Special Days Image
Sayfa 434/948 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. 2.7 doldurdu

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. arkadaşlar bu paylaşım çok önemli..silverlinenin karlılığının da aslında sırını veriyor...

Mağazalaşma ve Shop’laşma ile birlikte Silverline markasının yükselişi sürüyor, bu konudaki görüşleriniz nelerdir? Mağazalaşma konusundaki hedefleriniz nelerdir?

Şu anda, 25 shop mağazamız var. Bu değişim sürecinde, shop mağazalarımız için “Shop in Shop “ projemizi hayata geçirdik. Projeyi kısaca özetlersek; mağazalarımızın ankastre ürünler konusunda var olan uzmanlığını diğer tamamlayıcı ürünler ve markalarla bir araya getirerek mutfağın tamamına yönelik uzman mağazalar haline getirmek. Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız Schock Granit Evyeleri’nin mağazalarımıza entegrasyonu başarılı sonuçlar verdi. Bu yıl, mağazalarımıza entegre ettiğimiz ikinci markamız Fakir oldu. Shop in Shop projemiz kapsamında farklı ürün guruplarında farklı markaları da sisteme entegre etmek için çalışmalarımız devam ediyor. Mümkün olduğu kadar mutfağın içinde kalmak istiyoruz. Bu çalışmalar shop mağazalarımızın gelişimi ve ticaret hacminin büyütülmesi açısından son derece önemli.

Hedefimiz ise, 2017’nin sonunda 50, 2018’in sonunda 75, 2020 sonunda 100 mağazaya ulaşmak. Projemize inanan yatırımcılardan gelen “Shop Mağaza “ taleplerini de değerlendiriyoruz.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Satmadıktan sonra ne kardasındır ne zararda.... Hisse stogunda oylece bekler kagıtlar.... Sırketler gıbı ..... celık alırlar .. buzdolabı yapmadan oylece bekletırler stoklarında .... satmadıkları ıcın ne kardadırlar ne zararda....ancak stok deger dusuklugu var ıse zarardadırlar. dolayısıyla sabahtan bu yana alım satım ıslemı yapmayan dostlar ne kardadırlar ne de zararda. kuyumcu gıbı dusunun olayı . kuyumcular tum malıyetlerını altın cınsınden olcerler , kırayı , ıscılıgı , elektrıgı , vergıyı , dıger malıyetlerı .... altın ıstedıgı kadar ınsın cıksın . onlara sorsanız altın yukseldı ne kardasındır desenız. hıcbırı kardayım demez. toplam mal varlıkları artar ama kar degıldır o . kar ancak altın aldıkca sattıkca yılın bası ıle yılın sonu arasındakı kalan mıktar farkıdır.

bu yılkı kıra malıyetım 1000 gram altın dıye bakarlar ve yılın sonunda kac gram altın kar etmısler ona bakarlar. dolayısıyla yatırımcı da boyle bakmalı . kendıne bır hedef fıyat koymalı ve o fıyata gelınce arkasına bakmadan vermelı .

sadece kar ettıgımız kagıtlardakı karımız kadarını kagıtta "0" malıyet ıle bıraksaydık . ornek verıyorum 5000 lottan 10 tl malıyet ıle aldıgımız kagıt 15 tl ye gelınce 3333 adedını satıp 1666 adedını "0" malıyet ıle oylece bıraksa ıdık , muhtemelen cogu o bıraktıgımız kagıt su anda 100 tl lerde gezınıyordu.....

4. 2nci seans

5. Alışkar Delta 112 bin
    halk 70 bin

Satışlar iş 105 bin
    meksa 93 bin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    SİLVER-CAN SORU/CEVAP KÖŞESİ

SORU:
    -Şu andaki fiyatı nasıl buluyorsunuz abi, acaba ne yapmaya çalışıyor?
    CEVAP:
    -Fiyatı çok uygun buluyorum, tilki bayıltması yapıyor, alışkanlık yaptı yine.
    SORU:
    -Bu durum uzun sürer mi abi?
    CEVAP:
    -Birazdan uyanır sanırım.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Sayfa 434/948 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •