Sayfa 836/948 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. http://i.hizliresim.com/EDyj6q.png
    Credit’in malı kimin çıkacak bakalım,doçe’nin olabilir...
    Adamlar içerideki malı toparladılar doçenin malına mı göz attılar...

2.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Bu havada bu silkeleme ve bu kapanışla kv dede 1.5* kendini atıp orda vakit kaybetmeden 1.7* görmesi lazım. Malını kaptıran yoktur umarım.
    Yarın zincirlerini kırabilir..

3. Bugün tebrik etmek lazım bizimkini bu havada bu direnç bravo.Sayin üstadlardan mini bir yorum alsak bugüne dair memnun oluruz.

4. arkadaşlar eski hisselerimi de genelikle yakından takip ederim...bu şekilde yaklaşık 20-25 hisseyi çok yakından takip ediyorum..son bir haftadır bu hissede inanılmaz bir dinamiklik göze çarpıyor...mal toplandığı çok belli oluyor...endeksin %3,33 düştüğü bir günde hisse %0,71 prim yapıyor...ağırlıklı ortalaması 1,39 iken kendisi 1,42 den kapanış yapıyor....aslında şu anda bu hisse için pek de bir yorum yapmaya gerek yok...çünkü gözlerinizle görüyorsunuz..

yatırım teşviğinin olumlu etkileri önümüzdeki çeyreklerde etkilerini göstermeye başlayacaktır...şirket zaten ihracat yapan bir şirket idi...almanyada ve daha bir kaç avrupa ülkesinde pazar payı yüksek olan ve ödül almış bir şirket...işte hükümet de bu tür şirketlere teşvik etmeyi istiyor...ileri de bu şirket de bu teşviğin olumlu etkilerini görecektir...tahminlerime göre hisse gün geçtikçe güçlenecektir....

görüldüğü kadarıyla hisse 1,20-1,50 aralıklarından iyicene toplanmak isteniyor...toplama dönemi bittikten sonra bu hissenin tekrardan zirvelerini (2,85) ve belki de çok üzerini test edip geçebileceğine inanıyorum...kısacası ben bu hisseye olumlu bakıyorum...umarım tüm ky dostlar bu hisseden kazanır...

bu arada bu hissenin elimde olmadığını söylemek istiyorum....ama açıkçası son bir haftadır bir kaç kere niyet ettiysem de kısmet olmadı...geçmişte bu hisseyi 2,75 civarlarından satmıştım ama şu anda ek sermayem olsa bu hisseyi de pörföyüme rahatlıkla katabilirdim...

neyse dostlar ben hepinize başarılar diliyorum...gönlüm her daim eski hisselerimin çıkmasından yana olmuştur...ben hepimize başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Sayın kazançkapısı haftalık ve aylık takas atma imkanınz var mı? Teşekkürler

6. Bu seviyelerden alınabilir mi? degerli görüşlerinizi alabilir miyim

Sayfa 836/948 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •