Sayfa 233/309 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

http://m.borsagundem.com/haber/anel-...-edecek/213927

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

2. 2023 yılına kadar beklicez .en iyisi bu bencede.sabırlı olcaz .o zaman bina milyar eder borcta biter

Lenovo P1ma40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bence en iyi yol binaya 20 milyonmu diyo 20 milyona anel elektiriğe alacağına rıdvanla anel lektirik yatırımcısına haklarımız peşkeş çekileceğine anel telekoma anel elektiriğin hakkı 20 milyona satılsın bu kavga bitsin biz alalım.40 kuruş bedelli yapılsın her hisseye biz alalım anel yapı paylarını anel elektirikten çakallar sizmi yutcanız bizim hakkımızı hadi yiyosa aynı fiyata enel elektiriğe 46 kuruştan devir edecektiniz 23 milyon tl ye hadi aynı fiyata anel elektiirğin anel yapı hakkını anel telekoma devir edin ama sahtekarsınız işte yapın helal olsun diyelim.ama yapamazsınız çünkü süzde anel telekom yatırımcısını hakkını çaldığınızın farkındasınız.23 milyona anel telekom alsın anel yapının yüzde 47.5 hakkını anel elektiriktten olmaz niye çünkü rıdvanın anel telekomda yüzde 10 payı var yemez sahtakarlar bunu bir sizmi biliyorsunuz bu soygun afişe oldu bu saatten sonra imkansız.binamızın değeri 500 milyon ile 800 milyon tl arasıdır bu kaçınılmaz bir gerçektir.tskb de sizde bunun fatursasını ağır ödiyeceksiniz.ben ilgili kurumlara tskb yide çelikellerdie şikayet ettim.buraada hissedarların hakkını çoluk çocuğunun hakkını çalamıyacaksınızzzzzzzzzzzzzzz.fikirlerimdir kimseyi bağlamaz.ytd deildir zaten hisseye yatırım yapmak şu an imkansız sayelerinde işlem görmüyor 40 kuruşa mal almaya kalktılar spk bundan dolayı kottan attı bir program açıklar dürüst patron hisse alacam şu kadar ayırdım diye 40 kuruşa hisse toplama acizliğine düşmez 3 dolardan halka aç yalanlarla piyasa değerini düşürüp hisse toplaaya kalk yatırımcı senin pisliğiini çeksin.

Sayın Adnan ek SPK şirketin yaptığı iş ve işlemleri çok yakından takip ettiğini tüm yatırımcılara cevaben söylemiştir.anel yapı binasinin 500 milyon ile 800 milyon arası olduğu kesindir.ridvan Çelikel daha önce Alcatel in arsayı da yarı fiyatına üstelik 5 yıl vadeli alacak iken yapılan şikayetlerle gerceklestirememis Alcatel aynı yıl arsayı iki katı fiyata üstelik peşin olarak satmıştır.bu gerçekler Rıdvan Çelikel in yattirimcilari sürekli mağdur ettiğinin ve sadece kendi menfaatleri için çalıştığının göstergesidir.bu cagrinin imkanı kalmamıştır.bizler 2023 yılına kadar beklemek binamızın daha değerli hale gelmesi borcumuzun Euro olarak bitmesini beklemek istiyoruz.bu gün hisselerimizin 5 TL değerinde olduğunu 2023 ye ise 12 TL değere ulaşacağını öngörmekteyiz .bölge olarak çok hızlı gelişen bir alanda gayrimenkulumüz vardır .her hissedar hissesi oranında bu gayrimenkuller ve markalara hisse oranında hak sahipliği vardır.bir kişinin 1/2 TL ye hissesini Rıdvan celikele vermesi aradaki farkın rıdvanın cebine girmesi ahlaken ve hukuken gasptir.neden ben hissemi 2 TL den vereyim neden aradaki 5 TL rıdvanın cebine kalsın bu para benim ve çoluk çocuğumun hakkı nasibi kimse kimsenin hakkına göz dikmesin.bu nedenle çağrı SPK tarafından kesinlikle onaylanmaz SPK ve cumhurbaşkanlığı bu konulardan haberdardır.sirketin ortaklık paylarini Borsa'da satma imkanımız sayenizde imkansızdır.bu nedenle ya tasviye edilir 3 sene tasviye sürer hakkımızı alırız.yada faliyete sokarsiniz veya gerçek değerinde birilerine satarsiniz.1 yada 2 TL ye yapacağınız çağrı gasptir.5 sene 10 sene bekleriz zaten 5 yıldır bekliyoruz .dahada kendinizi zor duruma dusurmeyin boşa para ve vakit harciyorsunuz.bu gidişle fesih kaçınılmaz .bilirkişi bu binaya 700 milyon değer çıkarır daha evvel sizi çok uyardık yanlış işler pesindesiniz kurnazlık peşinde koşmayı bırakın genel kurulda sizi uyardık.bu isler böyle olmaz kucuk yattiriimci* mağdur edilerek olmaz .imkanı yok küçük yatiriimcinin hakkı verilir istediğiniz olur* bütün şirketler idtedigi islemi yapana kadar bunu yapar.siz hangi zihniyetle bu davranışlarda bukunuyunuz anlamakta zorluk çekiyorum .gene boşa kürek çekecek hareketlerde bulunuyonuz .işlemleriniz afişe oldu bütün kurumlar atacağıniz adimlari yakından takip ediyor.hakkimizi herkesin hakkını verin vermeden yıllar geçtikçe daha çok zarar edeceniz ve afişe oldugunuzla kalacaniz.lutfen kendinize çeki düzen verin magduruz magduruz magduruz.artik alıştık arsa aldık niyetiyle 2023 yılını bekliyoruz.

Huawei Mobil'imden gönderildi

Arkadaşlar bu çağrıya SPK izin vermicek SPK binanın degerini ve bir hissenin 7 TL olduğunu biliyor.bu nedenle yatırımcıların hakkını anel elektrik ve ridvana gasp ettirmez .her kes hakkını alacak ama 5 yıl bekledik 3 yıl daha bekleriz .10 TL alırız.ben şirketten çağrıyı çekimleri uyarısını yaptım ha faliyete sokar satar tasviye eder buna hakkı var ama 1 yada 2 TL den çağrıyı unutsunlar .şu an hisse ederi 7 TL 2023 ye ise euro olarak borç biter 12 TL bir hisse ederi ben artık kabullendim çağrı falan istemiyorum kesinlikle zararrimiza en hayırlısı beklemek kamu kurumları hakkımızı yedirmeyecek.

6. Ortada çağrı yok ki SPK red etsin.

31.12.2018 sonrası hemen başvuracağız diyen Adnan EK'ti bizi Koskoca faaliyeti olan şirket olsa şimdiye başvurusu hazırdı bunlar faliyetsiz şirketin bile gönüllü çağrısı için başvuruda bulunamadılar yada bilerek öteliyorlar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

Bilanço tahminlerini alayım ben 6 milyon zarar diyorum.

8. 8-9 milyon zarar diyorum , ytd , şahsi görüşümdür

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 233/309 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •