Sayfa 222/309 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Mahkemeyi oyalama taktiği bence mahkemeye kadar başvurmucaklar kap haberini kullanacaklar belkide..mahkemenin fesih kararı haricinde hiç kimse hakkı alamiyacak.sirketin yaptığı savunmada açıkca belirtiyor.sirketi faliyete sokarsam değeri artar diyor .dava acanlarin hissesinin değeri artar diyor .mantığa bak .yani ben ucuza goturcem diyor.biz kazanirsak yatırımcı kazanırsa haksız kazancmis ama o ucuza alırsa yani benim hakkım olan malın ederini ucuza yutarsa ona haksız kazanç değilmiş.nasil bir zihniyet zihniyetine soktuumm.hak hissse sahibinindir.

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir
    Onu kottan atılmadan önce söyleyecekti.insanlar ona birleşme demedi.adam gibi doğru yolda gitse düze çıkardı.şimdi şike şike verecek milletin hakkını veya millet şike şike alacak.gorecek o da mazlumun ahini almanın bedelini.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    şu dakkaya kadar 2000 bin lot yazdılar özelden
    Yusuf bey,

Buradan da defalarca yazdım bende 13000 lot var ilk alış maliyetim 1.73 diye. Bu lotlar için de Fazlı bey ile birlikte hareket ediyoruz kendisi sizinle iletişime geçmiş. Gerçekten almaya niyetiniz var ise bende helal ederek üzerinde haklı davanız sonucu çok daha fazlasını alacak da olsanız hiç pişman olmayarak size virmanlayabilirim lotlarımı. Ben daha önce de söylediğim üzere davanızı takdirle karşılıyor fakat konuşulan rakamları spekülatif buluyorum, dava-mahkeme ve bilhassa adliye ile ilişkili hiçbir konuyla ömür boyu muhatap olmamaya yeminliyim bu sebeple müdahil olmadım umarım sizler de beni anlayışla karşılarsınız. Takdir sizin bendede dediğim gibi gerçekten alıcı iseniz anında virmanlanabilecek 13000 lot mevcut.

3. 2 tl dn bana mal veren yok şirket napcak 3 dese gene hedefe ulaşamaz haydi spk ne diyecek anele parası ile niye mal alıyorsun demez mi ?her türlü davaya yarayan durum her türlü gol üstüne gol yiyorlar .ben olsam özel emirle cebden istedgimden alır geçerim .

Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    2 tl dn bana mal veren yok şirket napcak 3 dese gene hedefe ulaşamaz haydi spk ne diyecek anele parası ile niye mal alıyorsun demez mi ?her türlü davaya yarayan durum her türlü gol üstüne gol yiyorlar .ben olsam özel emirle cebden istedgimden alır geçerim .
    Anele parasiyla alabilir onun yoluda onemli nitelikte islem olarak kabul eder ve anel hissedarlari icin genel kurula katilarak serh verenlere ortakliktan ayrilma hakki verebikir.

5. Yusuf bey ihtiyacim kadar olan hissemi 2 tl den alacaği icin teşekkür ederim.yarin icin anlastik insAllah

Lenovo P1ma40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Anele parasiyla alabilir onun yoluda onemli nitelikte islem olarak kabul eder ve anel hissedarlari icin genel kurula katilarak serh verenlere ortakliktan ayrilma hakki verebikir.
    Önemli nitelik işlem olmaz miktar bakımından önemli nitelik şartı taşıyacağını sanmam.

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

7. hayirli gunler yusuf bey 12000 lotum var dediginiz fiyattan virmanlayabilirim tesekkurler

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İsterseniz 6500 bende veririm.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 222/309 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •