Sayfa 51/948 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 401 - 408 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Tam spek havası oluştu p.tesi 3-4 kademe aşağı verse kimse de mal kalmıcak 17.30 da 93 bile yaktı sonrası günlükçi kredili alanlarla herhalde ve cuma olmasıyla aşağı verdi 3 gün 2 üstü kapanış yaptı

2. 1.81/1.44 destekler

3. Elinde mal kalan fazlaysa 81 altını mutlaka denerler, tabi hedefi olan bir şirket gözüyle bakmak istiyorum.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Elinde mal kalan fazlaysa 81 altını mutlaka denerler, tabi hedefi olan bir şirket gözüyle bakmak istiyorum.ytd
    Hedefleri nelerdir? Birde 1den 2ye yaptigi hareketin nedeni neydi? Bilanco ise cok ic acici degil 2-3 sene once 2 katini yapmis asagi yukari. Firma hakkinda bilgi sahibiarkadaslardan paylasim rica ederim.
    Tskler simdiden. Saygilar
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

5. Ben bu yaptıklarını hareket saymıyorum. Geçmişte defalarca yaptı zaten. 2006 halka arzı ,1 usd olan şirket hareket yapması için 3 üstünde yapmali

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ayrıca kar yok değil. Patron puntoya mi biniyor. Buyumediler mi yani? Millet inandı güvendi onlar hala cakallik peşinde oldu hep. Ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Pazartesi günü gerçekten kalp dayanmayacak hareket olabilir 1.75 lere kadar inip günü 2 üstü bile kapatabilir veya 2 ye kadar çıkarıp 1.80 altında kapatır...

Cuma günü şahsen 2.10 denemesi bekliyordum hayal kırıklığı yarattı perşembe günü de son saatte 1.98 oldünya yani kestirmek güç bu hareketi...

Beklenti boyutuna gelince 2016 bilanço iyi ilk çeyrek bilanço bile 2016 bilanço dan iyi gelebilir...

Insaat sektöründe olanlar bilir bu KDV indirimi sayesinde müteahhit ve ınsaat şirketleri bu indirimden faydalanmak için toplu alımlar yapıyorlar mutfak gereçlerini bu da bu sektörde faaliyet gösteren silver işine geldi...

Bir de ertelenen birleşme var bunun da olumlu olacağı biliniyor yani teknik olsun temel olsun silver için gelecek parlak...

Kıyaslama olmaz ama bir örnek vereyim zamanında 2 liraya arcelik alıp 2.30 dan satmisligim var keza yatas 1 liradan alıp 1.15 e sattım şimdi arcelik 20 lira üstünde yatas 7 lira yani bu işler sabırla uzun vadede bekleyenlerin işi şimdiki aklım olsa o zaman tüm portföyümü arcelige yatırır beklerdim...

Silver için uzun vadede şahsi kanaatim bu hissede olmasam bile 5 lira görülecek beklentisindeyim tek pişmanlığım 1 lira civarında iken bunu alacaktım gittim bossa aldım çok şükür bossa da kazandırdı ama silver alsam kar çok daha yüksek olacaktı...

8. Tskler hacettepeli.Aylik takas durumunu paylasabilecek arkadas var mi?
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

Sayfa 51/948 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •