Sayfa 272/309 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Şirket hazır fesih davası yol almışken neden yüzde doksan ile tekrar davayla uğraş son bu gönüllü hisse alımı bittikten sonra fesihte ki yatırımcılari çıkardıktan sonra duruma bakar onların bir acelesi yokki planları kademe kademe uyguluyorlar.
    Eğer ki fesihciler gerek gönüllü olarak vermezlerse vede fesih kararindada
    Yine vermezlerse durumu o zaman değerlendirirler.
    Ayrıca fesih kararına uymamak nasıl bir sonuç doğurur onuda düşünmek gerekir.
    Süreç uzadıkça yatırımcının direnci azalmazmi.
    Bizde mahkemelerin ne kadar uzadığı gerçeği ortadayken.
    İnşallah gönüllü hissesini vermeyenler gönlündeki bedeli alarak mutlu olurlar.
    Mücadelemizde başarılar dilegiyle

2. Hissesini vermeyecek olanlar yusuf yilidza ulaşsın yeni bir yapılanma oluyor.herkes özgür isteyen verir isteyen vermez .vermeyenler içinde ileride ne olur dahami iyi olur dahami kötü olur bilinmez .onun iciin herkesin kendi fikri özgür dusüncesi ..yusuf bey 6 milyon lotun peşinde .hissesini satmayacak olanlar muhakkak yazsın.yada telden ulaşsın .not kar edersen bana faydan olcakmi ki zarar edince bana eksimeyecek kişiler bu yola baş koyması lazım .gönüllü olacak Yusuf yildiz gibi Rıdvan tarafından pisikolojisi bozulmuş kişiler

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

.bende kararsız kaldim çokta zararım var verirsem eğer nasıl yapcam çıkamadım isin içinden .kolay birleşme olursa zarar edermiyiz.ayrilma hakki zorunluluğuda yok kolay birleşmede
    Son düzenleme : garip_borsacıı; 27-04-2019 saat: 21:50.

Çağrıya katilmicak kimse varmı acaba
    Son düzenleme : garip_borsacıı; 27-04-2019 saat: 21:47.

5. Hayırlısı bakalım

Sessiz kral
    Son düzenleme : eskicii; 27-04-2019 saat: 21:46.

Alıntı Originally Posted by Mercimek Yazıyı Oku
    Şirket ile arkadaşlarımızın bugün yaptığı görüşme bizi yanıltmadı arkadaşlar...açıklanacak fiyat sadec e capital strategy nin elinde ki aslında kendine ait olan malları toplamaya yönelik olacak...ancak bana kizsalarda benim mezarlık soyguncusu dediğim kişilere tek bir sözüm olacak...hayatınız boyunca bir kez delikanlı olun ve açıklanan fiyata hissenizi vermeyin...bakin bizim davacı guruplar olmasaydı biliyorsunuz ki elinizdeki hisseleri 1/5 oran ile bagirta bagirta alacaklardı...hayatınız da bir kez adam olun bu tuzağa düşmeyin ...hiçbirinizin durumu benden kötü olamaz... bana bunu mazaret göstermeyin...bırakın siz vermeyin sadece capital strategy den alsınlar...spk pusuda bekliyor...bu sefer mutlaka ceza davası icin de harekete geçecektir...hâlâ bu adamlar bu ülkeyi muz cumhuriyeti görüyor...hâlâ hissede OPERASYON CEKMEK PESINDELER...BIZ 55 KISI DAVACI GURUP ILE IZMIR GURUBU RAMAZAN BEYLER KARAR ALDIK...KESINLIKLE SIRKETIN HAKETTIGI DEĞER VERILMEZSE BIZLERDEN TEK BIR LOT ALAMAYACAKLAR...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet tespit budur

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. şirket çok zorda kalcak .yusuf yıldız yüzde 11 e hakim tahadüt yaptı .çilingir benim diyor .başkası bunu açamaz .
    capital ile vertu bu çagrıda alcak mı izleyecegiz. küçük yatırmcı hepsini alacak mı ? görcez
    anele diye şirketin payını artırmak için yapılan harakat ne kadar başarılı olur .
    yüzde 90 paya gelirse diger ortakları atmak için dava açması lazım bu riske girmeye degmez diger ortakların ekmegine yag sürer .
    tasfiye yapamaz .satmaya kalksa vergi tonla para .
    kolay birleşme gidemez eli kolu baglı bekleyemez .
    anele var oldugu sürece anelte hiç bişe olmaz .
    her yıl düzenli borç .2021 de özkaynak 150 milyon .
    kur farkı falan işlemez .zaten borç tl cinsine yapılandırma yapıldı .
    rıdvan bu iş yusuf yıldızı karşısına almadan çözemez
    bu durumda davanın önemi kalmadı .
    sabreden hissesini degerine satar .
    gönüllü oldugu için dava hakkınız kalmaz .
    o zman özkaynak bu idi şimdi bu diye bilir.
    kolay birleşmede oran ile 5 e bir vereyim olmaz .
    şimdi iyi dinleyin hepsni almak için en az 50 milyon para gitcek
    50 milyon kaynak aneltde artması lazım .
    bire bir degişim yaprsa belki karlı çıkar
    1 telekom 2 eletirik alırsa şaşmam .
    kimse itiraz edemez anele kanadından
    çünkü şu an anele kaynagı anelte aktarmaya başladı bile
    yarın çok küfredcek anele yatrımcısı
    anele kaynak çıkışı anele prim yaptırmaz .
    kesinlikle yatrım tavsiyesi deil .
    aneltin ne kadar önemli oldugunu şimdi daha iyi anlamakdayım .
    kesinlikle hesapda yanlışlık yok .
    markalar rıdvan için çok önemli
    markalar anele kasadaki parasına eşitdir .
    özkaynak 470 milyon deniliyor .
    bunu içinde yapı var iştiraki şirketler var .
    anele iyi kagıt bişe demem ama kısa vadede olumsuz olacagını söylüyorum.
    fon kesinlikle artırması lazım capital ve vertu alması için yüzde 11 ky dışarda satmama kararı aldı
    her yıl ödenen borç yatımcının cebine girer .
    çagrıdan sonra ödenek borcun yüzde 89 u rıdvanın cebine yani özkaynaga yüzde 11 ise dışarda kalan ky lehine .
    yüzde 11 5.5 milyon 1 milyon hisse şu anki ederi 1 milyon 260 bin bunun en az getirisi hisseye 1 yılda 440 bin tl olcak .
    bu parayı hiç yatırım yüzde 30 kar marjı vermez ..4 yıla kendini amorti edecek bir para ...
    uzun lafın kıssası satmayan kazanacak hemde çok kısa vadede.saglıcakla kalın .

Sayfa 272/309 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •