bi bakalım. Tabi davacı grupda ne kadar var onuda yazsınlar

2. Davacı grupta değilim bu fiyata satmayacağım. Lot miktarım 22.000 (yirmiikibin) .

3. Davacı gruptan satanlar varsa eğer, ihtiyaç halinde 19500 lotum var haberleri ola.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

egerki beklemeye niyeti olan varsa 1.26 dan 1079 lotu satabilirim

5.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Davacı gruptan satanlar varsa eğer, ihtiyaç halinde 19500 lotum var haberleri ola.

Yani davaci grubun lotu azalirsa 19500 lotum var demek istedim

"Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

6. Arkadaşlar nasıl satacaz bir açıklama yapabilirmisiniz süreç nasıl işletecek

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. benim anladıgım bu madem fonartacak anele niye primlemedi .neden kap haberi yapmadılar süreleri var onlarda bu cümleyi çözemediler spk arayıp soracaklar .ne demk istediniz anamıza sövdünüz .gibi
    12 milyon fonu aşmamak diyor kabul ettim yani sınır koydum şimdi sen düşün .12 milyon fonu küçük yatımcıya kulandın eeee sonrası bu ne demek biliyormusunuz .özel emirle mal alamazsın .cebindende alamazsın anele gibi bir sermayesi güçlü şirketi varsa onuda ortak ede bilir .şimdi başka mevzu şu anele payının yüzde 95 olma şansı yok niyemi burası çok önemli rıdvanın kendi lotuna dahi onay çıkmadı burayı es geçmeyin .bizimde düşündügümüz planlar var .zmanını gelince herkes ögrenir .

Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    benim anladıgım bu madem fonartacak anele niye primlemedi .neden kap haberi yapmadılar süreleri var onlarda bu cümleyi çözemediler spk arayıp soracaklar .ne demk istediniz anamıza sövdünüz .gibi
    12 milyon fonu aşmamak diyor kabul ettim yani sınır koydum şimdi sen düşün .12 milyon fonu küçük yatımcıya kulandın eeee sonrası bu ne demek biliyormusunuz .özel emirle mal alamazsın .cebindende alamazsın anele gibi bir sermayesi güçlü şirketi varsa onuda ortak ede bilir .şimdi başka mevzu şu anele payının yüzde 95 olma şansı yok niyemi burası çok önemli rıdvanın kendi lotuna dahi onay çıkmadı burayı es geçmeyin .bizimde düşündügümüz planlar var .zmanını gelince herkes ögrenir .
    Rıdvanın hisselerine neden onay çıksın ki varmı böyle bir ihtimal.halka açık hisseler için başvuruldu.ikinci konu yüzde 95 oran bulamaz deyip rıdvanın hisselerini nasıl sayarsiniz capitali bile sayma icabında adam ortak hareket ediyom diye bir haber yollar iş biter.zaten Rıdvan Çelikel anel elektirikle ortak hareket ediyor anel Telekom hisselerinde bunu kaç kez kap haberi ile belirtti ayrıca SPK başvurusunda böle özellikle belirtti.ayri olması zaten düşünülemez.yani yüzde 95 için rıdvanın hisseleri otomatik olarak say.ayrica yarın kapital de Çelikel ailesi ve anel elektirikle ortak hareket ediuim diye bir haber yollarsa oda yüzde 95 payı sağlamak için sayılır .nokta sen de ortak hareket edebilirsin icabında .

Fikir dusuncelerimdir

Sayfa 265/309 İlkİlk ... 165215255263264265266267275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •