Sayfa 587/940 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 7520 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by Hesapkurdu Yazıyı Oku
    Beyler cuma günü iş bank neden soda aldı şişe sattı?? Yabancının bu birleşmeden haberi olmama ihtimali var mı sizce?

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Her gordugumuz sakalliyi dedemiz sanmamak lazim.

Is Bankasi bu grup hisselerinde artibraja oynayan etkisiz bir eleman. Bunda da Soda'da da hicbir seye etkisi yok. Senelerdir bu boyle.

5.35 ortalama ile 10 gun aldigi 8 miyon lotu 5.55'den postaladi. 1.6 milyon lirayi kar yazdi gecti.

Haberi biliyordu, icerden de denilebilir.. ama bir onceki gun de 4.96'dan 3 milyon lot satisi var. Alakasi yok yani.

Hissenin gidisatina gore bu haberin birileri tarafindan bilinip bilinmedigini anlayacagiz.

Alis:

Satis:

2.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    İş bankası aylardır neden şişe satıyor?
    İş bankası cuma günü neden olumlu etkilenecek şişe sattı , olumsuz etkilenecek soda aldı?
    Yabancının bu birleşmeden haberi olmama ihtimali var mı? İmkansız gibi? Neden fiyatlamadılar?

Soruları böyle arttırıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Soda hakkında çok olumsuz yorumlar oldu. Muhtemelen düşüşü engellemek için böyle birşey yaptılar.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Her gordugumuz sakalliyi dedemiz sanmamak lazim.

Is Bankasi bu grup hisselerinde artibraja oynayan etkisiz bir eleman. Bunda da Soda'da da hicbir seye etkisi yok. Senelerdir bu boyle.

5.35 ortalama ile 10 gun aldigi 8 miyon lotu 5.55'den postaladi. 1.6 milyon lirayi kar yazdi gecti.

Alis:

Satis:
    Güzel hareket yapmis ... Ama insanın beklentisi patronun şişeye yogunlasmasiydi.. demekki zaten elimde ben trade yaparım kaçarım demis

Güzel hareket yapmis ... Ama insanın beklentisi patronun şişeye yogunlasmasiydi.. demekki zaten elimde ben trade yaparım kaçarım demis

Kardesim, ne patronu. Devamli trade yapan, kademeye donen itin teki. Yarin 6.10'dan alir, 6.15'ten tekrar satar mesela. Cete diyoruz bunlara. Sise ile de Is Bankasi ile de bir alakasi yok. Kurumum musterisi. Her hissede var bunlar.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kardesim, ne patronu. Devamli trade yapan, kademeye donen itin teki. Yarin 6.10'dan alir, 6.15'ten tekrar satar mesela. Cete diyoruz bunlara. Sise ile de Is Bankasi ile de bir alakasi yok. Kurumum musterisi. Her hissede var bunlar.
    Takaslar ve ortaklık yalan mi yani sizce ? Yabanci da cok satti ....Ama bende güvenmiyorum iş bankasına şişeye birleşme haberi gelince nötr etki yapar diye haber geçti)) hisse devre kesti

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    O zaman burada tek kafa karıştıran nokta ortak yabancının satışı. Neden citi döçe ciddi satışlar yaptı son haftalarda. Nasıl haberi olmaz da fiyatlamaz? Normalde bu dev haberi şişe 6.50 lerde karşılasa tamam derdim de 4.98 de karşılaması neler dönüyor dedirtti bana açıkcası

Takaslar ve ortaklık yalan mi yani sizce ? Yabanci da cok satti ....Ama bende güvenmiyorum iş bankasına şişeye birleşme haberi gelince nötr etki yapar diye haber geçti)) hisse devre kesti
    3-5 gun icinde neyin ne oldugu anlasilir. Begenmeyene 5.28'den ayrilma hakki var, daha ne olsun.

Alis tarafinda da, satis tarafinda da hepsi hayirsiz hayirsiz kurumlar. Ama bu kurumlarin icinde adam gibi alici da cikiyor bazen, bilemiyoruz. O pastalardan birsey anlasilmiyor zaten hicbir zaman.

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    O zaman burada tek kafa karıştıran nokta ortak yabancının satışı. Neden citi döçe ciddi satışlar yaptı son haftalarda. Nasıl haberi olmaz da fiyatlamaz? Normalde bu dev haberi şişe 6.50 lerde karşılasa tamam derdim de 4.98 de karşılaması neler dönüyor dedirtti bana açıkcası

Yabanci 4.40'da da deli gibi satti. 5.50 oldu (haberden once). Yabanci midir, yerli midir belli degil. Borsadaki yabanci islemlerinin %99'u yerliler. Bence Sise'dekiler gercek yabanci idi su ERDB cikisi ile ilgili ama. Hazirun cetvelinden GK'da goruyorduk onlari eskiden, artik MKK onu da kapatti.

8'de yabanci kurum satiyorsa fon falan diye korkulabilir de, 4'de yabanci satiyorsa artik olu essek neden korksun. Nitekim ki alindi o mallar.

Bu hafta neyi ne oldugu netlesecek bence. Rahatsiz olana 5.28 cikis firsati var. Bu birlesmeyi buyuk fonlardan begenen olursa gelir, guzel gunler goruruz.

Sayfa 587/940 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •