Sayfa 163/173 İlkİlk ... 63113153161162163164165 ... SonSon
Arama sonucu : 1384 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Geri alımlar geldi. İyi oldu.
    Biz alıyoruz da bizi alan yok

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

2. yıllar yıllar önceydi..yabancı aldım mı, ordinolarla patt pattt patttt alırdı..satacaksa ufak ufak yedire yedire tahtayı bozmadan satardı..şimdi şişe dahil thy eregli petkim v.s. tahtalarda AT HIRSIZLARI türedi..sabahtan bu yana bakıyorum derinlige akd a..info+merliy+hsbc aynı kişi grup..alıcı tarafında deutche de bunlar..tek yaptıkları trade...at hırsızlığı..ml nin öbür ayagının info olduğu o kadar acık net ki..saklama ihtiyacı bile duymuyorlar..cünkü SPK nezdinde dokunulmazlıkları var..ufak tefek adese flap falan oralarda anında spk tedibleri yasakları cezaları uygulanır buralarda calana soyana dolandırana müsade var..bugun şu ana kadar şişe tahtasındaki işlemler yatırımcının algısını manipüle ederek para kazanmaya dönük hileli işlemlerdir. yapanlar HSBC İNFO MERLİY DEUTCHE dir..

3. Sn teft34 yapsınlar bakalım. Thyo city ve deustche sata sata kağıdı ne hale getirdiler. SISECAM oyuncak değil isterse satsınlar arkasında hazır müşteri çok. Oyuna bak kendi iştirak hisselerini alıyor. Ortadoğu tam bir akıl oyunlarına döndü. Blof yapan yapana. Size şaka gelecek ama su arabistan olayında bizimde parmagimiz var gibi. Önümüzdeki 1 ayda çok se y netlesir.

4. Saat 16.47 de KAP a gelen şirket haberinde moodys SISECAM in kredi notunu B1 olarak teyit etti. Görünüm negatif demiş. Bu saatten sonra kağıt hareketlendi. Asıl dikkatimi çeken nokta karanlık oda kapanista en yüksek fiyattan yani 5.53 ten 1.077.000 lot işlem yaptı. Her zaman diyorum. Kurdaki yükseliş bu kağıda olumlu yansır. Hepinize iyi hafta sonları sayın arkadaslar

5.  Alıntı Originally Posted by Podolsky Yazıyı Oku
    Sn teft34 yapsınlar bakalım. Thyo city ve deustche sata sata kağıdı ne hale getirdiler. SISECAM oyuncak değil isterse satsınlar arkasında hazır müşteri çok. Oyuna bak kendi iştirak hisselerini alıyor. Ortadoğu tam bir akıl oyunlarına döndü. Blof yapan yapana. Size şaka gelecek ama su arabistan olayında bizimde parmagimiz var gibi. Önümüzdeki 1 ayda çok se y netlesir.
    PERŞEMBE günü 4.43 e kadar bir miktar mal geldi tahtaya.gercek mal,gercek satış. öyle olunca bunlar havada kaptı o malı..speğin kim oldugunu da biliyorum da buralara yazılmıyor böyle şeyler..bu malla yukarı yaptılar cuma 10 kademe..gerelde de bu at hırsızları var..dediğim gibi, yazabileceklerimiz sınırlı ama koskoca şişecam tahtası bugünlerde bunlara emanet edilmiş durumda ki cok yazık...işfin tahtasına cevirdiler burayı da..mkk nın dili olsa da konuşsa..o YABANCI gördüğümüz takasların KIVRAK lığını bize size anlatsa..yazık oluyor bu ülkeye..bu koskoca sermaye piyasalarımız KIVRAK takaslarla yerle bir oluyor..anlayın anlasın..sizler degil,onlar anladı beni..

6. Sn tert bizleri kim dinler ki 1992 den beri herşey ap açık görünüyordu. Şimdi seans salonları kapatıldı. Veriler 15 dk gecikmeli. Spekulatorler milyonları kaldırıyor. Onlara küçük cezalar veriliyor. Sana aynen katılıyorum. Bu piyasayı çok net okuyabiliyorsun. Allahtan biz Şişecam dayız. Yoksa diğer hisselerde olsak bizi kanser ederler.

7. Sodadan buraya geçiş yaptım.İnşallah ayağım uğurlu gelir.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Master_Gamer Yazıyı Oku
    Sodadan buraya geçiş yaptım.İnşallah ayağım uğurlu gelir.ytd
    Hayirli olsun . Hosgeldin arkadas

Sayfa 163/173 İlkİlk ... 63113153161162163164165 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •