Sayfa 2/948 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Pardon!.. Sayın Tahta Yapıcı pardon! Buralardan satmak zorunda kaldıydım da ben, istemeye istemeye... Yeniden binmek istiyorum da trene...Tabii, son vagondan olmamak koşuluyla... Benim için bir şeyler düşünebilir miydiniz acaba? Şimdiden teşekkürler... Yürü, Joker kim tutar seni!.. Hissenin son takası nasıl ki acaba, herşey arapsaçına döndü mü? Hoşş!.. Bu saatten sonra takas dökümleri küçük yatırımcının aleyhine çalışır ya neyse... Şu gurupla ilgili flama açıklaması yapan ortağımızın yorumunu önemsiyorum ben bu noktada, eğer mümkünse tabii. Tüm ortaklara bol kazançlar...
    Not: Mastori Üstad neredesiniz yahu? Bir kaybolduk, topik bile tarih olmuş!.. Nedir, son durum? Selamlar...

2. Yeni forum ve topik hayirli olur insallah.

Sent from my GT-I9060I using Android mobile app

3. s.a eyvallah ortak @kemosabe bende buradayım hala joker75 gibi hedefim yukarlarda sonuçta maliyet aşağıda kaldı beklemeye devam o yüzden.

4. KAP: SILVR [ ] SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/587424 Dosyalar:
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a5ac809e839da

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a5ac80a0839db

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi 30.03.2017 Tarihinde Yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağanüstü Genel Kurul
    Karar Tarihi 20.02.2017
    Genel Kurul Tarihi 30.03.2017
    Genel Kurul Saati 15:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 29.03.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir AMASYA
    İlçe MERZİFON
    Adres Organize Sanayi Bölgesi MERZİFON/AMASYA
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Genel Kurul Başkanlık Divanı'nın seçilmesi.
    2 - Genel Kurul Toplantı tutanaklarının imzalanması için Başkanlık Divanı'na yetki verilmesi.
    3 - Yönetim Kurulu'nun 28.10.2016 tarih ve 281 sayılı kararı ile 16.01.2017 tarihinde imzalanan birleşme sözleşmesi ve Sermaye Piyasası Kurulu'ndan onay alınmak koşuluyla hazırlanan Duyuru Metnine istinaden,Merzifon Ticaret Sicil Müdürlüğü'nün 2602 numarasında kayıtlı, sermayesinin %83'üne sahip olduğu halka açık olmayan anonim ortaklık statüsüne sahip bağlı ortaklığı SİLVER ANKASTRE MUTFAK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ile Merzifon Ticaret Sicil Müdürlüğü'nün 2456 numarasında kayıtlı, sermayesinin %86'sına sahip olduğu halka açık olmayan anonim ortaklık statüsüne sahip bağlı ortaklığı GÜMÜŞ-MAK ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. firmalarının tüm aktif ve pasifinin bir bütün halinde Şirketimiz tarafından devir alınması suretiyle Şirketimiz bünyesinde birleştirilmesinin görüşülmesi ve onaylanması.
    4 - Gündemin 3'üncü maddesinde yer alan birleşme işlemi sonucunda Ana Sözleşme'nin SERMAYE ve PAYLAR başlıklı 6'ıncı maddesinin Pricewaterhouse Coopers Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi'nin 16.01.2017 tarihli raporuna göre, Yönetim Kurulu'nun 16.01.2017 tarih ve 288 sayılı ile kararı ile hazırlanarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun uygun görüşü ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İç Ticaret Genel Müdürlüğü onayının alınması koşulu ile hazırlanan Madde Tadil Tasarısının görüşülerek onaylanması.
    5 - Yönetim Kurulu Üyeleri ile Bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi.
    6 - Yönetim Kurulu Üyelerinin ücretlerinin belirlenmesi
    7 - Dilek ve temenniler,kapanış
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Birleşme
    Sermaye Artırımı/Azaltımı
    Önemli Nitelikte İşlem
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 Genel Kurul çağrı mektubu ve vekaletname örneği.pdf - İlan Metni
    EK: 2 Genel Kurul Bilgilendirme Dökümanı.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    Ek Açıklamalar
    Sermaye Piyasası Kurulu ("SPK") Kurumsal Yönetim İlkeleri ve SPK Tebliğleri gereğince Genel Kurul toplantısında görüşülecek konular ile ilgili olarak açıklanması gereken bilgi, belge ve raporlar "Genel Kurul Bilgilendirme Dokumanı" nda kamuoyunun bilgisine sunulmuş olup, açıklanan bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilendirme notlarında gerekli güncellemeler yapılacaktır.

Saygılarımızla,
    Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş:
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

6.  Alıntı Originally Posted by kemosabe Yazıyı Oku
    Pardon!.. Sayın Tahta Yapıcı pardon! Buralardan satmak zorunda kaldıydım da ben, istemeye istemeye... Yeniden binmek istiyorum da trene...Tabii, son vagondan olmamak koşuluyla... Benim için bir şeyler düşünebilir miydiniz acaba? Şimdiden teşekkürler... Yürü, Joker kim tutar seni!.. Hissenin son takası nasıl ki acaba, herşey arapsaçına döndü mü? Hoşş!.. Bu saatten sonra takas dökümleri küçük yatırımcının aleyhine çalışır ya neyse... Şu gurupla ilgili flama açıklaması yapan ortağımızın yorumunu önemsiyorum ben bu noktada, eğer mümkünse tabii. Tüm ortaklara bol kazançlar...
    Not: Mastori Üstad neredesiniz yahu? Bir kaybolduk, topik bile tarih olmuş!.. Nedir, son durum? Selamlar...
    kardeş tren daha kalkmadı hala istasyonda beni belirsin yazdıklarımın ne kadar tutdugunuda bilirsin 2.50 den once kimse bu kagıt icin pahalı diyemez suan buralarda yapdıgı işlemleri hazmediyo malum herkesin malınıda bildigi icin başta ben olmak kaydıyla kucuk bir umutla bekliyo acaba joker abim biraz daha mal verirmi diye ama vermem 2 binden önce vermem boşuna bekleyip millete para kaptırıyo. jeton köşeli olabilir ama düşecektir anlıcan kimseler yokken sizler vardınız onun icin bu tahdanın ekmegini yeyin gariiiii.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    kardeş tren daha kalkmadı hala istasyonda beni belirsin yazdıklarımın ne kadar tutdugunuda bilirsin 2.50 den once kimse bu kagıt icin pahalı diyemez suan buralarda yapdıgı işlemleri hazmediyo malum herkesin malınıda bildigi icin başta ben olmak kaydıyla kucuk bir umutla bekliyo acaba joker abim biraz daha mal verirmi diye ama vermem 2 binden önce vermem boşuna bekleyip millete para kaptırıyo. jeton köşeli olabilir ama düşecektir anlıcan kimseler yokken sizler vardınız onun icin bu tahdanın ekmegini yeyin gariiiii.ytd
    grafik açık ve net flama yapıyor..ekmek var inşallah

Sayfa 2/948 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •