Sayfa 53/948 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 417 - 424 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Gunluk pasta varmi arkadaslar

HTC One_M8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Önceki Önceki ortak, malı iyi yerlerden devretti... Bu da mı öyle olacak yoksa? Bence Yapı Kredi satıyorsa, Halk, Ziraat da alıyor... Bu şekilde çıkamayız işin içinden bence arkadaşlar... Değerlendirmeye alınması gereken bir veri mutlaka ama gerek ve yeter koşul değil tek başına... Geçen yıl genel kurula katılan yabancı fonu anımsayan var mı? Doçe'deki malı mı temsil ediyordu?.. Teşekkürler, selamlar, saygılar... Yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by kemosabe Yazıyı Oku
    Önceki Önceki ortak, malı iyi yerlerden devretti... Bu da mı öyle olacak yoksa? Bence Yapı Kredi satıyorsa, Halk, Ziraat da alıyor... Bu şekilde çıkamayız işin içinden bence arkadaşlar... Değerlendirmeye alınması gereken bir veri mutlaka ama gerek ve yeter koşul değil tek başına... Geçen yıl genel kurula katılan yabancı fonu anımsayan var mı? Doçe'deki malı mı temsil ediyordu?.. Teşekkürler, selamlar, saygılar... Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu Deutsche deki mal sahibi ile ilgili geçen sene yazı paylaşmıştım. O zaman 500 küsür bin lotu temsil ediyordu kurum. Avukat bir bayanı genel kurula göndermişlerdi. Hatta adını falan da yazdım genç bir kişi. Bu sene genel kurulda kaç lotu temsil edecekler göreceğiz. Önceki ortak 1.7 civarı 430 bin lot mal sattı zaten. Gerçekten satıyorlar mi merak etmiyor değilim. Ayrıca neden satsın amcalar? Hani şirket büyüyor ya, yoksa sirketin büyümesini istemeyen ıcerde ki kişiler mi bunlar ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Belki de gerçekten yabancı alıcılar vardır ve halka açıklığın daha fazla olması üzerinden anlaşma yapmışlardır. Gerçekten bilmiyorum, yalnızca ihtimallerin tutarlılığı üzerine sesli düşünmeye çalışıyorum... Tüm ortaklara bol kazançlar...Selamlar, saygılar...

7. Üstad, yorumunuzu bekliyorum, öteki tarafta...

8. Yarin satismi gelecek 550 bin dogrumu anladim

Sayfa 53/948 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •