Sayfa 118/309 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 937 - 944 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Borsa tarafından, neden hisse senedinin tahtasının kapatıldığının bildirilmesi ve açılabilme koşullarının kapatılma tarihini izleyen 5 iş günü içerisinde değerlendirilmesi sonucunda yeniden işleme açılabilir.*Bilgileri yeterli olan şirketin hisse senetlerinin işlem sırası;aynı pazarda, gözaltı pazarında veya yalnızca o şirkete ait hisse senedinin işlem göreceği yeni bir pazarda, borsa tarafından belirlenen çerçevelerde yeniden başlatılabilir. Bilgileri yeterli görülmeyen şirketlerden ise*SPK’nın 26.10.2001 tarih ve 50/1412 sayılı kararının eklerinde yer alan “Kamuyu Aydınlatma Bilgi Formu”*istenebilir

2. Şirketin hisse senedinin işlem sırasının kapatılması durumunda, borsa tarafından değerlendirilmesi için Kamuyu Aydınlatma Bilgi Formu istenir. Şirketin bu formu,*1 ay içinde borsaya göndermesi*zorunludur. Formun borsaya iletilmesini takip eden 15 iş günü içinde borsa tarafından bir karar alınır. Kamuyu Aydınlatma Bilgi Formu’nun yeterli görülmesi durumunda, kamuya duyurusu yapılır ve 5 iş günü içerisinde hisse senetlerinin işlem sırası açılır. Hisse senetleri, aynı pazarda işleme açılabileceği gibi gözaltı pazarında veya yalnızca o şirketin hisse senedinin işlem göreceği yeni bir özel pazarda da işlem görebilir.*İlgili sürede formu borsaya göndermeyen*şirketlere ilişkin karar ise tanınan sürenin bitmesini izleyen 5 iş günü içerisinde verilmek zorundadır

Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Şirketin hisse senedinin işlem sırasının kapatılması durumunda, borsa tarafından değerlendirilmesi için Kamuyu Aydınlatma Bilgi Formu istenir. Şirketin bu formu,*1 ay içinde borsaya göndermesi*zorunludur. Formun borsaya iletilmesini takip eden 15 iş günü içinde borsa tarafından bir karar alınır. Kamuyu Aydınlatma Bilgi Formu’nun yeterli görülmesi durumunda, kamuya duyurusu yapılır ve 5 iş günü içerisinde hisse senetlerinin işlem sırası açılır. Hisse senetleri, aynı pazarda işleme açılabileceği gibi gözaltı pazarında veya yalnızca o şirketin hisse senedinin işlem göreceği yeni bir özel pazarda da işlem görebilir.*İlgili sürede formu borsaya göndermeyen*şirketlere ilişkin karar ise tanınan sürenin bitmesini izleyen 5 iş günü içerisinde verilmek zorundadır
    burada durum farklıdır.bahsettiğiniz husus geçici olarak hisse senedi işlem sırasının kapatılmasıyla ilgilidir.
    anelt özelinde kot dışına atılma durumu mevcuttur.kottan atılma şartlarının ortadan kalkması halinde borsa istanbul yönetimi tarafından tekrar kote edilebilir.buda ancak şirket faaliyetinin lmasına bağlıdır.
    sağlıkla kalın

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    burada durum farklıdır.bahsettiğiniz husus geçici olarak hisse senedi işlem sırasının kapatılmasıyla ilgilidir.
    anelt özelinde kot dışına atılma durumu mevcuttur.kottan atılma şartlarının ortadan kalkması halinde borsa istanbul yönetimi tarafından tekrar kote edilebilir.buda ancak şirket faaliyetinin lmasına bağlıdır.
    sağlıkla kalın
    https://borsanasiloynanir.co/borsada...nedi-ne-demek/

5. Aynen doğru.bizimki farklı borsadan atıldı.

6.  Alıntı Originally Posted by Mercimek Yazıyı Oku
    kâğıdı bu kadar kotuluyorsun...değersiz diyorsun ...peki 10 krs tan virman yap bana ...var mısın...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    ben de 15 kuruştan 400bin lot alırım verirsen
    Atlamayın hemencecik sazan gibi!!!!
    Bu lotları 4 TL den aşşağı vermem.
    Dolandırıcılık tazminat ve suç duyurusunda bulundum.
    Rıdvan ve oğlu kelepçeyle damga yemeden,,
    Kimseye Rahat yok...
    Bu binadan Hakkımız alınacak...
    Ama orda o dolandırıcılarrrr duramıcakk...

7. Sayın yöneticiler BIST normal bir şekilde şirkete süre verdi yöneticiler sorumluluklarını yerine getirmedi ve bizi dusuunmeyerek zararimiza neden oldular.hisse adedi oranında kalan mallari bolusecekmiyiz.m2 olarak hisse oranına göre hisse tapumu alacaz.hic bir açıklama yok yapmiyorsunuz.gene SPK dan ceza yemeyi bekliyorsunuz anlamıyorum SPK yakında bir bultende Rıdvan beye ceza savcılığa ve mahkemeye verir bizede haklarımız için hukuka başvurun der.neden bu kadar basiretsizsiniz.yonetimi biraksaydiniz o zaman.lutfen benim* kalan gayrimenkullerdeki hakkim ne olacak? Bana bir cevap verebilirmisiniz.? Bu şirketin ortagiyim ve sizin yüzünüzden perişan oldum bana ne yapacağımız ne yapmamız gerektiği hakkında bir cevap yazarmisiniz.sirket tasviye olursa 3 yılda tasviye ve icradan binanın satılma riskine gircenizmi yoksa birinemi satacaniz faliyete mi gecirceniz hisseleri gerimi cagircaniz ne yapacağız.yetmedimi 5 yıldır bizi ve kendinizi rezil ettiğiniz.bu kadar olaya gerek var mıydı yaptığınız oranlar fiyatlar makul bir insanin yapacağı durumlarmiydi.spk BIST size bu saatten sonra güvenirmi.her yaptığınız isllem didik didik incelenir.bir anda 46 kuruş bir anda 5/1 değişim oranlar o bu her taraftan ince işçilik yaptınız peki benim suçum ne ? Ben sizin hatanizdan çekmek zorunda mıyım.ne*yapacaz lütfen bir açıklama yaparmissiniz.

Huawei Mobil'imden gönderildi

Sayfa 118/309 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •