Sayfa 12/948 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 89 - 96 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. yatırım finans 97 bin lot la almaya devam a1capital is satıcı

2.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Sn.kemosabe yarın ciddi sarkma yiyebilir alım pozisyonu için bekliyorsan dikkat et kardeşim. Grafik iyice bozdu. Ytd

Sent from my SM-N900 using hisse.net mobile app
    takasta aşırı bir mal yükleme gözükmüyor. Neden ciddi sarkma sn:mastori

3.  Alıntı Originally Posted by wester2002 Yazıyı Oku
    yatırım finans 97 bin lot la almaya devam a1capital is satıcı
    Ben pastayı görmedim. Yfinans alıyorsa citiye virmanlıyor demektir. Ama Yfinans alırsa iyi de alır hani...

4. Arkadaşlar kağıdı yapi kredi 1.1 milyon lot alarak götürdü 1.80 lere. Bu süreçte a1capital 450 bin civarında aldı. Citi de 300 bin almış. Tabi bir oyun yoksa... A1capital bugün 190 bin civarında sattı. Bugün yapi kredi almaya devam etmiş. A1capital kısa vadede satar bu normal. Aylık alan satanlara inceledim kagit ciddi toplanmış. Yüklü satan yok. Sonuç yarin biraz düşerse al sat yapılır diyorum. Ama yine de dikkatli olmak lazim...

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

5. Bu aşamada takaslar yanıltır, hep öyle oldu... İlginiz için teşekkürler üstadım... Kaldı elimizde bir miktar, hayırlısı artık. Bugünü görseydim kesin satardım ama nasip değilmiş... Bence de yarın yön aşağıya... Bakalım ne kadar... Bundan sonra da aşağıda belli kademelerde hep takılı kalacak sonra yeniden aşağı... Son tahlilde ortalama satış değerleri alım maliuetlerini aşacaktır... Bir hayli döndürdüler buralarda çünkü... Ellerinde bayağı bir mal varsa ki sanmıyorum, buralarda 1 ileri 2 geri belki de tekrar yukarıya yapacaklardır... Umarım yanılırım ve yanılmaktan da büyük mutluluk duyarım (Jokerin kulakları çınlasın)... Selamlar, bol kazançlar

6. Yatırım tavsiyesi değil tabii yalnızca sezgilerim...😊

7.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kağıdı yapi kredi 1.1 milyon lot alarak götürdü 1.80 lere. Bu süreçte a1capital 450 bin civarında aldı. Citi de 300 bin almış. Tabi bir oyun yoksa... A1capital bugün 190 bin civarında sattı. Bugün yapi kredi almaya devam etmiş. A1capital kısa vadede satar bu normal. Aylık alan satanlara inceledim kagit ciddi toplanmış. Yüklü satan yok. Sonuç yarin biraz düşerse al sat yapılır diyorum. Ama yine de dikkatli olmak lazim...

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app
    Aylık takası buradada paylaşmanız mümkünmüdür acaba

Sayfa 12/948 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •