Sayfa 104/948 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 825 - 832 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by afe23 Yazıyı Oku
    joker açıkça aldım sattım der öyle olsa idi
    Ustad ne yaptin burada misin soylendigi gibi yiktin mi dun mallari

5. Vay, vay vay! Eski dostlar toplanmış yine, ne mutlu!.. Yıllardır bir benzerine şahit olmadığım bu güzel piyasalarda, Gentaş ama en çok da AdanaC'de bir miktar çırpıldıktan sonra ilk aşkıma kesin dönmeye karar vermiş bulunuyorum... Hareketler de tanıdık gelmeye başladı, Mastori Üstad burda, e Joker de gelmiş, daha ne olsun ki... Alışma çalışmaları sırasında (son bir ayda yani) 2-3 kademelik zararına satışlardan ardından, yurda kesin dönüş yapmış bulunuyorum... Az az yerleştiğimden bir miktar sürebilir!.. Keyfinize bakın siz... Sayın Joker bir el atıver lütfen şu tahtaya, ne bu grafiğin hali böyle! Selamlar, saygılar,
    bol kazançlar, tüm ortaklara...
    Not:Bu kağıdın en çok sığ dalgalarında sörf yapmayı severim. Doğru dalgayı bir kez yakalarsanız, küçük de olsa gayet iyi sörf yapabilirsiniz ki, bu durumda 1.74 ya da 1.72 sizi çok ilgilendirmeyecektir... Tabii bu, sörf yapmayı yaşam felsefesi olarak benimseyenler için geçerli... Hareketsizce denize olta atıp büyük balığı bekleyen ortamların tercihlerine de ayrıca saygı duyuyorum... Asla yatırım tavsiyesi değildir...

6. Sn.kemosabe merhabalar
    Sizi tekrar görmek çok güzel. Yorumlarınız yine her zamanki gibi gerçekçi ve harikulade. Birazda ben yorum yapmak isterim. İnanın derdi nedir anlamak mümkün değil bu spek Efendinin. Tabi yularını tutan bu hesapları yapıyor. O garibimin de suçu yok napsın çanak yalayıcı ekibiyle kemik bekliyor. Neyse? Bugün aklıma geldi endekse baktım nerelere geldi ne tahtalar uçtu. Hatta 2011 senesinde bir cuma endeks 65 bin iken bu melet 1.65 fiyattaydı. 2006 da 1 dolara halka arz edildiğini de düşünürsek hep aynı soruyu soruyoruz gerçi . Bu adamlar hiç mi para kazanmadı. 20 milyon cirolardan nerelere geldi. Hatta daha hızlı koşmak için şirketleri birlestirdiler. Bence film yeni başlıyor. Buna kalibimi basarım. Bu saatten sonra sabreden kazanacak. Ayrıca Deutsche nin alışları bu sefer çıkış için olmayacaga benziyor. Birleşme metnini de iyi okumanızı tavsiye ederim. Bu konu orda geçiyor. Ben öngördüğüm senaryo dahilinde nacizane spek efendiye tavsiyem şudur ki; fazla uzatma yemin ediyorum bu ortamda tahta kalmadı zaten etiniz butunuz 10 milyon osursalar kokudan boğulursunuz. Aklınızı başınıza alın milletin parasini verin alın kalan malida. 2006 da şirketi büyütmek için halka aç 13 sene aynı yerde tut tl bazında. Usd 3 e katlasın. Sen dagittigin 2 3 tl arası mali 0.5 1 tl ortalamyla yerine koy. Arada bire iki götür o arada da topla. Sonra da sirkete makyaj yap e anladın sen onu. Bazen kızsakta spk zorunluluğu sebebiyle yayınlanan dökümanlar işe yarıyor. Bizde saf değiliz. Bu şirketin ederi marka değeri belli. Daha fazla yatırımcıyı mağdur etmeyin. Çünkü gerçekten mağduriyet söz konusu. Yoksa mustaa Efendinin matematik mühendisliği işe yaramaz. Bizde mühendisiz. Hatta sizden önce borsadaydik. Son hareketler ise al gülüm ver gülüm teknik formasyonlar. Takipteyiz sessiz kaldığımızı düşünmesin kimse. Alıp verilen 1 lotu bile izliyoruz yemin ediyorum. Ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. Selam Üstad, Merhabalar Değerli Ortaklar,
    Üstad, döktürmüşsünüz yine... Hemfikiriz biliyorsunuz. Büyük hareket öncesinde de yazmıştım(kimler geldi, kimler geçti... Sanki yıllar öncesiymiş gibi geliyor insana... Sonra bir bakmışsınız daha 6 ay olmuş... Yok, yok bizim borsa yatırımcısında bir "kısa vade"sorunu var diyecektim ki, memleketin bir gününü işgal eden olayların İskandinavya'da 10 yılda yaşanamayqcağı gelince aklıma, vazgeçtim... Neyse!.. Son tahlilde tank ve helikopteri sapanla durdurmuş bir milletiz, ne kadar övünsek yeridir) er geç değerimizi bulacağız diye... Sindire sindire ilerleyeceğiz, 3 yıl içerisinde belki de "1.74'ü geçer mi ki" dediğimiz kağıdın geldiği yeri görünce hayret edeceğiz. Ama sorun şu ki, hiçbirimiz olmayacağız orada. Baksanıza nasıl döküldük, topik coştu, yeni ortaklar şenlerdirdi forumu, daha ilk harekette...
    Nadiren olsa da bu kez sizinle farklı görüşteyim. Yaşananlar patronun bilgisi dahilinde olsa da onun gücünün (çok) ötesinde gerçekleşiyor, bence. Birileri onların çöplüğüne göz dikmiş belli ki. Hatta, bu sermaye artırımındaki yöntemi bile onunla ilişkili görüyorum ben. Düzenleri iyiydi, aslında! Daha ne ister ki patron(lar)... Malı bas yüksekten küçük yatırımcıya, sonra uzun yıllar boyunca bedavaya geri topla. Ama işte güneş balçıkla sıvanmıyor!.. İnşaat politikaları, istikrarlı ve yüksek büyüme oranlı ankastre sektörü, vergi-teşvikler vs.. Sonuç ortada işte! Sen ne kadar gizlemeye kalksan da karını, satış rakamları ortada... Er geç bir gün şu halka açık olmayan şirkete yapılan transferleri sormayacaklar mı sanıyorsunuz?.. Elin oğlu gelir, tahtadan düzenli mal da alır, genç avukatlarıyla kurulda şerh de koyar, hesap da sorar... Neyse, ömrümüz olursa göreceğiz!.. Agresif hareket yapan aracı gurubun ( kurumların) pozisyon artırdığını sanıyorum, MrJoker'in de kokusunu alıyorum. Ve bilirim ki Joker geliyorsa bir bildiği mutlaka vardır! Avod'da çok da sıkılmıştı(k) zaten. Hareketi özlemiş olmalı. Ama sanki biraz daha var hareketli günlere...
    Selamlar, saygılar... Tek taraflı bir Silverline aşığının hezeyanları olduğundan yukarıdaki yazılanlar, Asla yatırım tavsiyesi olamazlar!

Sayfa 104/948 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •