Sayfa 202/309 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. kedi sıkıştımı tırmalar bunlarda sıkıştı iftiraya başladı .ama iftiranında bir bdeli olcak

2. sana faliyet dedik imtiyazlılar ile yok dedin capitalda yok dedi .
    sana dedik kotdan gidersin adnan ek sen hiç bişe olmaz dedin bu şirket koskaca yapısı var dedin
    şimdi diyorsun şirketi zrara ugratıyorlar .
    bırakın bu işleri semra delikanlı bırakdı sizde istifa yazın gidn .
    çok bilmiş avukat seni 5 defa mort ettim bak dediklerim çıktı
    gene soylüyorum o bina bilir kişi ile en 700 çıkcak yaz bunu bir kenara sen ne alırsam kar diye gönüllü çagrı
    mutlaka sizi takip eden birileri var .onlar sizden erken davranır .o satacak lotları alır .ve alırsa dünya karı olur .
    spk dava bitmeden sana senin degerlendirmeni dikkate almaz illa davayı beklemek zorunda .
    bunu spk yüz kişi yazdımı işiniz biter .

3. diyorsunuz ya yüksek bedelden satmaya çalışıyorlar ya arkadaş bina ne ediyorsa biz ona satmaya ugraşıyoruz .sen 226 diyorsun biz 1.milyar 100 milyon arada uçurum var .burda fırsatcı olan sensin madem oyle bana ve davacı grubun lotu kadar ofis ver yemez tabi sen kotda degilsin ben o binaya ortagım .

4. 1

2

3

*Çıkış Yap*Başvurularıma Git

Başvuru Önizleme

Kimlik Bilgileri

T.C. Kimlik

Ad Soyad

Telefon

Eposta

Adres

Başvuru Tipi

Başvuru Metni
    Sayın spk yetkilileri ben imkb de anel telekom isimli şirkete yatirim yapan talihsiz bir turkiye cumhuriyeti vatandaşıyım...bu güne kadar bu şirket tarafindan yapılan hukuk dışı uygulamalar arsi alayı aştı...en son imkb tarafindan kottan atılmadan önceki 3 gün boyunca önceden spk nin iznini almadan hisse alımı yaptı ve bunu da kap haberleri ile duyurdu...bu 3 günlük alimin ilk gununde de benim 10 bin lotumu 35 krs dan aldi. bir şirket kendi hissesini onceden bir alim programi aciklamadan yapabilir mi...Bu anel telekom Turkiye Cumhuriyeti kanunlarina tabi değil mi. herturlu kanunsuzlugu yapma yetkisini kimden almaktadır..önceden alim programı açıklamadan yaptığı bu hisse alımlarının spk tarafindan iptalini ve haklarında yaptıkları bu hukuk dışı uygulamalar sebebiyle suç duyurusu yapılmasını arz ederim...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. şartlar degişti 55 kişi savcılıga suç duyurusuna gidiyoruz
    savcılık topu spk ya atacak spk inceleme yapacak tonla şikayet
    eeee ondan sonra fırsatcı kim görcez .
    sen doguş kadar olmaıyorsan çıkpda insanlara fırsatcı deme
    biz faliyet dedik biz adam gibi ayrılma dedik yok bildiginizi okudunuz
    yarın savcılıga suç duyurusu yapılıyor sayın izleyiceler
    23 hakkında dava var .şirketi yöneten kendiler cezasınıda kendi çekecek .
    bir şirket kotdan atılıyorsa oturup düşünmek lazım .
    33 markyı nasıl ic edecden 1 milarlık binayı nasıl ic edecen .
    biz esktradan paramı istedik terbiyesiz adam biz bina ve markadan hakkımızı istedik
    terbiyesiz adam sen bu şirketi halka açıp kaçdan açtın terbiyesizlik yapcagına adam gibi ticaret yap .
    aklın hep hırsızlıga çalıştı .soydun sogana çevirdin .55 kişimi haklı senmi haklısın .
    yüzde 90 payı elde etmek için kıçını yırtın ama yırmaya devam et
    sana o şansı vermyecegiz .
    yüzde 72 yakalarsın ama asırlar geçse sen 90 yakalamayamazsın.
    bu ülkenin yatrımcısını soyma hakkını sana kimse vermez .
    ususlsuzleükden tonla ceza yiyorsun kotdan atıyorlar hala haklı çıkmaya çalışıyorsun
    yüzde 5 yoklarmış yuvarlak cümlelerle küçük yatrımcı hep yanıltdın bütün kayıtlar elimşzde
    faliyet olmadıgını borsa gündem den ögerniyoruz .
    ne mide bulantısı insanlarsınız .insan bakmaya tiksiniyor size bu kadar zavallımızınız
    sizden esktra paramı talep ettik terbiyesiz adam .bilir kişi raporu ne çıkarsa razı oldugumuzu defalarca soyledik
    semra kadar delikanlı olunda istifa edin .
    ama surat nerde sizde inasnlıgınız bitmiş sizin .
    siz faliyet yokkende 3 tl dediniz .1.75 dediniz gayri menkul yerindemi saydı .
    szin degerlendirmenize göre 7 tl çıkıyor şu an fiat .
    satmış olan magdur arkadaşlar dava açın tazminat davası sorumluk davası
    dinsizin hakkından imansız gelir .
    mezarın altını düşünen kalmamış..

6. hiç bir korkum yok dava lehimeze bitecek ya fesih ya ortaklıkdan çıkma verilecek .
    sen istedigin kadar degerlendirme yap vızzzz gelir tırızzz gider
    tek çıkış yolun faliyete geçmek .
    istanbul bist yalncı biz yalancıyız spk yalancı 120 kişi yalnacı tosun paşa gerçek .
    sayın ayrılma hakkı spk dan geçsin ben kafamı kazıtıp bok sürecem .
    senin karşında kim varrr .benim hayatımı yıkarken bana bildigin yere şiakyet et demiyormuydun adnan ek
    beni mutap görmüyordun.
    ben yuvam dagıldı 3 yıldır tedavi gördüm kaç tanesi hastalandı doktor raporları mevcut onlarıda savcılaga vercem
    sizin bütün kirli işleriniz ortaya çıkacak
    doguş 40 binmetre yere salak oldugu içinmi 525 milyon verdi .
    bir tek siz mi anlıyorsunuz bu işden .
    tsbk geliyor sizin ettigimniz rapor ile degerlendirme çıkıyor .

7. Hemde terbiyesizin alası

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tekrar ediyorum 22.000 lotum var . Bu adiler alırsa 10 tl yoksa davacı grup isterse bedava . Vermezsem ********im.

Sayfa 202/309 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •