Sayfa 151/309 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by caylakyatirimci Yazıyı Oku
    Vakıf yatırımdan halkyatirima virman yaptılar geçen hafta aynı gün geçiyor fakat daha hızlı olmasını istiyorsanız banka takas bölümünü arayıp onaylamalarini hatirlatin çünkü unutuyorlar

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Virman oluyor tabiki yapanlar var.kim diyor olmaz diye.burda birkaç kişi fırsatçılık yapıp hisseye fiyat vermedimi utanmadan acedemikten almak için.normal makul Fiat olsa neyse.herkesin çoluk çocuğunun hakkı var emeği var bir insana nasıl böle bir fiyat teklif edilir ben vallahi korkarım yemin ederim

2. https://www.sahibinden.com/ilan/emla...34409621/detay arkadaşlar burada bilgi edinebilirsiniz.anel yapının karşısında satılan en plaza fotolara bakin yeni konulmuş ilan daha acikliyici.simdi bu ilanda ikinci sayfada satış koşulu var burada satışı yaparken ikinci sayfada açıklamış.yeri 750 M2 den satıyor.ikinci aşama bürüt diyor 622 M2 imiş.birde üçüncü aşaması var burası net 584 M2 imiş .bu bilgi baya iyi geldi bana. Piyasayı bilmiyoruz en azından bu bana gayet açıklayıcı geldi bu verilere göre tahmin ettiğim 300 den yukarı çıkar değer bence.bu satış ilanı üstelik benim bildiğim katları natamam olarak satıyorlar.

3. https://www.sahibinden.com/ilan/emla...34413024/detay ilginç yeni ilanlar var çok ilginç .net 100 M2 yeri 3 milyona satıyor.m2 si 30 bin TL.burutu 130 m2

4. SAYIN ADNAN EKE
    BURAYI OKUDUGUNU BILIYORUM...BU YAZDIKLARIMI DA LÜTFEN DIKKATLI OKUYUN... 8 MILYON LOT ICIN 1.5 TL VERINCE ZANNETME KI BIZIM DAVA GURUBU BOZULACAK...1.5 TL GERIALIM FIYATI ACIKLADIGINIZDA SADECE IKI VEYA UC MEZARLIK SOYGUNCUSUNU KURTARIRSINIZ...BIZIM GURUPTAN TEK BIR LOT ALAMAZSINIZ 5 MILYON LOT TAN TEK BIR FIRE OLMAZ SIZE ONERIM BIZI VE 1.5 MILYON LOTA SAHIP IZMIR GURUBUYLA AYIN 27 SI ONCESI MASAYA OTURUP KONUSALIM...AKSI TAKTIRDE 1.5 TL VERDIGINIZDE SADECE MEZARLIK SOYGUNCUSU BIRKAC KISILERDEN ALACAGINIZ LOTLARLA KALIRSINIZ BU SORUNUN COZUMUNE FAYDASI OLMAZ ...SIZE BU SON CAGRIMDIR..

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1,5 tl çıksa ayrılma hakkı, iki kollarına birden tansiyon aleti bağlarlar bunların.dil altı hapı falan verirler🤣🤣

6. rıdvan ayrılma akçesini ayarlarken ))
    Attached Images Attached Images

7.  Alıntı Originally Posted by puky Yazıyı Oku
    1,5 tl çıksa ayrılma hakkı, iki kollarına birden tansiyon aleti bağlarlar bunların.dil altı hapı falan verirler🤣🤣
    Pukky yabancıya satarken 0.92 defter değeri vardı 1.70 Özkaynak dan satıyoz dediler.o zamandan bu zamana 8.5 milyon Euro borç ödendi.2015 te 3 TL dediler .yanlız dediğin gibi bunlar akillanmaz hala aynı işler peşinde koşmaya çalışırlar ama SPK nin birleşmeye onay vermeme nedeni bina degerlemesinin adil olmayışı .sirketin bir personelinden öğrendim.yani 4 TL lik ederi olan bir hisse var işin ucunda.bu mallar birleşmeyi adil yapsalardi bu kadar başları agrimicakti.bu şirkette çağrı mağdur onla bunla bu işleri cozemezler.tek kurtuluslari acredeto gibi bir satıcı bulup burayı satmaları.tabi alacak kişininde en az 1.70 çağrı yapma şartıyla.

8. adalet diye kadın ismi vardı eskiden.artık kadın ismi olarakta kullanılmayan adalet kelimesi tamamen kayboldu güzelim türkiyemizden
    Attached Images Attached Images

Sayfa 151/309 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •