Sayfa 4/948 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 25 - 32 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. arkadaş öyle birşey paylaşmışki ilk bakışta brüte falan girdi zanettim :Sad_Smily:

2. kafa yormadan strese girmeden 20 bin tl cepde kim bu şanslı

3.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    arkadaş öyle birşey paylaşmışki ilk bakışta brüte falan girdi zanettim :Sad_Smily:
    klasik spk açıklaması,panikle öyle anlamışsın

4. ah bu tahdayı yapan skipulatör musvetdeleri adam olunda 1.48 de 5 dakka tutun tahdayı bakın elinizden nasıl 500 bin lot alıyorum hepsi numara kanmayın sakın 2 binden oncede mal vermeyin seve seve göturcekler rahat olun.ytd

5. KAP: SILVR [ ] SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/587768 Dosyalar:
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a60d7811b6f24

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a60d7812d6f25

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi 30.03.2017 Tarihinde Yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    Düzeltme Nedeni 20.02.2017 tarihinde yapılan Genel Kurul Toplantı çağrısına gündem maddesi ilave edilmesi.
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağanüstü Genel Kurul
    Karar Tarihi 20.02.2017
    Genel Kurul Tarihi 30.03.2017
    Genel Kurul Saati 15:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 29.03.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir AMASYA
    İlçe MERZİFON
    Adres Organize Sanayi Bölgesi MERZİFON/AMASYA
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Genel Kurul Başkanlık Divanı'nın seçilmesi.
    2 - Genel Kurul Toplantı tutanaklarının imzalanması için Başkanlık Divanı'na yetki verilmesi.
    3 - Duyuru Metni çerçevesinde: Olağanüstü Genel Kurul toplantısına katılarak birleşmeye olumsuz oy kullanacak ve muhalefet şerhini toplantı tutanağına işletecek pay sahiplerinin, paylarını Şirket'e satarak ortaklıktan ayrılma hakkına sahip olacakları, Ayrılma hakkı kullanım fiyatının 1,284 TL olacağı, Ayrılma hakkı kullanım süresinin ilgili tebliğ kapsamında 07.04.2017-21.04. 2017 tarihleri arasında bitecek şekilde 10 iş günü olacağı, Ayrılma hakkını kullanacak pay sahiplerinin, yetkilendirilen aracı kuruma teslim ederek satışı gerçekleştirmeleri gerektiği, hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi.
    4 - Yönetim Kurulu'nun 28.10.2016 tarih ve 281 sayılı kararı ile 16.01.2017 tarihinde imzalanan birleşme sözleşmesi ve Sermaye Piyasası Kurulu'ndan onay alınmak koşuluyla hazırlanan Duyuru Metnine istinaden,Merzifon Ticaret Sicil Müdürlüğü'nün 2602 numarasında kayıtlı, sermayesinin %83'üne sahip olduğu halka açık olmayan anonim ortaklık statüsüne sahip bağlı ortaklığı SİLVER ANKASTRE MUTFAK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ile Merzifon Ticaret Sicil Müdürlüğü'nün 2456 numarasında kayıtlı, sermayesinin %86'sına sahip olduğu halka açık olmayan anonim ortaklık statüsüne sahip bağlı ortaklığı GÜMÜŞ-MAK ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. firmalarının tüm aktif ve pasifinin bir bütün halinde Şirketimiz tarafından devir alınması suretiyle Şirketimiz bünyesinde birleştirilmesinin görüşülmesi ve onaylanması.
    5 - Ayrılma hakkına sahip olan pay sahipleri veya temsilcilerinin ayrılma hakkına konu olan paylarının toplam tutarının Şirket'in çıkarılmış sermayesine oranının %10'u oranını aştığının Genel Kurul toplantısında tespit edilmesi durumunda, birleşmenin Genel Kurul tarafından onaylanmış olmasına rağmen birleşmeden vazgeçilip vazgeçilmeyeceğinin görüşülmesi ve onaylanması
    6 - Gündemin 4'üncü maddesinde yer alan birleşme işlemi sonucunda Ana Sözleşme'nin SERMAYE ve PAYLAR başlıklı 6'ıncı maddesinin Pricewaterhouse Coopers Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi'nin 16.01.2017 tarihli raporuna göre, Yönetim Kurulu'nun 16.01.2017 tarih ve 288 sayılı ile kararı ile hazırlanarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun uygun görüşü ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İç Ticaret Genel Müdürlüğü onayının alınması koşulu ile hazırlanan Madde Tadil Tasarısının görüşülerek onaylanması.
    7 - Yönetim Kurulu Üyeleri ile Bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi.
    8 - Yönetim Kurulu Üyelerinin ücretlerinin belirlenmesi
    9 - Dilek ve temenniler,kapanış
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Birleşme
    Sermaye Artırımı/Azaltımı
    Önemli Nitelikte İşlem
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 Genel Kurul Bilgilendirme Dökümanı.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    EK: 2 Genel Kurul çağrı mektubu ve vekaletname örneği.pdf - İlan Metni
    Ek Açıklamalar
    20.02.2017 tarihinde ilan edilen Genel Kurul Gündemine ilave gündem maddesi yapılması nedeniyle yayınlanmış olup kamunun bilgisine arz olunur.
    Saygılarımızla,
    Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş:
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

6. Selamlar arkadaşlar forumun yenilendigini bugün farkettim. Herkese selam, sn.kemosabe joker ve diğer dostlar Merhaba. Joker iddialı girdin gene hayırlısı olsun

Sent from my SM-N900 using hisse.net mobile app

7. Üstadım hoş geldiniz... Gözlerimiz yollarda kaldı!.. Selamlar ve tüm ortaklara bol kazançlar...

Sayfa 4/948 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •