Sayfa 34/309 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 265 - 272 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    1 patron faliyete geçmez sebebde basit 35milyon lotu olmuş .geriye kalanı dökmeye ugraşır.bist buna izin verirse faliyete geç kotdan agtarım derse sadece bir şansı var gyo geçme o nasıl bende bilmiyorum.ama faliyet imkansız eger tasfiye olayım derse fesini isterse şaşmam en güçlü ihtimal gelelim dışardaki 15 veya 20 milyon lota bu lotun degeri 30 milyon avro acaba degermi bu insanları bu kadar bekletip cezalar yemekle ve her yıl üçmilyon 100bin avro parayı kiar öderek ky ekmegine yag sürmekmi
    2 fsih da vası yani ortaklıkdan çıkma sonuç ne şekil alacak belli degil davayı bizim kazanmamız yüzde 500000000 nedenmi dersiniz spk verdigi cezalar ha diyecek bu ayrı o ayrı yok abicim sen tahtayı göz altına aldır birleşecem de 7 e 1 vercem ayrılma 91 de yok 1 avro 40 sent olan bir deger madem degerli degil .bu kadar senaryoyu 5 yılda zor yazdın.yok satış falan fialn arcedoyuda vertu ile bir olup kurban seçtin amaç açık net ortada bensag göstereyim sen sol vur .vertunun para ihtiyacını karşıladın.ky bir araya gelemez dedin şikayet etsede işe yaramaz dedin .noldu son kurulda kedi gibi sus pus olmuş kabuguna çekilmiş tosba gibiyizdiniz .kuruşlu rakamlardan lot topladın şimidi o lotu mecbur kalıp satanları toplayacam sana tazminat davası açtıracam nasıl insanları toplayıp fesih açtım ise bunuda yapcam .dügmeye bastım ha ayrı bir mevzu var eger birleşme gibi degişik bir hamle yaparsanız bu şirketi kapattırmak için elimde tapu gibi koz var anında kapattırır yoluma bakarım .sadece sesimi çıkarmamamdaki amaç burdan kuruşlu rakamdam birileri lot alsın.yoksa bu şirketi kotdan attırmak su içmek kadar kolay.
    3 yusuf yıldıza göz altınailk düştügünde banamı sordun diyen adnan ek .şimdi diyorum banamı sordun şirketi göz altına iterken .
    birleşme olacak diyen has elçin nldu sana orat afdan spk kabul etme şansı sıfır demiştim. sen spk adına konuşma demiştin.
    sera çaglar sen telefonda salak yerine koydun yusuf yıldız gevrek geverek akıl verdin yusuf yıldız harbiden oylemi gösteriyordum.adanan eke diyorum ki ky adnına attınız bir adım yok oda şoyle diyor .sen gittin fesih davası açtın.demekki iyi yapmışım .dogru yoladayım ben .ne kadar uzarsa uzasın bu iş .ben hiç bir zman tahtada giden kagıt sevdası olmadı bende .burda sabır etmesini bilirim hatta mahkeme 3 yıl sürsün paraya ihtiyacım yok param oldukcada alırım almahyayaa teşvik edderim ytd beni ilgilendiren kısmı yapını kira geliri ve degeri .ytd metre karesi 40 bin oldugunu soyledi bir emlekcı uzman kardeşim ya nına finaas merekezi açılıyor 60 bine çıkar iki yılda dedi avro yerinde dahi saysa dedi.beni bu ilgilendiriyor .markalrı yutamadın arcedodan aldıgın kapora yedigin ceza allah büyük bende şaşırdım bu duruma nasıl geldi bu işler diye ama adalet yerini bulmaya başladı izmir grubuna dava açma şansı dogdu eger o grubda satan dahi varsa dava hakkı var .ytd kemal akkkayada zarar etti sattı oda dava açacak .ytd
    Ya ha ci. Ridvo 62 bin metre kare yer sen 3 bin gostwr hatta daha alti.cok acik net ölüsü 20 bin eder bilir kisi bu isi çözer.hani siz bizim dedigimiz olur demiştiniz.birlesmeyi kurul karar alir yapar oylemi adnan.ekin sol kolu yeter .bu ulkede adalet var. Er geç tecelli ediyor.cio cem.bey birilerine demis dha spk bize ayrıntılı cvp vercek.hala umitlisiniz .vay babam.vay yok gyo icinn bas vurduk.falan filan simdi top bist istanbulda kotdan.atmak.icin sure vercek.sure verdimi yandiniz ya tasfiye ya faliyet faliyet yapmazsiniz.cunku 35 milyon lotu kuruslu rakamlardan.aldiniz bunun adi ticaret mi hirsizlik mi.? Tasfiye isinize gelir 10 tl dese cebinizden cikan bise yok .ytd belkide bir.sure hala.satandan mal.alcaksiniz ama satanlari tek tek toplayip dava actiracam zarar gorenleri.ytd.yazik hırsızlık yapcaniza adam.gibi ticaret yapin ytd

2. Satis doneminde.lotu olanlar satmista olsa.kenetlenip tek avukatda birleselim tazminat davasi icin dugmeye basalim.

3. Yanlis duymasiniz lotunu satis surecinde.alip zrar goren kim varsa tazminat davasına bekliyorum.avukatlik ucreti lot basina. 1 kurusa denkngelmez .o surecde kim.varsa kenetlenelim.ytd aldiniz 1.75 mal.bugun avro ne.olmus 4'tl.alirsiniz sattiniz lot.dahil.ytd

4. Vertu zararina mal satmadimi bu tahtada demekki yalini verdi ridvo ilk vertu acmasi lazimdi simdi itin.boku ayaza cikti arcedo kurban.secildi.sen.mal.cak sunuda cebine sok.bende batik diye birlesir yapi ve markaları yutarim.ibn vertu.borsa gundem.orhan.pala yakayi sende ele vercen .vertu arada kaynadi .hadi dva acsana.spk ac.diyor.meksadan kuruslu rakamdan.lot sattin.dva hakkin.var ibntor ytd srfszler.adler.

5.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Vertu zararina mal satmadimi bu tahtada demekki yalini verdi ridvo ilk vertu acmasi lazimdi simdi itin.boku ayaza cikti arcedo kurban.secildi.sen.mal.cak sunuda cebine sok.bende batik diye birlesir yapi ve markaları yutarim.ibn vertu.borsa gundem.orhan.pala yakayi sende ele vercen .vertu arada kaynadi .hadi dva acsana.spk ac.diyor.meksadan kuruslu rakamdan.lot sattin.dva hakkin.var ibntor ytd srfszler.adler.
    Piyasada acredeto vertunun tezgahı yada ilk başta ciddi olarak vertu anelt i alacaktı acredeto şirketini bunun icın kurdu ancak Rıdvan sürekli yokus yokuş yapınca vertu ridvanla anlaşamadı özellikle binâyi satis konusunda anel elektriğe çok ucuz fiyátâ sátcan dêmis sozde rídvan hep yokuş yapınca vertu ridvanla iş yapmanın zor olduğunu anlayınca hisseleri satmaya başladı söylentileri var kulislerde usta .yani acredeto yu vertu kurdu ilk başta ciddiydi alimda anlasamadilar.acredto verusa ve borsa gündem aynı aynı doğrultuda idiler sanki.kulisler böle diyor İstanbul'da ama Rıdvan da çok zorluk çıkarmış diyorlar birleesmeyí avantajlı göruňce.hadi vertu versin mahkemeye 20 milyon lotu vardi.12 sini ky ye sattı bu surêctê 8 milyon gözaltında sattı en çok zararı o etti.ytd değil varsayimdir

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Usta bu olayı araştıranlar in çoğu acredeto verusa diyorlar.borsa gündemde artik

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Birlesip verelim ozaman avukata

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. aynen. rıdvan yaptıklarının cezasını sonuna kadar çeksin. 1000 tane lotumla sanki milyon lotum varmış gibi konuştum ama olsun. lot lottur.

şimdi canlar ciğerlere. ben tarih olarak ne zaman almışım ona bakacağım. mesela şunu yazar mısınız? anelt lotunu şu zamandan sonra alan herkes tazminat davası açabilir diye. ben çünkü 0.7 tl iken almıştım. onu hatırlıyorum.

diğer bir dava için de açıklama bekliyorum. diğer dava ne için açıldı? ne isteniyor? kazanılırsa bize bir faydası olur mu? sonuçta birlikten kuvvet doğar. bizim menfaatimize ne varsa yapalım. burada herkes kendisini zarara uğratandan zararını tazmin etmek istemekte. bir olalım birlik olalım. ne de olsa amaç aynı. hakkımızı son kuruşuna kadar alalım. gerekirse 1 gerekirse 3 dava açalım.

öncelikle durumu kesinlikle cimer'e bildirin. spk'ya yazın.
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

Sayfa 34/309 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •