Sayfa 269/309 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by caylakyatirimci Yazıyı Oku
    12milyonluk hisse alsalar üzerine capitali eklesen bile yüzde 76 ediyor amaçları ne acaba tamamını almayıp ellerine ne geçecek

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Amaçları davacı gurubun yüzde 30 hissesini alıp davayı düşürmek olabilir ama belki de talep yüzde 95 i bulursa fon arttirabilirler aslında bir lidermiz olsaydı pazarlık yappsaydik ya hep ya hiç diye iyiydi işte paranın yüzü sıcak insanları birbirine dusurecekler.sahsen benden tamamını alsalar nalet olsun der satarım ama 3 te 1 ini alsalar sikikm öle işi .yarın Adnan ek ile bir giruseyim bakalım niyetlerini hissedebilcemmi.bir şey sormak isteyen varsa yazsın sorayım.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    bügune kadar herkes beni yusuf yıldız sandı yusuf yıldızın nic yok .ben orhan antalyalıyım ..
    neyse yusuf vatsap grubu kurmuş orda bilgi veriyor bizim haberimiz dahi yok .sayın yusuf bey sana ihtiyacımız var zorlu aklımızın ermedigi sürece girdik bizde gruba al .en iyi sen bilirsin abi senin adına nic açtım özür dilerim .
    Bende bu güne kadar bu kadar malca kim. Yazıyor diyordum.

3. Bugün Anelt müşteri temsilcisiyle görüştüm isterlerse SPK onayına gerek olmadan yönetim kurulu kararıyla başvuruda bulunanların hepsini alabilirler dedi. Eğer böyle bir karar çıkmazsa başvuruda bulunanlardan eşit miktarda lot alınacakmış hisse dağılımında 21.833.510 ky de olan sanırım sadece bunlardan mı alınacak yoksa capitalda 10.500.000 Rıdvan da 4.674.000 Anele de 12.338.000 560.000 Avniye de bu alınacak gönüllü pay ky den mi yani 21.833.510 değerindeki digerden mı sadece

Alıntı Originally Posted by mankurt Yazıyı Oku
    Bugün Anelt müşteri temsilcisiyle görüştüm isterlerse SPK onayına gerek olmadan yönetim kurulu kararıyla başvuruda bulunanların hepsini alabilirler dedi. Eğer böyle bir karar çıkmazsa başvuruda bulunanlardan eşit miktarda lot alınacakmış hisse dağılımında 21.833.510 ky de olan sanırım sadece bunlardan mı alınacak yoksa capitalda 10.500.000 Rıdvan da 4.674.000 Anele de 12.338.000 560.000 Avniye de bu alınacak gönüllü pay ky den mi yani 21.833.510 değerindeki digerden mı sadece
    Halka açık olan 32 milyon için başvurdu .eğer herkes verirse senin lotun yüzde 30 unu alırlar sanırım.100 nin lot veremden 33 bin lot yani yüzde 30.tabi herkes verirse vermezse senden alincak oran artar.umarim veren olmaz fazla

Son düzenleme : garip_borsacıı; 22-04-2019 saat: 22:15.

5. O halde görelim kim me yapacak.Tekrar ediyorum 22.000 lotum var satmayacağım.şahsi görüşüm. Ytd

Ben şunu anladım en az 300 tane şikayet gitti bu çağrı iciin adaletsiz diye SPK onay verdi.demekki SPK mağduriyete bakmıyor mevzuata bakıyor mevzuat neyse o.nasilki 91 kurusta olmaz 46 kuruş mevzuat öle dedi .eğer spk mağduriyete baksa idi Kipa birleşmesine onay vermezdi .4.50 den aldıkları hisseleri 2.70 den verdiler migrosa.demekki şirket mevzuata uygun başvurdu onay aldı buda demek ki SPK magduriyet durumunda mahkeme yolunu gösteriyor mevzuata uygunsa yatırımcı zarar etmiş etmemiş bakmiyor.yazik

Herşey şirketin elinde,önce talep nasıl ona bakarlar,çoksa belkide hepsini alırlar,,sonra şirketi faaliyete geçirir,yüksek değerleme yapar,iş alırlar,daha yüksek fiyattan millete satarlar.
    Bilançoyu istediğin gibi ayarlamak,şirketin elinde.
    "Yok ben hisselerimi 1.26 dan vermeyeceğim" demekle yatırımcılar ne kazanacaklar,bunu düşünmeleri gerekir.,,mahkeme mahkeme,devam eder,para pul olur,o da erir gider.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Ben şunu anladım en az 300 tane şikayet gitti bu çağrı iciin adaletsiz diye SPK onay verdi.demekki SPK mağduriyete bakmıyor mevzuata bakıyor mevzuat neyse o.nasilki 91 kurusta olmaz 46 kuruş mevzuat öle dedi .eğer spk mağduriyete baksa idi Kipa birleşmesine onay vermezdi .4.50 den aldıkları hisseleri 2.70 den verdiler migrosa.demekki şirket mevzuata uygun başvurdu onay aldı buda demek ki SPK magduriyet durumunda mahkeme yolunu gösteriyor mevzuata uygunsa yatırımcı zarar etmiş etmemiş bakmiyor.yazik

Tabiki spk mağduriyete bakmaz maduriyete hukuk bakar... Spk nın maduriyete bakması hata olur çünkü bir denetim kurululudur. Ticaret mahkemesi madurüyeti gideren mercidir, oda dava sürüyo zaten gidereceğine inanıyorum maduriyetleri ancak sabrı ve bekleyecek maddi gücü olanlar için.

Sayfa 269/309 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •