Sayfa 436/948 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Stress biriktirme devam ediyor. Seans sonu stress boşaltabilir gibi

2. tahta çizilmeye çok müsait

3.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Sayın knox şarzın bitiyor

“”Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum.””
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Pazarlama ile birleşmeyi gönülden destekliyorum. Şirket yönetimine sesleniyorum; Birlikte süreci yönetelim, bilgi havuzu oluşturalım, konsorsiyum kuralım, birleşmenin faydasını, zararını tartışalım. Her türlü desteği vermeye şahsım olarak hazırım.
    pazarlama personeldir , show romların kirasıdır her türlü riski alıyor ama karşılığında da çok güzel karı cebe indiriyor...kar olmasaydı pazarlamayı kurmazlardı...arkadaşların da dediği gibi pazarlamanın hepsi onların ama silverlinenin yarısı onların geriye kalanı borsada..

geçmişte yataşın yaptığı gibi pazarlama ile birleşirse o vakit çok güzel karlar ortaya çıkar...biraz dürüst olurlarsa ve de kurumsal olmaya önem veriyorlarsa bunu ileride yapacaklardır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Yaklaşık karanlık oda

Sayfa 436/948 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •