Sayfa 431/948 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Ama ufkumuz Merzifon’un hatta Türkiye’nin ötesine uzanıyor.†Laçin’e göre bu aşamadan sonra Silverline’ın hedefi oldukça net: “Üretim, kalite, marka ve yönetim olarak iç ve dış piyasada birinci sınıf bir dünya markasına dönüşmekâ€.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Abi neler oluyor
    Ne olacak tali yoldan otobana girerken sağını solunu kontol edip,yola öyle girmek lazım, bizim şöfor , tam gaz otobana girince bariyerlere çarptı sendeledi ama yola da girdi sayılır , belki bu savrulmada camdan dışarı fırlayanlar olmuştur
    Sen ne yapıyorsun abi
    Gördüğün gibi trübünden seyrediyorum sakin sakin
    Akşama nasıl kapatırız abi
    Ben günlük , haftalık kapanışlara aldırmıyorum , en önemli şey benim için takas takibi
    Sende takas takıntısımı var abi, geldiğinden beri takas diyor başka bir şey demiyorsun
    Takas takibi çoook önemli hisseyle birileriinin ilgilenip ilgilenmediğini görürsün geleceğe dönük yatırım planı varmı yatırımcıların diye
    E şimdiye kadar ne gördün
    Bu sabah gördük ne olduğunu

YTD

3. Şirket son yedi yılda tasarım ve fonksiyonellik alanında 104 uluslararası ödül aldı ve senelik 10 adet olan piyasaya yeni ürün sürme ortalamasını 2015’te 15’e çıkardı. 2014’te Turquality destek programına dahil olan Silverline, Haziran 2016 itibarıyla tüm ürünlerinde A enerji sınıfına geçen ilk ve tek marka oldu.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Ancak Mustafa Laçin asıl sürprizi ileriye saklıyor. Laçin, arge çalışmalarına 16 milyon lira yatırım yapan şirketin mutfakta koku ve ses akustiğinde devrim yapacak iki proje üzerinde İTÜ ile birlikte çalıştığını ve yakın gelecekte sektöre çağ atlatabileceğini söylüyor. Projeler ses gücü düşük, ses kalitesi parametrelerinin en iyi olduğu bir davlumbaz ile ozon gazı yardımıyla koku moleküllerinin parçalanmasıyla kötü kokuların yok edilmesini hedefliyor. Laçin mutfakların en büyük bu iki sorununa çözüm buldukları takdirde dünya piyasasında ciddi bir sıçrama yapacaklarına inanıyor. O

Müşteri deneyiminde değer yaratıyoruz Müşteri deneyimi çözümlerimizle, iş hedeflerinize ortak oluyoruz.

5. Bugün 38’ine kendi markasıyla olmak üzere 73 ülkeye ihracat yapan şirket son beş yıldır cirosunun yüzde 50’sini ihracattan elde ediyor. Laçin, “Kendi markanızla ihracat yapmak çok zor çünkü dünyanın en iyi ürününe sahip olsanız da markanızın gücü, karizması ya da bilinirliği yoksa satamazsınız†diyor ve ekliyor: “Ama Almanya ve Danimarka pazarlarında elde ettiğimiz yerle bunu kırdık.†Zaten en fazla ihracatı Rusya, Almanya, Fransa, Kuzey Irak, Fas, Azerbaycan, Gürcistan’a gerçekleştiren şirketin en başarılı pazarı Danimarka. Yurtdışındaki 2 bin 500 dağıtım noktasının 250’si bu ülkede bulunuyor ve pazarın yüzde 10’una hakimler.

6. arkadaşlar silverlinenin büyümesinden en büyük etken mağazalaşmasında vede argeye yatırım yapmasından kaynaklanıyor..şirket kendini sürekli yeniliyor....güzel tasarımlar da yapıyor...

mağazacılık derken yataşın geçmişte sık sık mağaza açmasını hatırlıyorum...yataş mağaza yatırımlarından sonra ciroda ve karda büyük sıçrayışlar yapmış idi...

şu anda şirket güzel bir yol tutmuş görünüyor...

7. Silverline, Türkiye için çok yeni olan tezgah altı ve tavan tiplerinde hibrit ürünleri piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İFA’da tüm dünyaya tanıttığımız Capture ve Flow-in hibritmutfaklarayöneliktasarlanan ilk davlumbaz modellerimiz. Tüketici beklentilerini karşılarken teknoloji ve doğa etkileşimini de ön planda tutuyoruz ve artık dümeni yenilenebilir enerji kaynaklarına yöneltiyoruz. Bu yönde, uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonunda, ilk hibrit ürünler Flow-in ve Capture modellerini tüketici ile buluşturduk. Silverline, sektörde ilkleri gerçekleştirerek katma değeri yüksek ürünlerle karlılığını da artırma hedefinde.

http://dagitimkanali.com.tr/2213-sil...ime-gecti.html

8. Mağazalaşma ve Shop’laşma ile birlikte Silverline markasının yükselişi sürüyor, bu konudaki görüşleriniz nelerdir? Mağazalaşma konusundaki hedefleriniz nelerdir?

Şu anda, 25 shop mağazamız var. Bu değişim sürecinde, shop mağazalarımız için “Shop in Shop “ projemizi hayata geçirdik. Projeyi kısaca özetlersek; mağazalarımızın ankastre ürünler konusunda var olan uzmanlığını diğer tamamlayıcı ürünler ve markalarla bir araya getirerek mutfağın tamamına yönelik uzman mağazalar haline getirmek. Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız Schock Granit Evyeleri’nin mağazalarımıza entegrasyonu başarılı sonuçlar verdi. Bu yıl, mağazalarımıza entegre ettiğimiz ikinci markamız Fakir oldu. Shop in Shop projemiz kapsamında farklı ürün guruplarında farklı markaları da sisteme entegre etmek için çalışmalarımız devam ediyor. Mümkün olduğu kadar mutfağın içinde kalmak istiyoruz. Bu çalışmalar shop mağazalarımızın gelişimi ve ticaret hacminin büyütülmesi açısından son derece önemli.

Hedefimiz ise, 2017’nin sonunda 50, 2018’in sonunda 75, 2020 sonunda 100 mağazaya ulaşmak. Projemize inanan yatırımcılardan gelen “Shop Mağaza “ taleplerini de değerlendiriyoruz.

http://dagitimkanali.com.tr/2213-sil...ime-gecti.html

Sayfa 431/948 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •