Sayfa 6/948 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 41 - 48 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by stockwalker Yazıyı Oku
    Gapı Gaptırmam
    Aman gaptirma

Sent from my SM-N900 using hisse.net mobile app

2. Gereksiz tartismalara gerek yok . Teknik bir analiz varsa paylasin yoksa uzatmayalim hayirli geceler .

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Bu herif nerde analiz yapıyor

önce yeni topiğe hoş geldin sn. mastori
    bu adam, öteki köyden atılma, forum kurup kapatan, şimdi sadece twitterda @emirelmira adı ile paylaşım yapan, önce çizip sonra uygulayan olduğu söylenen, çok uzak hedefler verip ama gerçekleşmeyen, erken al erken sat taktiği ile bi dünya peşine takılan koyunun kazandığı vs vs.. gereksiz biri,
    ben takipçisiyim ama gülmek eğlenmek amaçlı izliyorum
    bu arada dediğinize katılıyorum, gap olayı çok dillendi, her gap dolacak diye bir kaide yok, yada kısa sürede dolacak diye bir kaide de yok, kopuş gap ları idi bu 2 gap, bir tanesinin dolması bence iyi olmadı bile, şimdi sesli düşününce aklımdan şu geçiyor gap ı da aldım yukarı rahatcana giderim izlenimi verip, aşağı salabilecek olması kafama takılıyo, temkinli olmak lazım.

4. Hosbulduk kardeşim. Yorumuna harfiyen katılıyorum. Gidecek kağıt bu kadar beklemezdi. Dediğiniz herif üçkağıtçı biraz araştırma yaptım. Oku oku bitmiyor. Yalnız çok kişiye aldirmis herif aman yarabbim dakka başı kademe analizleri alan satan vs bence elinde mali olan dikkat etsin. Bu heriflerden 2 kere sağlam Şamar yedim hala kendime gelemedim. Ytd

5. butun ortaklarım adamlar benden malı almış rahat olun ilk hedefleri 2 bin üstü buralarda cilve yapıyo teknik falan boş iş bu forumu cok sıkı takip ediyolar.ytd

6. kavga cıktı tahdada birbirlerine girdiler siküpilatörler.debelenip durun bakalım şaşkın ördek gibi.ytd

7. Demekki işi bitti.

8. Hersey böyle dedikoduyla başlar joker. Sonuçta ky yi tahtada tutmak için hikaye lazım. Gerçekten bitmis

Sayfa 6/948 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •