Sayfa 228/309 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Elimde 1000 lot var. Almak isteyen varsa iletişime geçebilir. 6-7 lerde gözüm yok. Maliyeti yüksek arkadaşlara yarar umarım o fiyatlar. Benim çok lotum da olmadığı için işine yarayacak birisine virman yapabilirim anlaşabileceğimiz bir fiyattan. İsteyenler buradan da iletişime geçebilir veya 0505 700 37 22. Adım Çetin.
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

2. CUMA GÜNÜ MAHKEMECE KURUMLARA YAZILAN MUZEKERELER SONRASINDA SIRKET IYICE AMBOLE OLDU.. BIZE GELEN BILGILER MUZEKERELER SEBEBIYLE 11 MART SON SUNULMA TARIHI OLAN BILANCO ICIN SURE UZATIMI ISTENECEGI...SIKINTI YOK DURUSMA TARIHINE KADAR ZAMAN KAZANABILIRSINIZ ...ANCAK BIZIM SURPRIZLERIMIZ BITMEZ HASELCİN...YENILERI YOLDA...HANI BIR ZAMANLAR SIZIN SEMRA HANIM VARDI...A PLANI B PLANI BIZE BIR SÜRÜ PLAN SAYARDI...SIMDI BIZIM PLANLARIMIZ ISLIYOR ...SIZ SEYREDIYORSUNUZ AZ KALDI ...TEDBIR GELIYOR...SIZINLE ARTIK KESINLIKLE MASAYA OTURMAYACAGIZ...SSON SOZZ.. BU HISSEDE ARTIK OPERASYON YAPAMAYACAKSINIZZZ

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 125.000 lotum var. 50.000 i satılık. Almak isteyen ulaşsın. 0541 433 1180

4. 12000 lotum var uygun fiyattan almak isteyen kisilere virmanlarim 05443028236 whats up ulasin lutfen

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. çelikel ailesi şunu iyi bilsin
    oyle kolay lot alamayacagını kendileride anladı .
    mahkeme farz edelim 6 tl dedi .ben satmak zorunda degilim .bu cebde garanti .
    siz hiç bir zman o küçümsedginiz veli nimetiniz küçük yatrımcı .
    adnan ek ortaklıkdan çıkarsınz çoksa diyordu .kotdan gitti ilk hafta .
    oyle kolay degil bu işler sen halka aç ky düdükle sonra o yatrımcıya fırsatcı de .
    2005 de hangi vaadler ile talep topladınız .
    2010 aynı 5.30 ordada çarpıldım size tazminat param eridi gitti .
    adam şirketi halka açıp sögüşlemek için açmış .
    yüzde 11 bende oldugu sürece yani bizde siz işiniz kolay degil .
    sizle herhangi bir uzlaşma yapma niyetim önceden var dı ama şimdi aman desen gene olmaz .
    tedbir gerektiriyor mu gerektirmiyor mu ? bunu en kısa zmanda görcez 2 duruşma bilir kişye dosyanın gitmesine onay vercek
    arkadan tedbir ile yıkılıcaksınız .
    hala bu ülkede bu adama ihale verenler var .prim verenler var iş dünyasında adını duymayan kalmadı .
    senin anele olsa ne yazar sille tokat seni kotdan atmışlar .
    sen hala davadan kotdan gittigini niye gittgini belge olarak sunmamışsın .bu ne demek tosunpaşam .bir göt korkusu 2 acaba davacılar insafa glir mi ucuza mal veren olur mu ? farz et 5 tl ddin hyarsını satarım yarısı ile gene beklerim .mal benim degl mi mahkeme hadi hissenin ederi bu dedi bu mahkeme sat ayrıl mahkemesi degil senin açtın bir dava degil işime gelirse satarıım .ha o zmanda yarısını verrim yarısı ile beklerim .

Bakın ben Mehmet Sait ismimi açık açık yazdım 4 yıldır bu hissedeyim.burda 30/40 kuruşa hisse alıp 1.5 TL den hisse satmak isteyen toplam 500 bin ile 1 milyon lota sahip kişiler çağrı olacak fikrindeyseniz yada çağrı olacağından medet umanlar ben sizin yerinizde olsam 50 kuruşa bu hisseleri satarım .bu çağrı hikayesi imkansız koskocaman bir fossss tan başka bir şey değil .kendileride farkında bende sık sık ariyom Adnan eki hemen aciklasinlar spk dan mahkeme öncesi red gelsin diye ama açıklamadır.kendileride Foss çıkacağını bildikleri için ne kadar uzattım kar ayagindalar.spk nin reddedecegini bildikleri için mahkemeye yani 21 martmi mahkeme bunlar SPK sonucu mahkemeye yetismeyecek geç olacak şekilde bir çağrı haberi belirleyip ilk mahkmeden fesih çıkmasin diye süreci uzatiyorlar.bu çağrı fossss 1.50 TL desinler onay almaları imkansız.spk 1 hissenin 7 TL değerinde olduğunu biliyor .ama süreç uzun olur o olur bu olur tekkeyi bekleyen hakkını alır.onun için 40 kuruşa son zamanlar yapılan satışlardan alan kişiler evet karlisiniz sanslisiniz her türlü hakka benim kadar herkes kadar Rıdvan Çelikel kadar hisse oranında hakka sahipsiniz ama çağrı umuduyla hareket etmeyin.bu çağrı imkansız SPK hayatta kabul etmez.7 TL en az bir hisse ederi.ha bana alın dersen 1 TL nakitim yok kardeşim neyi alayım .hakkım neyse onu beklerim.ama 2 TL çağrı aciklasinlar SPK ya cimere bimere zaten bu hak nedir bilmeyen adamları şikayet ettim gene ederim bir dedikleri lafta doğru çıksın sozde Ocak ortası hemen aciklicaklardi.mahkemeye yakın acuklicaklar ilk mahkemede oyalama taktiği SPK reddederse ilk mahkemeye yetismicek işleri güçleri insanlarin hakkını yemek.Allah bu kimin önce öleceği belli olmaz ama Rıdvan Çelikel önce ölürse cenazesine katılmak nasip olursa hakkım haram olsun Allaha hakkımı havale ettim diye çocuklarına ailesine bağırmak nasip olur mu hayallerimizi yüzlerce ailenin hayalini yıktı .varlık içinde yokluk çekiyoruz neymiş o surdan alınmış bu buradan almış ulen adam ortakmi hissesi varmı sanene nereden almışsa almış adamın hakkı var sen şirketi borsaya dondurcegine nelerle uğraşıyor 100 lerce mağdur aile var .

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

Bunlar bilancoyu açıklar ama çağrıyı haberini mahkemeye 1 yada 2 gün kala yada mahkeme sonrasına birakir.amaclari ilk mahkemeyi atlatmak adamlar .... peşinde .hala akillanmadinizmi .bunlar admmi.maahkemeye sundukları savunmada sirketin çağrı haberini koyup şirket fesih edilmesin bu haberin sonucu beklensin biz zaten istediklerini yapacaz diyorlar ama ucu açık ne zaman yapacaklar .Mart 21 e 1/2 gün kala yada bence ondan sonra kuruslu rakamlardan şanslarını denicekler amaç SPK nin reddedecegini bildikleri için ilk mahkemeyi atlatıp 4/5 ay süre kazanmak.bu adamlarla nasıl başa çıkılır Allah yardımcımız olsun gerçekten insan dusmani kan emici bir aileye denk gelmişiz.

Gün geçtikçe saray mahallesinde gayrimenkuller degerleniyor.2020 yılı İstanbul finans merkezi açılıyor metrolar yeni yollar burası çok daha degerlencek.borç azalıyor.2/3 yıl daha süreç uzarsa inşAllah bina 1 milyar TL yı geçer 1 hisse Allah'ın izni ile 10 TL .ben arsa aldım yatırım yaptim borcunu oduyom gözüyle bakıyorum .3. Yıl borcunu odesin yeter

Sayfa 228/309 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •