Sayfa 33/309 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Fesih yolu ile ortaklıktan çıkmak veya kotan atılması mevcut durumda KY için daha mı olumlu olur, malum kottan atılan hiç bir şirket yeniden kota sokulup mağdur olan yatırımcıların mağduriyetini kurtarmadı ve battı gitti. Sağlıklı düşünemediğim için sizlerle istişare etmek için soruyorum.

Birde sadece dilekçe ve belirtmiş olduğunuz belgeleri bireysel olarak adliyeye vermek yeterli olur mu sayın Mercimek.
    evet... Istanbul anadolu 7 asliye ticaret mahkemesine hitaben yazilacak dilekçe kimlik fotokopisi ve portföy yeterli...bulundugunuz yerdeki nobetci mahkeme sizden herhangi bir harç yada ücret talep etmez...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Peki bu dava kazanılırsa faydası olur mu? Olmaz ise bindiğiniz dalı kesmiş olur musunuz? Borsaya kote iken başka bir telekom şirketi satın almak isteyebilir mi şirketi? Bera gibi uçup gider mi? Sonuçta birleşmeye izin yoksa satabilir Rıdo.

3. Yapi icin savas cıkmış faliyet diyor.biri topantida.Faliyete gecmesi hic iyi olmaz.geriye 15 milyon lot var almaya.her türlü pislik yapiliyor.sbrden.kazanacak satan kaybedecek dva 1.5 yila sekil alir.binanin gercek değeri ortaya ciktimi vay hallerine bunlar saniyor.satip.kacarlar yok oyle 3 kofte 25 kurus biz zaten 3 kisi yuzde 5 deyiz o bina gercek degerini gorcek sizde sahitsiniz.sirketi kapattirrim ama.mal almak icin karışmıyorum.cok kolay kotdn attirmak.1 gunluk is.ama.dursun biraz.mal alalim ytd

4.  Alıntı Originally Posted by itsme Yazıyı Oku
    Peki bu dava kazanılırsa faydası olur mu? Olmaz ise bindiğiniz dalı kesmiş olur musunuz? Borsaya kote iken başka bir telekom şirketi satın almak isteyebilir mi şirketi? Bera gibi uçup gider mi? Sonuçta birleşmeye izin yoksa satabilir Rıdo.
    Satmaz, anel yapıyı iç etmeden satmaz...

5.  Alıntı Originally Posted by unknown Yazıyı Oku
    Satmaz, anel yapıyı iç etmeden satmaz...
    acarmasin neyi satmaz .dva yapinin dgeri icin açıldı.bu bilir.kisi tayin olmadan kim çözecek ytd biz uzun vadeciyiz.

6.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    acarmasin neyi satmaz .dva yapinin dgeri icin açıldı.bu bilir.kisi tayin olmadan kim çözecek ytd biz uzun vadeciyiz.
    Rıdvan ANELT'i anel yapıyı tamamen ele geçirmeden bu hali ile anel yapının paylarına sahip biçimdeyken bir başkasına satmaz, bu benim düşüncem... Adam ele geçirmeye çalıştığı şeyi niye satsın

7. Adam 32 milyon lotun sahibi belki daha fazla ama.yedigi ceza.az devede kulak 50 milyon avroyu garanti etmis 30 milyon avroyuda nasil calarim.diye sozde musluman sozde durust adnan bey kibarlığı kimse birakmiyor .2 yil once konustigun ile bugun konustun .hala aklimda.banami sordun alirken .simdi gittin fesih davaasi actin.evet ben acmadim allah garibanlar için beni gorevlendirdi. Napim olaylar hic benimde beklmedim sekil aldi .düşündüm acaba dedim .ama.sihirli bor elin dokunuslarini hos ettim .ytd

8. 1 patron faliyete geçmez sebebde basit 35milyon lotu olmuş .geriye kalanı dökmeye ugraşır.bist buna izin verirse faliyete geç kotdan agtarım derse sadece bir şansı var gyo geçme o nasıl bende bilmiyorum.ama faliyet imkansız eger tasfiye olayım derse fesini isterse şaşmam en güçlü ihtimal gelelim dışardaki 15 veya 20 milyon lota bu lotun degeri 30 milyon avro acaba degermi bu insanları bu kadar bekletip cezalar yemekle ve her yıl üçmilyon 100bin avro parayı kiar öderek ky ekmegine yag sürmekmi
    2 fsih da vası yani ortaklıkdan çıkma sonuç ne şekil alacak belli degil davayı bizim kazanmamız yüzde 500000000 nedenmi dersiniz spk verdigi cezalar ha diyecek bu ayrı o ayrı yok abicim sen tahtayı göz altına aldır birleşecem de 7 e 1 vercem ayrılma 91 de yok 1 avro 40 sent olan bir deger madem degerli degil .bu kadar senaryoyu 5 yılda zor yazdın.yok satış falan fialn arcedoyuda vertu ile bir olup kurban seçtin amaç açık net ortada bensag göstereyim sen sol vur .vertunun para ihtiyacını karşıladın.ky bir araya gelemez dedin şikayet etsede işe yaramaz dedin .noldu son kurulda kedi gibi sus pus olmuş kabuguna çekilmiş tosba gibiyizdiniz .kuruşlu rakamlardan lot topladın şimidi o lotu mecbur kalıp satanları toplayacam sana tazminat davası açtıracam nasıl insanları toplayıp fesih açtım ise bunuda yapcam .dügmeye bastım ha ayrı bir mevzu var eger birleşme gibi degişik bir hamle yaparsanız bu şirketi kapattırmak için elimde tapu gibi koz var anında kapattırır yoluma bakarım .sadece sesimi çıkarmamamdaki amaç burdan kuruşlu rakamdam birileri lot alsın.yoksa bu şirketi kotdan attırmak su içmek kadar kolay.
    3 yusuf yıldıza göz altınailk düştügünde banamı sordun diyen adnan ek .şimdi diyorum banamı sordun şirketi göz altına iterken .
    birleşme olacak diyen has elçin nldu sana orat afdan spk kabul etme şansı sıfır demiştim. sen spk adına konuşma demiştin.
    sera çaglar sen telefonda salak yerine koydun yusuf yıldız gevrek geverek akıl verdin yusuf yıldız harbiden oylemi gösteriyordum.adanan eke diyorum ki ky adnına attınız bir adım yok oda şoyle diyor .sen gittin fesih davası açtın.demekki iyi yapmışım .dogru yoladayım ben .ne kadar uzarsa uzasın bu iş .ben hiç bir zman tahtada giden kagıt sevdası olmadı bende .burda sabır etmesini bilirim hatta mahkeme 3 yıl sürsün paraya ihtiyacım yok param oldukcada alırım almahyayaa teşvik edderim ytd beni ilgilendiren kısmı yapını kira geliri ve degeri .ytd metre karesi 40 bin oldugunu soyledi bir emlekcı uzman kardeşim ya nına finaas merekezi açılıyor 60 bine çıkar iki yılda dedi avro yerinde dahi saysa dedi.beni bu ilgilendiriyor .markalrı yutamadın arcedodan aldıgın kapora yedigin ceza allah büyük bende şaşırdım bu duruma nasıl geldi bu işler diye ama adalet yerini bulmaya başladı izmir grubuna dava açma şansı dogdu eger o grubda satan dahi varsa dava hakkı var .ytd kemal akkkayada zarar etti sattı oda dava açacak .ytd

Sayfa 33/309 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •