Sayfa 432/948 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Noldu Delta satışa geçti ziraat alışa vay Mec amca sağlam spekle anlasmissin bu sefer sabırlı adamlar iyi iyi

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Buradaki sinerji hosuma gitti.Sirketi bilenler bilgilerini paylasmada comertler.Hadi benden bi 5000 lot calisir.Gomdum buraya.Arada yazilari takip ederim.Aydan aya.Hadi eyvallah.Subat sonu bakalim neredeyiz.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    Buradaki sinerji hosuma gitti.Sirketi bilenler bilgilerini paylasmada comertler.Hadi benden bi 5000 lot calisir.Gomdum buraya.Arada yazilari takip ederim.Aydan aya.Hadi eyvallah.Subat sonu bakalim neredeyiz.

Hayırlı bereketli olsun.....

4. Yukari asagi yukarı çok seri hareketler baş dondurucu...bi oturaklı olsa da kalbe zarar vermese iyi olacak

5. 2,61 den bizede 10k lot verdi sağolsun
    ytd deli saçmasıdır

6. 2,73 ile artıya geçmişiz dostlar...böylece bu düzeltme de burada son buldu...günlükçüler voleciler heveslerini alıp gittiler...bundan sonra daha sağlam çıkması gerekiyor silverlinenin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. ağırlıklı ortalamamız 2,69 da..fiyatımız da 2,73 te...şu anda duruşumuz çok güzel...yukarıdan satmayı başaranlar muhakak gün içinde tekrardan yerine koymaya çalışacaklardır..artık nereden yerine koyarlar bilemem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sermayemin diğer yarısı ile başka bir hissede yaklaşık 10 gündür bekliyorum..oradan bir tepki bekliyorum...beklediğim karı yaparsam o sermayemi de silverlineye taşımayı düşünüyorum...bakalım nasip ne olacak ???
    aynı duyguları tasıyoruz dostum.

Sayfa 432/948 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •