Sayfa 175/309 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Anelt de mahkeme sonucunda çok iyi fiyatlara gidecek Yeter ki sabırlı olalım ve birlikteliği devam ettirelim tatbiki Yusuf bey öncülüğünde.

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,300
     Alıntı Originally Posted by tantanacı_dayı Yazıyı Oku
    Çok gereksiz yazıların var sırf yazı yazmak için seni kimse tanımaz ama bu topic okuyan yüzde 95 şahsen tanır beni ..

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne yaptın paramı kazandırdın ???,aç Ülkenin netlerini bak nasıl takipçim var hepsinede kazandırdım,öyle bende atma olmaz gerçeklerin peşindeyim,böyle hisse sahipleriylen başka metod kullanırım

. memsa nın sahibi rıdvan ı suya götürüp susuz getirir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,300
     Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    . memsa nın sahibi rıdvan ı suya götürüp susuz getirir.
    Sadece o değilki,Dünya kadar çakal dolu borsada,bunlarada hep spk göz yumup onların planına alet oluyor...Işıklar grubu RIZA,uĞUR ikilisi,cambaz gibi hisselerlen oynayarak malı götürüyorlar 0.60-7 arası...Galip,ben ona gerçek mesleğiylen hitap ederim''ÇAYCI-ÇOBAN'' oda Rızalar gibi 0.90-7 arası hisseleri götürüp getirir,Sönmezlerin sahibi Celal aga,götürdümü tam götürür,batırdığı gibi tam batırır,Ostimin yönetimi bunlardan farkı yok,Tan Egeli vs uzar gider,borsada ne ararsan her tür tip var,Bizim toptanın sahibi halka arz etti hisseleri,elde ettiği gelirlerlen lüx hayat yaşadı,üstelik sorduklarında borsada çok keriz var diyorlar...Ülkede adaletsiz yapı oluşturanlar,o yapıyı oluşturanların peşine takılıp gidiyorlar onları örnek alarak.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Memsada hisselerim bugün görülmeye başladı,yarın ola,hayır ola darısı bunun başına.
    Çok boş yaziyon yok memsa açılmış şunu aldım bunu aldım bizene yani burası anel Telekom topiği gereksiz yaziliarinla rahatsız ediyon.bizene memsadan

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. kiradan artan para nerde adnan ek .madem hırsız degilsin .açıkla kardeşim sana ben sordugumda gider .gider 1.900.00 avromu .birleşme olsaydı onunla yapılandırma yapacakdın.olmadı ne yapcaksın bana açıkla kardeşim .ben yatırımcıyım .bana yalan soyledin kayda aldım mahkeme sunacam .o kayıtla suç duyurusunda bulunacam allaha şükür biz 1 kuruş haram yemedik .çıkn açıklayın her yıl 1.900.000 para nereye gidiyor .bilir kişi atanmaz mı sanıyorsun ? kasadaki para karşılıgı 1 den alsan verenden o kar mı ? diyorsun .nasıl olsa bıktı bunlar 1 i görünce satar mı? diyorsunuz kayıtlar elimde film yeni başlıyor .85 kişi var arkamda biri bir lot satmaz emin ol boşuna ugraşırsın .ben ne dedimde çıkmadı .herkesi salak sandınız .kontrol payı 7.5 verince yapının bilançoyu göremeiyoruz .ama bilir kişi görecek tek tek yapının bilanço bakılıacak kime ne yaptırmışsın görcez fatıurası ile beyeefndiye bak bana bildgin yer şikayet et diyordu .bütün kayıtlar lep topumda kayıtlı seninle konuşmam .yusf yıldız haksız kazanç aramaz .hisse senedi zarar etmek için alınmaz .kar etmek için alınır .sişz birleşme ile bütün kirli çamaşırlar kaybolur sicil silinir bu paraları yeriz sandınız peki capitaldan aldıgın lot o kadar satan insan oldu sayın arkadaşlar satanlar özlelikle dava açsın ayrı ayrı mahkemede .ibocum mahkemelere çadır kursun .ne çekdirdiniz millete be dükkan metre karesi arka sokkda köpek baglasan durmaz .8 bin diyor sen 3 bin diyorsun bir uyanık sizmisiniz lan .daha durun sizle hesabım bitmeyecek ben size bu bişe kafamı koydum dedigimde güldünüz .o capitalın lotlarının sizin oldugunuzu ve size şahsi o işlemin 10 katı ceza verecek spk bekleyin .araştırma devam ediyor tüm hızla yokmu sayın avukatınız spk tanıdıgı .konuşuyordunuz ya 9 şubatda dalga geçiyordunuz bizimle arkamızdan götü boklular demişsiniz birde .ky veli nimetiniz halka açarken talep olmasa açamazdınız şimdi bir şirket aç bakalım talep olacak mı sayın çelikel ailesi bunlar daha iyi günleriniz .

Alıntı Originally Posted by tantanacı_dayı Yazıyı Oku
    kiradan artan para nerde adnan ek .madem hırsız degilsin .açıkla kardeşim sana ben sordugumda gider .gider 1.900.00 avromu .birleşme olsaydı onunla yapılandırma yapacakdın.olmadı ne yapcaksın bana açıkla kardeşim .ben yatırımcıyım .bana yalan soyledin kayda aldım mahkeme sunacam .o kayıtla suç duyurusunda bulunacam allaha şükür biz 1 kuruş haram yemedik .çıkn açıklayın her yıl 1.900.000 para nereye gidiyor .bilir kişi atanmaz mı sanıyorsun ? kasadaki para karşılıgı 1 den alsan verenden o kar mı ? diyorsun .nasıl olsa bıktı bunlar 1 i görünce satar mı? diyorsunuz kayıtlar elimde film yeni başlıyor .85 kişi var arkamda biri bir lot satmaz emin ol boşuna ugraşırsın .ben ne dedimde çıkmadı .herkesi salak sandınız .kontrol payı 7.5 verince yapının bilançoyu göremeiyoruz .ama bilir kişi görecek tek tek yapının bilanço bakılıacak kime ne yaptırmışsın görcez fatıurası ile beyeefndiye bak bana bildgin yer şikayet et diyordu .bütün kayıtlar lep topumda kayıtlı seninle konuşmam .yusf yıldız haksız kazanç aramaz .hisse senedi zarar etmek için alınmaz .kar etmek için alınır .sişz birleşme ile bütün kirli çamaşırlar kaybolur sicil silinir bu paraları yeriz sandınız peki capitaldan aldıgın lot o kadar satan insan oldu sayın arkadaşlar satanlar özlelikle dava açsın ayrı ayrı mahkemede .ibocum mahkemelere çadır kursun .ne çekdirdiniz millete be dükkan metre karesi arka sokkda köpek baglasan durmaz .8 bin diyor sen 3 bin diyorsun bir uyanık sizmisiniz lan .daha durun sizle hesabım bitmeyecek ben size bu bişe kafamı koydum dedigimde güldünüz .o capitalın lotlarının sizin oldugunuzu ve size şahsi o işlemin 10 katı ceza verecek spk bekleyin .araştırma devam ediyor tüm hızla yokmu sayın avukatınız spk tanıdıgı .konuşuyordunuz ya 9 şubatda dalga geçiyordunuz bizimle arkamızdan götü boklular demişsiniz birde .ky veli nimetiniz halka açarken talep olmasa açamazdınız şimdi bir şirket aç bakalım talep olacak mı sayın çelikel ailesi bunlar daha iyi günleriniz .
    sn.yusuf yıldız virmanı aldığını buradan yazman şık olmazmıydı
    sağlıkla kal

8.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    sn.yusuf yıldız virmanı aldığını buradan yazman şık olmazmıydı
    sağlıkla kal
    sn cin ali virman 1 lot yapılmış iş bankasında sorun vardı çözülmüş ..biz yanıldık iş yatırımın hatası

Sayfa 175/309 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •