Sayfa 734/948 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. https://i.hizliresim.com/jyd17g.png
    Biliyorsunuz geçen sene ilk çeyrekte bu rakam 1 milyon 150 bin idi...%25 artış bunu gözden kaçırmayalım...ilk çeyrek ihracat güzel etki edecek gibi duruyor,birde üstüne bedelsizimiz var...

2. Sn.Kazanckapısı hala gemideyiz.Zaten paylaşımda bulunan çok az kişi kaldık.Hakkimizda hayırlısı olur inşallah.Bugun pozitifdik maşallah.

3. bedelsizin günü belli oldu mu

4.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    bedelsizin günü belli oldu mu
    Daha belli olmadı...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. Yazmasamda buralardayım haberiniz olsun gitmem kolay kolay bol kazançlar hepinize

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. Belirtmeme gerek yok şahsi fikrimdir beni bağlar ancak hisseye güvenim hiç azalmadı sonuçta bu hisse B grubudur. İnişleri çıkışları sert olur. Bu hisseye girdiğim günden beri birtek kötü haber geldi oda ortak satışı. Sonraki gelen tüm veriler hepsi net, açık ara, güzel haberler. Gelenler oldu tabiki gidenlerde ancak kalan sağlar bizimdir.
    Benim pu piyasada yaptığım en iyi şey beklemek hiç zararını görmedim beklemenin yani şöyle söyleyim veriler bozulmadığı sürece burdayım. İhracatın arttığını görmemek için kör olmak lazım dolayısıyla üretimin arttığını söylemek için alim olmaya gerek yok.

Azerbaycan, Danimarka,Gürcistan, Almanya, Hırvatistan,Ürdün,Lübnan vb.
    SİLVERLİNE JG NORDİC yazın bakalım google VEYA sadece JG NORDİC.
    Olacak bu hisseye inanıyorum.

Piyasada hisseler er veya geç ancak mutlaka ederine gider.

“”Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum.””
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7. JGNordic Silverline hakkında

JGNordic Silverline, Avrupa'nın önde gelen beyaz eşya üreticilerinden biri olan yenilikçi bir Danimarka şirketidir. Ikat'ta her gün satış, pazarlama, servis ve envanter yönetimi ile ilgili tüm çalışmalar yer alıyor ve 2005'ten beri büyüyoruz. Ortak çalışanlarımızın ürünlerimiz için sürekli olarak yüksek standartlar talep ettiğini biliyoruz. Bu nedenle Silverline'da beklentileri karşılamak ve kaliteden asla taviz vermek acele etmiyoruz.

Ortaklarımızla iyi ilişkiler kurmak ve pazarda beyaz eşyaların lider üreticisi olmak istiyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizi sektör hedeflerimize ve hedeflerimize ulaşmak için dürüst bir girişim olarak görüyoruz.

Google çeviri mazur görün Danca bilemem ya ancak şurası çok önemli “Bir Danimarka Şirketidir” sitede yazan bu girin bakın

“”Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum.””

8.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    JGNordic Silverline hakkında

JGNordic Silverline, Avrupa'nın önde gelen beyaz eşya üreticilerinden biri olan yenilikçi bir Danimarka şirketidir. Ikat'ta her gün satış, pazarlama, servis ve envanter yönetimi ile ilgili tüm çalışmalar yer alıyor ve 2005'ten beri büyüyoruz. Ortak çalışanlarımızın ürünlerimiz için sürekli olarak yüksek standartlar talep ettiğini biliyoruz. Bu nedenle Silverline'da beklentileri karşılamak ve kaliteden asla taviz vermek acele etmiyoruz.

Ortaklarımızla iyi ilişkiler kurmak ve pazarda beyaz eşyaların lider üreticisi olmak istiyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizi sektör hedeflerimize ve hedeflerimize ulaşmak için dürüst bir girişim olarak görüyoruz.

Google çeviri mazur görün Danca bilemem ya ancak şurası çok önemli “Bir Danimarka Şirketidir” sitede yazan bu girin bakın

JG Nordic Silverline , Silverline'in danimarka distribütörü. O yüzden danimarka şirketi olması normal.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 734/948 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •