Sayfa 13/948 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 97 - 104 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by kemosabe Yazıyı Oku
    Bu aşamada takaslar yanıltır, hep öyle oldu... İlginiz için teşekkürler üstadım... Kaldı elimizde bir miktar, hayırlısı artık. Bugünü görseydim kesin satardım ama nasip değilmiş... Bence de yarın yön aşağıya... Bakalım ne kadar... Bundan sonra da aşağıda belli kademelerde hep takılı kalacak sonra yeniden aşağı... Son tahlilde ortalama satış değerleri alım maliuetlerini aşacaktır... Bir hayli döndürdüler buralarda çünkü... Ellerinde bayağı bir mal varsa ki sanmıyorum, buralarda 1 ileri 2 geri belki de tekrar yukarıya yapacaklardır... Umarım yanılırım ve yanılmaktan da büyük mutluluk duyarım (Jokerin kulakları çınlasın)... Selamlar, bol kazançlar
    1.68 bir kaç kez tutunsada 1.62 ve 1.58 göz kırpmaya başladı. Yukarı bu şekilde nispeten git geller kağıdın enerjisini tüketiyor. dikkat edin 1.77 üzeri kapanışı yok. Gidecek tahta bunu yapmaz. Bugün bir şansı vardı. 1.8 üzeri kapatsaydı ve bir kaç gün ufaktan alsalardi 2.05 direncini hacimli geçmeyi deneyecekti. Artık yukarı için tek şansı sert hareket. O da çok zor bence. Ortalamaları izleyin neredeyse günlük ortalamanın hiç üstünde kapanışı yok. 1.72 altı kirilmanin ilk adımı yarın onun için önemli. Yarın yarım puanda olsa + kapatmazsa aşağı teyit verecek. Teknik olarak böyle zamanlarda hiç aksini yapmadı. Ytd

Sent from my SM-N900 using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by alpialp Yazıyı Oku
    Aylık takası buradada paylaşmanız mümkünmüdür acaba
    Kardeş paylaşmayı denedim beceremedim. Üzgünüm yoksa hic sorun olmaz paylasirdim. Yapi kredi 1.183 bin. Seker 575 bin. A1capital 475 bin. Citibank 300 bin almis. Tacirler 260. Deniz ata meksa halk ortalama 170 bin satmış.

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

3. Takaslara aldanmayın arkadaşlar. Tüm kurumları kullanıyorlar neredeyse bilinçli olarak. Yani bunu yapmalarının sebebi dışardan takibi önlemek . Günlük alsat bir kurumda dengede bile olsa orada ky belki ciddi alış yapıyor. Ama biz anlamıyoruz. Çünkü seans içinde kendi işlemlerini takip ettikleri için o kurumdan alış miktarı kadar satış yapıyorlar veya fazlası kadar. Ytd

Sent from my SM-N900 using hisse.net mobile app

4. Hayırlı bereketli bol kazançlı birgün hepinize..bugün çok pozitifim umarım bi yansıması olur kağıdımıza

5.  Alıntı Originally Posted by alpialp Yazıyı Oku
    hayırlı bereketli bol kazançlı birgün hepinize..bugün çok pozitifim umarım bi yansıması olur kağıdımıza
    amin kardeşim herkese bol kazanclar bugun yarın 3 vakte kadar tavan olacak joker kardeşim demişti dersin ytd.

6. Joker kardeş haricinde olumsuz düşünen çokmuş ben dün oldukça ümitliydim ancak bir günlüğüne tuzak kurdukları hep olmuştur.Tekniği bence bozulmadı bolinger sıkıştı bir taraflara yine patlıyacak mevsimsellik nisan mayıs aslında amma biraz yol alması gerekiyor buralardan bence...

7.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    amin kardeşim herkese bol kazanclar bugun yarın 3 vakte kadar tavan olacak joker kardeşim demişti dersin ytd.
    insallah dostum, çalıaltı takibe devam

8.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    inşallah temennilerin gerçek olur.. ama böle çok kesin konuşman için belli bir sebep varmı bizlerin bilmediği?

Sayfa 13/948 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •