Sayfa 35/309 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 273 - 280 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Dava hakki goz altina dusmeden 1 gun on e.alip satanlari kapsar.yani halka acildigi gunden 2016 kasim.30 kadar satmayip.sonra mecbur goz altina dusunce satanlari ve su an elinde tutanlari kapsar.

2. Daha asagi getir sanki dvayi kazanacak ibn bizim.agzimizinn suyu akar .aliriz merak.etme.

3. Yapiyi sna yedirmezler haci.maho hadi dip yaptir yerse biz aliriz.sennsatarsin.

4. Gebze center avm burasi 120 milyon avroya gittti 60 bin.metre kare yer 140 bin ama.avm bildiniz tarla seklinde anel yapi ile kiyaslanmaz anel yapı cok farkli hemn yeni hemnson model anel yapinin kiralana bilir alani 5 milyon avro yapiyor yani 35 milyon 25 ile carptinmi acik ortada 1 milyar üstü nasil oluyorda tsbk 192 tl çıkarıyor .nasil oluyorda.kur farkindan zarar yaziyor her seyin takipcisiyim capitala ceza yolda gene ceza alcaksın .ceza ala ala binanin parasını cebinden vercen 91 dediginde.bu is plmaz.dedik.bu borc odeniyor.mu nerde.neden.ozkaynakda.yansitilmadi buda suc .simdi 8 avrodan.yazdin.avro dustu ve borcda odendi hani nerde.yansitma yok anel yPinin bilanço göremiyoruz her ywre masraf yaz.yaptirmadan .cebe kaynak disi at.su an 1 milyon lotluk arcedo satış surecind olupda lotunu satan var .verttu yalini veremeseydin .oda dva açardı belkide acacak .seni aldin.11'milyon lot kurtarmaz.akilli ol haci maho.dua et devlet el.koymadı .belki oda.olcak sayin hukukcunuZ her seyi biliyordu.birlwsme tezgahi ve senaryosu.yazan adam.noldu sistimi iyi gormedim.baya yamulmus.allah daha kotu ede onu kotu durumda.nerde ola.bulcm hak yiyenin sonu diye kamu oyuna.tanitacam hala.maliydn sorustirmaniz var vergi kacirdiniz icin..bu sirkete devlet eninde.sonunda el.koycak.hem.anele.ye hem.buna.ytd

5. Sayın firma sahibi ve yetkilileri yıllardır bu hissedeyiz ve zararımız çok fazla yetmedimi çektiğimiz çile neden bu kadar pasif davranıyorsunuz. artık bi aksiyon alın lütfen Basiretli iş adamı tanımının gereklerini yerine getirin.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by SERHAT% Yazıyı Oku
    Sayın firma sahibi ve yetkilileri yıllardır bu hissedeyiz ve zararımız çok fazla yetmedimi çektiğimiz çile neden bu kadar pasif davranıyorsunuz. artık bi aksiyon alın lütfen Basiretli iş adamı tanımının gereklerini yerine getirin.

Bir saat önce Semra Çağlar'ı aradım 3 senedir bir aksiyon almadınız birleşmede red edildi, hala mı bir adım atmıyorsunuz dedim. Klacik cevap gelişme olsa kap'a bildiririz.

Mali işler direktörüne aktardı, beyefendi meşgul idi...Yani bla bla'ya devam.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

7. Bukadar beddua bukadar ah alıpda nasıl utanmadan şirkette çalışıp maaş alıyorlar anlamış değilim genel kurulda okadar lafı ben yesem sokağa çıkmaya utanırdım.

dalgamı geçiyorsunuz siz faliyeti durdururkende kap yaptınız arcedo satış bilgilerinde kap yaptınız o yüzdenmi 4 milyon ceza yedinz nerde hangi kapda yazıyor gösterirmisiniz bu soruya cvp vermek bu kadar zormu? adam gibi soru soruyoruz adam gibi cvp verin ben hiç bir kapda yeni degerlendirme görmedim neye göre kur farkından zarar yazdınız cümle alem hırsız diye bangır bangır bagırıyor .uatnma arlanmada yok sizsin şirket yöneticilerinde söylermisiniz hangi degrlendirme tarihi kaç
    kap yapın acil kur farkından zrarın açıklamasını istiyorum .bu yatrımcının dogaşl hakkı ben kurdan zarardayım diyemezsiniz. buda suç biz bütün girişşimleri başlatdık kotdan atılmanız için .hiç bir faliyetiniz yokk yakında uyarı alırsınız .bunuda spk ya yazcam bana bir tane son dgerlendirme gösterin kardeşim kur farkından zrar yazarken .3 yıl önceki degrlendirme .spk dan ceza yiyince aklınız başınıza gelir yarın faxlarım merak etmeyin

Sayfa 35/309 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •