Sayfa 11/948 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 81 - 88 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Bugünkü hareket beni rahatsız etti. Yüksek hacimle 1.84 e gidip 1.70 verdi kapanışta. Birileri mal çıktı büyük ihtimal. 1.76 gibi kapatsaydi iyi olurdu. Bugünkü pasta önemli.

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

2. Aman dikkat...

3. Noldu joker. Bir tek biz mi kötü yorum yapıyoruz. Bak 2 gözü 2 kulağı olan her normal insan görüyor. He sessiz kalalım amcanları ürkütmeyelim öyle mi. Sen daha çok tavan beklersin. Bu kağıdın işi bitti kardes. Bugün bulsun kerizleri hemen verir elindekini. Aman çok mu sesli konuştuk beygirleri ürkütmeyelim

Sent from my SM-N900 using hisse.net mobile app

4. Takas verileri varmı acaba.. hem günlük hemde 15 günlük alabilirmiyiz

5.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Son bir haftada citibank 300 bin lot almış. Bakalım ne olacak. Yeri tehlikeli ama henüz kağıttan çıkmadılar. Düşüşlerde cok hızlı toparlıyor. 1.70 aldım sabah korkudan 1.78 den dönünce verdim. Ama aşağı salmayacak gibi duruyor. Yine de temkinli olmak lazım. Avgyo ya benziyor hareketi. Onu da yabancı aldı bir de metro ortak alışı yaptı.

Kardes bunlar hepsi tezgah. Citi daha evvel 1.5 ye giderken 1.1 milyon mal aldı. Bizde yabancı sandıydık. Sonra verdi azar azar gene diğer kurumdan karşıladı. Yabancı alıyor ayağı yapıyorlar aman dikkat edin. Zaten kağıt tabana yayılmış herkeste var az yada çok . Ytd

6. Sn.kemosabe yarın ciddi sarkma yiyebilir alım pozisyonu için bekliyorsan dikkat et kardeşim. Grafik iyice bozdu. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Kardes bunlar hepsi tezgah. Citi daha evvel 1.5 ye giderken 1.1 milyon mal aldı. Bizde yabancı sandıydık. Sonra verdi azar azar gene diğer kurumdan karşıladı. Yabancı alıyor ayağı yapıyorlar aman dikkat edin. Zaten kağıt tabana yayılmış herkeste var az yada çok . Ytd

Sağol kardeş, ben silvr i 2009 dan beri bilirim. Hareket geldiğinde alıp satarım hepsi o. Onun dışında cok parayla bu kağıda yatırım hic yapmadım yapmam da. Ama silvr den hep kazandım. Dikkat etmek lazım.

8. Allah rızası için biri bana takas atsın gruba atmıyosa

Sayfa 11/948 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •