Sayfa 437/948 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

2. kapanış 2,70 psikolojik seviyeden oldu...gün içinde düzeltmesini yaptı...edindiğim izlenim düzeltmesini yaptıktan sonra yoluna devam etmek isteyeceğidir..o yüzden de yarın tekrardan çıkmasını bekliyorum..bana göre bu gün satmak isteyenlere de almak isteyenlere de fırsat verdi...realizasyon yapmak isteyenler yaptı ve onlar artık bir kenara çekildiler...yeni maliyet yapanlar hisseye inanan ve güvenen kişiler...

silverline ayrıca ağırlılıklı ortalaması olan 2,69 un üzerinden bir kapanış yaptı ..buda hissenin hala güçlü olduğunu gösteriyor...bu gün bir durakta inmek isteyenler oldu...silverline bu durakta inmek isteyenleri indirdi ama bu durakta ayrıca binmek isteyenler de oldu silverline onları da aldı...şimdi tekrardan yola çıkma vakti geldi...durmak yok yola devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Çok kanlı gündü çook, %5 artıdan %5 eksiye geçti kimse dayanamaz bu volatiliteye. Bizim gibi eski kurtlar hariç tabi.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Çok kanlı gündü çook, %5 artıdan %5 eksiye geçti kimse dayanamaz bu volatiliteye. Bizim gibi eski kurtlar hariç tabi.
    gerçekten de bu gün neredeyse herkes kendince keşkem dedi... yukarıdan satıp aşağıdan almayı başaranlar gün içinde %10 a yakın kazanmayı bildiler...bunu ben yapamadım dostlar ...yapabileni de tebrik ederim...gerçekten de satım kararı da alım kararı da cesaret gerektiriyordu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gerçekten de bu gün neredeyse herkes kendince keşkem dedi... yukarıdan satıp aşağıdan almayı başaranlar gün içinde %10 a yakın kazanmayı bildiler...bunu ben yapamadım dostlar ...yapabileni de tebrik ederim...gerçekten de satım kararı da alım kararı da cesaret gerektiriyordu...
    Bir itiraf.
    Baktım tırsıyorum satsam alamam diye, bende portföydeki diğer kağıttan bozup 2,63 ten aldım akşam 2,69 dan verdim.
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Kekom boş ver sen yatırımcı adamsın trade işine bulaşma. Trade işine girenler hep yaya kaldı, netaşta, goodyearda, vkgyoda, nugyoda egeende.

7. Duhul
    Aug 2017
    Gönderi
    1,309
    BISTTE KAZANMAYA DAİR SORULAR ,CEVAPLAR

Abi ne güzel hayatınız var ya hisseyi düşünce al yükselince sat, bedava yaşıyorsunuz anasını satayım
    O iş senin bildiğin gibi olmaz
    Hadi canım sende bal gibi de öyle yapıyorsunuz işte , bakıyorum hisseler gün içinde % - 5 bir süre sonra % + bilmem kaç 30 / 40 bin lira parayla hergün 2000 tl kazanırsınız
    E Ne duruyorsun sende yap ,gün de bir maaş
    Abi bende o para yokki
    Merak etme olanlarda öyle senin dediğini yapamazlar
    Ya ne yapıyorsunuz abi yeme beni
    Bak güzel kardeşim piyasada bir takım doneler var
    Neymiş done dediğin şey
    Temel analiz diyorlar adına , uzun hikaye
    Uzatma abi ben senin ne yaptığını anlamadım gitti
    Bak kardeş bir takım doneler diyorumya onlara bakıp ,firmaları bir birleriyle kıyaslıyorsun
    Eeeee sonra
    Sonrası şu, o veriler de ucuz kaldığını düşündüğün hisseyi seçip alıyorsun
    Aldın ne yapıyorsun
    Diğer insanlarında senin gördüğünü görmesini bekliyorsun
    Ne kadar
    İşte zurnanın zırt dediği yer orası
    YANİ
    Yanisi şudur , bu piyasaya yön veren kişilerinde o hissenin ucuz olduğunu görmesini bekliyorsun
    Ben ne kadar diyorum sen uzatıyorsun abi
    Ona yatırım derler süresi de 1 ile 5 yıldır , doğru hisseyi seçmişsen çok kazanırsın
    Ya abi bazen hisse senetleri bugün şu kadar kazandırdı bakıyorum % 20 ler görüyorum , adam yazmış bugün 5000 kazandım
    Bakma sen onlara kaybettiklerini pek söylemez kuyruğu dik tutarlar
    Abi bende borsada oynamak istiyorum
    Ben yatırım diyorum sen oynamak istiyorum diyorsun , boş ver sen işine bak, zannetiğin kadar olsaydı kimse işe gitmeyip yattığı yerden sefa sürerdi...

Haydi bana eyvallah....herkes işini yapsın bu işler herkesin harcı değil piyasanın kurtları bile çok zor kazanırlar, sadece sabırlı ve o paraya ihtiyacı olmayanlar kazanır , oradan para kazanarak hayatını sürdüremezsin....

hisse oldukça hareketli faydalı olacağı kanaatindeyim RPT YAPMANIN YTD

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    .herkes işini yapsın bu işler herkesin harcı değil piyasanın kurtları bile çok zor kazanırlar, sadece sabırlı ve o paraya ihtiyacı olmayanlar kazanır , oradan para kazanarak hayatını sürdüremezsin....[/I][/FONT]

hisse oldukça hareketli faydalı olacağı kanaatindeyim RPT YAPMANIN YTD
    👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Sayfa 437/948 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •