Sayfa 847/948 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. İsleyebilirmi?

2.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Değerli üstadlar sasa faaliyet dönem net karında ciddi artışlar göstermiş bu çeyrek te.Lakin kağıt _ 8 lerde.Malum bizde teşviğin etkisiyle güzel bir bilanço bekliyoruz.Anladigim kadarıyla sasa bilanço öncesi fiyatlamasini yapmış ve sonra si bugün malum.Merak ettiğim aynı türden bir senaryo silver içinde işleyebilirdi.
    Ben de çok uzun süredir sasadaydim. Çok uzun süredir de takip ediyorum. Bugün 11,43 TL den veda ettim. 10 TL leri bekleyeceğim tekrar alım için. Daha önce de yazmıştım. 2 seneryo var önümüzde ya bilanço öncesi fiyatlayacak ya da bilanço gelecek bir tavan arkasından yükseliş devam edecek. Şu andaki görüntü ağır abi formatı. Tabi bilanço açıklanmasına bir kaç gün kala çok hızlı hareket edebilir, fiyatlayabilir bilancoyu. En güzeli yavaş yavaş sindire sindire gitmesi... İnşallah 1,65 - 1,70 TL leri göreceğiz....

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Teşvik sirketin kasasina girdimi

4.  Alıntı Originally Posted by ustun1 Yazıyı Oku
    Teşvik sirketin kasasina girdimi
    Kasaya giren birşey olmayacak bildiğim kadarıyla , ertelenmiş vergi geliri olarak bilançoya yansıyabilir.

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. Bugün çok yazan çizen yok.Sessiziz anlaşılan.

6. İlk seans iyi işlem hacmi oldu ama, ikinci seans duruldu. Benim için 1,54 TL ve üstü kapanış iyi. Her gün caktirmadan uyandırmadan 2-3 yükseliyor. Bilançoya kadar buradayız. Hissenin geçmişinde iyi gelen karlara iyi tepkiler verdiğini geçmiş fiyatlamalarindan baktım. Kotu karda da tam tersi olabiliyor. Ben iyi bir kar bekliyorum umarım yanılmam😎😎😎

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sn.mmgezegen sasa dan iyi fiyatla çıkmışsınız.Tbrk.

8. 1,55 ichimiko bulutun üst direnci. Üç işlem günüdür üzerinde kapatamıyor. Kırıp kapatsa güzel olacak

Sayfa 847/948 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •