Sayfa 235/309 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. ozkaynak 67 diyor yaklaşık 1.30 gibi bir fiat için spk ya gelcek hafta başvuru olur .ama aldıgı lot karı olur biz 1 lot degil aksine gücümüz yetigince lot alcaz virmanla ama şu an bir şey dmiyoruz .ha gücümüz 10 lota yeter 1 lota yeter ..

Yahu 700 milyonluk anel yapıyı 270 milyon gösteriyorlar ya hala adam goturme peşinde SPK dan yirtamicaksin

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

3. Kendi ayağına kurşun sıkıyor farkında ama şike şike kucağa oturacak.mecbur yapı değerini aynı gösterecek yoksa ne değişti diye sorarlar adama yemedi gerçek rakamı yazmak yoksa o da bir sahtekarlık örneği ve ayrı dava konusu olacaktı malzeme vermemek için diretmiş yapı rakaminda ama spk red mahkeme bağımsız bilirkişi atayarak gerçek rakam ve hisse değeri ortaya çıkacak.Kimse satmayacak bu bilanço bazlı hisse deverine. Ha bilonço bazlı hisse değeri geri alım 10 TL derse gotu kurtarır yoksa şemsiye girdi kanidta kanitda kanata ganata içeri girmeye devam eder.Zevk alıyor mu acaba??? Ytd.......

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Anel Yapının Değerini 293M göstermişler geçen döneme göre %33 değer artışı olmuş!!!

Anel Yapının Toplam Borcu ise; 152M

Özkaynağı ise; 140M

Özkaynağa göre % 47,5 Anelt Payına Düşen Özkaynak Kısmı; 67M

Özkaynağa göre ise Defter Değeri; 1,26 ile 1,34 arasındadır. ( Net/Brüt Özkaynak 63M ile 1,26 - 67M ile 1,34 çıkmaktadır. )

Son açıklanan Bilançoya göre ise hisse başı kar ise; 0,40 kuruşlara tekabül etmektedir.

Şimdi ise ( BURASI ÖNEMLİ ) şeytanların ayrıntıda gizlediği ve Muhasebe tekniği kullanarak hissede satış haberi olumsuz sonuçlandı haberi gelmeden önceki fiyat aralığı 1,7x - 1,3x aralığında gel-git yapıyor idi.

Satış haberi olumsuz sonuçlandı haberi bir gün öncesinde ki fiyat ise 1,3x-1,4x arasında idi. Sonra olumsuz sonuçlandı haberi ile soluksuz 0,40 lara düştü.

Size bir soru; sizce bu değerlemeler çıkan kar ve Özkaynağa göre defter değerinin 1,26/1,34 aralığına gelmesi!!! TESADÜF MÜ?

Hani bu şirketin birleşme ile değeri ilk önce 0,91 idi sonra 0,46 ve en son olarak 1 Anel'e ye 5 anelt idi...!!

Anele'de de şişirme Bilanço ile karlar açıklayarak hisseyi 4,xx lere taşıdınız ve sonra birleşme red olunca şimdi 1,7x lere dönderdiniz.

Tek sevindiğim ise Anele'de kar açıklarken devlete ödediğiniz vergidir. Yoksa sittin sene siz o karları açıklamazdınız. Tabi birde kar açıklayıp, temettü aldınız alma sebebiniz de tamamen bu gönüllü çağrı vb duruma kaynak yaratmak içindi.

Bağımsız Denetim Raporunu ve Finansal Tabloları inceledim gerçekten!!! çok bağımsız olmuş ve emsalleri ile karşılaştırıldığında yapılan değerleme uygunmuş!!!

Şimdi zengin biri gelse dese ki ben yapınıza 300M veriyorum verir misiniz bağımsız/bağlı şeytanlar...!!!

Sonuç; Son Mali yapıya göre Gönüllü çağrı yapacaklarını da beyan etmişler raporda, Bu mali tablolara göre de minimum Defter değeri 1,26/1,34 arasında çıkıyor. Tabi bu gönüllü çağrı olduğu için VE LOT TOPLAMAK İSTEDİKLERİ İÇİN BU RAKAMI daha üste çekebilirler.

Veya şunu yaparlar; yine 0,44 ile 0,91 arası bir düşük çağrı yaparlar, SPK'da onların belirlediği rakamı yine red eder ve son Mali Tablolara göre hesaplayıp, Defter Değeri olan 1,26/1,34 olmalı der ve bunlarda SPK'nın belirlediği rakamı yönetim kurulunda kabul ederler.

Ve ellerinde koz olarak kullanacakları bakın SPK dedi bizde kabul ettik şeytani düşüncesi ile psikolojik baskıya devam ederler.

SPK; İnşallah onların oyununa gelmez ve SPK borsada işlem gören şirketlerin Dünya ortalaması olan 2 katını baz alarak Defter Değerini x 2 şeklinde yani 1,26/1,34*2=2,52/2,68 olarak baz alır ve gönüllü çağrı bunu yap der.

En azından kötü de olsa elimizde bir Mali Tablo ve Bağımsız!!! değerleme raporları mevcut artık gerisine SPK ve YÜCE TÜRK ADALETİ karar verecek.

Syg
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

5. ben hisemi davayı kazansamda vermeyecem ve davacı grubda vermeyecek 4 milyon lot üçün birini alcaksın hiç bir meline ulaşamazsın .senle masaya dahi oturmayacagım tedbir ise tedbir ,fesih ,se fesih .ama sanmaki davayı kazandıgımda seni bu ülkede hırsız d,ye madara edecem hem 4 tl anele şirime bilanço ile milleti yaktın ..herkes ensende senin sen hiç yüzde 95 alır markayı yutarım yapıyı yutarım senin sen geç bunları ...biz burdayız sende burdasın ama senin ömrün hyetmeye bilir senin oglun kızın bu şirketi batrır hacı maho hırsızlıkdan gelen paradan kim hayır görmüş .tescilli hırsız sınız .70 kişi bir tek kişi lot vermez sana hepsinin avukatla sözleşmesi var farz verdi müdahiller senin verdigin 1. tl biz 10 tl aldık senin verdigi avukamı vercek mahkeme masrafı .kimse bu riske girmez bu hissenin ederi 1 avro 40 sent .her yıl üstüne koyarak borç bitiginde borç bittgin de 2 avro kalsın kardeşim bundan iyi yatrım nerde var..

İnşaat halindeki anel yapının karşısındaki en plaza kabadan natamam bürutten M2 si 16000 TL iken bizim lüks anel yapının bürütten fiyatı 4500 TL olmuş ne yani buna sevincekmiyiz.hadin ordan biz hakkımız olan 1 anel Telekom hissesine 7 TL istiyoruz .farketmez 2023 yılını bekler 14 TL alırız sorun yok 1 hisseye.

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

7. kayıt dışı el altından kiracıdan para alınmaya başlandıgı açık açık net takipciniz tek tek ..hak verilmez alınır .senin bu ülede hırsız oldugunu herkes duydu duymaya devam bunu ben demiyorum çogunluk diyor ...

Sayfa 235/309 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •