Sayfa 266/309 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Müracaat zaten 12 milyon talebiyle başvurulduğu için tabiki öyle diyecekti başka ne bekleniyordu.
    6 iş günü içinde işlemlere başlamak için yakında açıklama gelir.
    Daha önce onaylamaz yüzde 99 diyenler ne düşünüyor.
    Biz ise onaylanma ihtimalinin çok yüksek olduğunu iddia etmiştik nedeni ise gönüllü esası olmasıydı vermek istemeyen vermezdi.
    Burda 2 TL.dan hisse almak isteyen vardı buyrun 1.26 dan siz alın hisse ederi 8 TL.diyenler alınlı para kazanın.
    Gönüllü çağrı fiyatıyla şirket ederi arasında bir bağ kurulamiyacagini bazıları anlamıştır umarım.
    Hissesini verenler muhtemelen ayrılan fondan fazla olacak o zaman şirketin tavrını öğrenmiş olacağız
    Caputaldeki hisseler muhtemelen gönüllü çağrışan sonra halledilecektir.
    Herkese sağlık ve kolayliklar dilerim

2.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Rıdvanın hisselerine neden onay çıksın ki varmı böyle bir ihtimal.halka açık hisseler için başvuruldu.ikinci konu yüzde 95 oran bulamaz deyip rıdvanın hisselerini nasıl sayarsiniz capitali bile sayma icabında adam ortak hareket ediyom diye bir haber yollar iş biter.zaten Rıdvan Çelikel anel elektirikle ortak hareket ediyor anel Telekom hisselerinde bunu kaç kez kap haberi ile belirtti ayrıca SPK başvurusunda böle özellikle belirtti.ayri olması zaten düşünülemez.yani yüzde 95 için rıdvanın hisseleri otomatik olarak say.ayrica yarın kapital de Çelikel ailesi ve anel elektirikle ortak hareket ediuim diye bir haber yollarsa oda yüzde 95 payı sağlamak için sayılır .nokta sen de ortak hareket edebilirsin icabında .

Fikir dusuncelerimdir
    anel elektirgin yüzde 95 pay olması lazım oy hakkı ile karıştırma haci mao

3. ben mi türkçeden anlamıyorum yoksa milletmi 12 milyonu aşmamak neyi anlatıyor size bak şirketde anlamamış ama spk soracaklar pazartesi zmanları var spk ile yazışırlar farz et cümle düşük diyelim aşmamak neyi anlatıyor .12 milyon fonu .

4. bizi merak eden destek veren arkadaşlar bizm planlar şıkır şıkır işliyor .grubda 100 kişiyiz bilgi verilecek.hissemizi en iyi şartlarda fiatdan verme için bütün gücümüz ile burdayız ..bize lot verecem diyen arkadaşlar sagolsunlar o lotlar hiç işimize yaramaz ama alıp uzun vade tutula bilir ...

Bu çağrı adil değil fesih davası na oynuyorlar çağrı için talep toplanacak hadi farzedelim bütün dava gurubu çağrıya katıldı ne olacak atiyom adil oranda alcaz diyorlar atiyom oran dağılımına göre ahmetten 100 bin mehmetten 200 bin Ali'den 150bin veliden 300 bin lot aldı ne yapiyor 1 taşla 3 kuş vuruyor .hem dava oranını düşürüyor hemde dava gurubun her lotunu almıyor tam çakal bunlar .12 milyon fon durumu art niyetli bütün hisseler icin garanti alım verilmedikce art niyet ararım

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hisslerin tamamı için alım yok onun için ilk verenin işlemi olacak diye bir durum olamaz heralde .çağrı bitimine kadar talep toplanır en son durum değerlendirmesi olur heralde sizce nasıl olur

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Artog hissem borsadan atıldı. Anelt atıldı. Alyağ atılmak üzere. İlk defa hakkımızı bu hissede alacağız derken. Adamın bu teklifi küçük yatırımcıyı parçalayacak, istediği olacak. Birlik olsak satmasak sıkışan o olacak. Ve bir kısmıda elimizde kalacak.

8. bu hisse 5 bir ederi 35 kuruş diyorlardı ..
    25 milyona çekmişti özkaynagı .
    1.26 sevinen arkadaşlar var.
    adalet güçlüden yana
    spk yanlış yaptı .
    birleşme onaylasa idi 91 daha iyiydi o gün den bugüne 35 kuruş .
    4 yıl oldu yazık günah ama hala ben ümidimi yitirmedim ..
    ne olursa olsun sonuç çelikel ailesinin peşini bırakmayaz .şartlar ne olursa olsun ..
    tazminat davaları için koz vercek zaman aşımına ugratamaz .trans türk gibi .yaparsa işi çok zor ..
    adam sana yüzde 10 dan fazla yedirmem diyor .bakaılm ne olcak ..
    kolay birleşmeye nasıl gidecek .bugünsatandan mal alıp yarın faliyet derse satan ona dava açar .
    ben gene toplarım burdaki satan arkadaşları .
    capitalın lotunu hangi şartlara uygun alcak .vertu ile nasıl anlaşacak .
    özel emirle cebden mi alcak .
    anele payı yüzde 95 nasıl olcak .
    sorular o kadar çokki bu pirinç bu pislişk zor ayıklanır .
    dava bu gerekçe ile düşse tazminat davası dogar .5yıl zman aşımına ugramadan ne yapcak .borç 2023 de biter .
    anele batmadıgı sürece ensendeyiz çeilkel ailesi .
    32 milyon fon çıkışını nasıl yapcaksın anele üzerinden .o kadar soru var ki spk aşmamak kelimesi karşısında .
    küçük hyatrımcı temizledigini farz edelim .eee sonra .sonranın sonrası var .pazartesimi soracaksınız spk ya bu cümlede ne demek istediniz .ayrıntılı sorun bakalım .yanlış hesap bagdatdan döner .sen 12 milyon fon ile müracat ettin .eger bir daha almak istersen bir daha müracat etcen .bütün plan davayı bozmak .dava olmasa bunuda açıklamayıp bekleyecekdin .aldıgın her lotun sana hesabını sorduracam emin ol .ben ümitli degilim .yönetimden onay çıkcagına .ama küçük yatrımcı verenleri alayım derse .sonrası ne olursa olsun derse bişe demem .capitalı nasıl alcak görelim .kendi lotunu anele bedavada verir.3 milyon kaybı olur .belki ben yanılıyorum .

Sayfa 266/309 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •