Sayfa 303/309 İlkİlk ... 203253293301302303304305 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Ben satmamaya karar verdim.artik 2035 yılına kadar beklemeyi göze aldım yada 5 /1 hisse değişimi yada 20 kuruş hepsini göze aldım.maluyetim 1.70 TL .230 bin lot kapital yatırımı 60 kuruştan satıp anel Telekomda maliyet düşürmek için aldım hepsi bankamada kayıtlı . kapital holding 3.50 oldu 6 kat arttı geri geldi.cok zarar ettirdi bu tahta bana cokkkk.artik burda batalim gidelim 1.26 kurtarsa verecemde olmuyor işte.ha davacı gurubun ihtiyacı varsa yada başka birinin virmanla satarız anlaşırız 2.50 ye .

2.  Alıntı Originally Posted by mehmet_soylu Yazıyı Oku
    Ben satmamaya karar verdim.artik 2035 yılına kadar beklemeyi göze aldım yada 5 /1 hisse değişimi yada 20 kuruş hepsini göze aldım.maluyetim 1.70 TL .230 bin lot kapital yatırımı 60 kuruştan satıp anel Telekomda maliyet düşürmek için aldım hepsi bankamada kayıtlı . kapital holding 3.50 oldu 6 kat arttı geri geldi.cok zarar ettirdi bu tahta bana cokkkk.artik burda batalim gidelim 1.26 kurtarsa verecemde olmuyor işte.ha davacı gurubun ihtiyacı varsa yada başka birinin virmanla satarız anlaşırız 2.50 ye .
    Bu yazımı Yusuf yildizla burda münakaşa ettiğim için yazmıştım.arkadaslar burda vebal var kimsenin vebaline giremem ben hisselerimi bu gün sattim .gerçekten bütün hisseler 5/1 fiyatına işlem görüyor 1.26 bana iyi geldi tekrar 2 yıl 3 yıl bekleyemiyecem.sirket 2025 yılında borç biterse kar ederse karık yüzde 20 sini temettü alırsınız diyor .herkes için hayırlısı verende vermeyene ben verdim ytd değildir

3. Çağrı bittimi ne oldu.

4. benimn yazilar neden silinmis .ridvan 50tl versede cikmayacam ortaklikdan .boyle kalsin takipcinim en ufak hatada ensendeyim.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. bitti talep falan yuzde87bile olamadiniz.yazilar.neden siliniyor .

6. adamlar hergun mkk kapda lot eklerlerdi.an itibari ile sirketin payi 43.430.000 lotu olmustur.galiba sali yapcekler.pazartesi alip alcagi lot 200.000en fazla ..

7. Anel Telekom ayrılma hakkı fiyatının belirlendiğini açıkladı
    Anel Telekom, Şirket bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında iştirak ve ortaklık hisselerinin Anel Grup şirketlerine satılmak istenmesi nedeniyle genel kurula katılıp olumsuz oy kullanacak yatırımcılar için ayrılma hakkı fiyatını pay başına 3 TL olarak belirledi.
    o devirde faliyet durmuş üstüne 6 yıl boyunca ciddi para ,borç kapanmış .gönüllü ile enayi avı bitmek üzere .ama istedikleri alınamadı .1 yıl bekleyip gene gönüllü yapcaklar büyük ihtimal ama grub malını vermez .diger yatrımcılar verse zaten verirdi..
    ödenen borç 9 milyon avro yani yaklaşık .70 milyon gibi şimdi o zaman 3 tl şimdi 1.26 .keriz avının sonu geldi..3 tl dediginde dolar 2.25 dolar 3 katı olmuş.yani o 3 tl 9 tl olarak algıla 9 tl nere 1.26 ben buna kriz silkeleme derim ..

8.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    Anel Telekom ayrılma hakkı fiyatının belirlendiğini açıkladı
    Anel Telekom, Şirket bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında iştirak ve ortaklık hisselerinin Anel Grup şirketlerine satılmak istenmesi nedeniyle genel kurula katılıp olumsuz oy kullanacak yatırımcılar için ayrılma hakkı fiyatını pay başına 3 TL olarak belirledi.
    o devirde faliyet durmuş üstüne 6 yıl boyunca ciddi para ,borç kapanmış .gönüllü ile enayi avı bitmek üzere .ama istedikleri alınamadı .1 yıl bekleyip gene gönüllü yapcaklar büyük ihtimal ama grub malını vermez .diger yatrımcılar verse zaten verirdi..
    ödenen borç 9 milyon avro yani yaklaşık .70 milyon gibi şimdi o zaman 3 tl şimdi 1.26 .keriz avının sonu geldi..3 tl dediginde dolar 2.25 dolar 3 katı olmuş.yani o 3 tl 9 tl olarak algıla 9 tl nere 1.26 ben buna kriz silkeleme derim ..
    benim.adimla.yaziyorsunda.kim.oldugun belli degil.son yazdigin cok mantikli .bircdan 2tl unutmussun.11tlyapiyor.ben davayi dusurecem.ortakliktan cikmak istemiyorum artik .baska davalar acmak.icin ortaklikdan cikma veya fesih disinda o yollara bakacam .bir dunya secenek var .azinlik haklarimiz yuzde10yakiniz.bizi ortaklikdan cikaracak hic bir girisimi yapamaz.

Sayfa 303/309 İlkİlk ... 203253293301302303304305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •