Sayfa 307/309 İlkİlk ... 207257297305306307308309 SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by MEŞE_KÜLÜ Yazıyı Oku
    kotdan gidince götü tutuşanlar mal satmak için bana koştu .45 kurşdan verelim diye .allahın sopası yok ama 1.26 para sanıp satan lar pişman olunca yok sattırdın sihalmı dayadılar 40 bin tane soru soran sendin .adannı arayıp satan sendin .anlamadıgım bu hazımsızlık ney .biz para almadık bişe almadık .ben sattıgım kagıda dönüp bir daha bakmıyorum .ben netaş satıp 8 tl .400 giden netaş gördüm ..neyse teyzenin bıyıgı olsa dayın olurdu ..bizim lot satma gibi derdimiz yok .1 avroyu veren hisse burda alır .onun dışında oglunun çükünü alır ..ytd
    Yazışmaların hepsi kayıtlı satmazsan sunu yapacam son dakika verecem seni aramıza alamiyoz .biz anlascaz gibi laflarla korkuttun beni hepsi kayıtlı Maho gerçekten neden böyle bir harekette bulundunuz anlam veremedim

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Euro düşmeye devam ediyor .geçen yillik bilançoda çağrı bilancosunda 6.05 ten falan alındı Euro kuru sanırım.su an itibari ile 6.13 tl .
    Ne kadar düşerse kısa vadeli işlerde yatırımcı karlı çıkar .uzun vadeli düşünen yani 10 yıllık dusunenler için euro kuru yüksek olması iyi. Kısa vadede çağrı olsun o olsun diyenler için kur düşse daha iyi
    Biz burdan aldiklarimizi euro holdingte yarısını verdik.hala düşüyor
    Keşke satmasaydim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Genel kurulda bir aksilik çıkmazsa ordayım 315000 lotla

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 4 milyon 300 bin lot bizde diger 2.100 bin lot kimde isteyen benimle irtibat kura bilir .05337735886

5. satmayacaz eger nitelikli işlem yaparsa mahkeme açarız işlemin iptaline ..tek çare kolay birleşme oda bizle anlaşırsa olur .kalsın kardeşim ömür boyu .yüz bin lotu olan 30 bin kira alcak ...

6.  Alıntı Originally Posted by MEŞE_KÜLÜ Yazıyı Oku
    satmayacaz eger nitelikli işlem yaparsa mahkeme açarız işlemin iptaline ..tek çare kolay birleşme oda bizle anlaşırsa olur .kalsın kardeşim ömür boyu .yüz bin lotu olan 30 bin kira alcak ...
    1.5 milyonu unutulan lotlar .en az bir dünya 1 lot ile 500 lot arası insan var .bizm lotla 96 buluyor ..yeni gönüllü yapsa burdan alacagı 500 bin lot bile degil...

7. Biz hakkımızı alana kadar satmıyoruz yok öyle bedavaya mal kapatmak

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hayırlısı olsun devirler olmuş mu

Sayfa 307/309 İlkİlk ... 207257297305306307308309 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •