Sayfa 7/948 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 49 - 56 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. ben bitdi demeden bitmez kardeşim daha başlamadı bile.ytd

2. İstediğiniz, yok yok aklınıza gelen ve normal bir tahtada "yok artık, hedi len olur mu!" dedirtecek düzeyde aşağıdaki kademelere yazılmayı deneyin bakalım bir, n'oluyor? İstediğiniz her seviyeden yazıldığınız malı kucağınızda buluyor musunuz, (çok şükür inanmayan deneyebilir) bulmuyor musunuz ?.. Uçacak kaçacak kağıtlarda böyle mi oluyor, gerçekten de?.. 1.1xlardan 1.8xlere atarken hangi teknik kabule uydu ki, şimdi hangisine uymasını bekliyoruz (bu arada, gurupla ilgili flamalı açıklama yapan arkadaşın tespitleri bugüne kadar birebir oturdu, umarım yeniden bir yorum yazar...) Bu kağıtta teknik-taktik; yönlendirmenin, algı operasyonlarının, cambaza baktırmanın en güzel yöntemi oldu geçmişte, şimdi farklı davranması olasılığı neden yüksek olsun ki? Anladığınız gibi, kafam bir hayli karışık Sevgili Ortaklar.. Yazıldığım her lotu kucağımda buluyorum ve bundan hiç de hoşnut değilim (çok uyanık olduğumuzdan, güya çakılmasın diye az az yazılıyoruz bir de...) Geçmişin anlı şanlı bir o kadar da kanlı düşüşlerini şelalenin tepesinden izlemiş birisi olarak dikkatli davranılması gerektiğini düşünüyorum, hem de çok... Ben, kağıtta hancı olduğumdan sorun yok da, şelalenin tepesinde yakalanmak mı?.. Düşmanımdan bile uzak olsun!.. Selamlar, saygılar, bol kazançlar... Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Canınızı uzmeye gerek yok sevgili dostum; mal cakmaya çalıştıkları aşikar bunu görürüz yakında . Gidecek olsa bu kadar bekletmezdi. Kimsenin mali kapistigi yok hiç bir mal hele ki şu ortamda değerli değil. Forum sitelerini diğer sosyal medyaları kurcalayın walla kasabindan manavina kapicisina kadar herkes malda. Hatta hesap soruyorlar abi nerdesin nerden verelim alo oo vs gibi operasyon bitti . Bu saatten sonra kimse gaz vermesin. Ama beyazsakal yorum yaparsa ciddiye alırım. Ytd

Sent from my SM-N900 using hisse.net mobile app

4. Sağolun Sevgili Üstadım... Malda derken borsa genelini mi, yoksa bu tahtayı mı işaret etmiştiniz ? Ben malı boşaltmak için yukarıya en az bir hamle daha yapacaklarını düşünmüştüm ama, dedim ya nerden yazılsanız bir kaç dakika içinde kucağınızda kalıyor... Hayırlısı artık, izlemeye devam... Usta pehlivanda daha ne oyunlar varmış göreceğiz, ömrümüz olursa... Selamlar, bol kazançlar... Yatırım tavsiyesi değildir...

5. Yok üstad bu tahta için yorumum. Beni suphelendiren çok hareket yapılıyor şu anda. Olan ky olacak; diyecekler birinde mal sıkıştı onu bekliyorlar. O herif cikmadan gitmez söz verdi vs yalanlar. Malesef erken basladilar

6. Bir insan tabana neden 100000 satış koyarki bianda bu nedemektir? Bilen varmı

7. Yaklasmayın yakarim diyor .

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Alan da satan da iş yatırım. Herkesin aklına bu sosyal medyada ve forumda bulunan hikaye yok gapi doldurdu gidiyor mesajı. Aslen 1.18 gapi mevcut. Diğer bir husus teknik düzeltme olabilir. En sonuncusu ürkütme hareketi. Ama hepsi aynı yere çıkıyor. Algı yönetmek ana amaç. Şirketten açıklama vs geleceğini sanmıyorum. Birleşme dışında birsey yok. Onu da görmek lazım zamanla anlaşılacağı aşikar. Sn.kemosabe dediği gibi gelene veriyorsa zaten başlamış. 2.5 olacak diye gazladiklari kağıt yok dinleniyor yok düzeltme yapıyor ayağına bekletip, sessizce gelene verip en son 10 gün sonra cemas gibi yüzde 20 dip ondan sonra Allah belanı versin spek. Silvr bu güne kadar bu tarz hızlı çıkış yapmadı. Ama düşüşleri hep efsane oldu. Bunu patron bile engelleyemedi. Dikkat edin ytd

Sayfa 7/948 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •