Sayfa 849/948 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. saygıdeğer ortaklar bi şeyi satan olmazsa alanda olmaz. Peki nasıl oluyorda alım satım arasında binlerce bazen milyonlarca fark oluyor??? Çok merak ediyorum. Bilen varsa çocuğa anlatır gibi anlatabilir mi? Mesela tam şuan silver alım-satım arasında alım Leh'ine 320 bin lot fark var bu nasıl oluyor???

2.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    saygıdeğer ortaklar bi şeyi satan olmazsa alanda olmaz. Peki nasıl oluyorda alım satım arasında binlerce bazen milyonlarca fark oluyor??? Çok merak ediyorum. Bilen varsa çocuğa anlatır gibi anlatabilir mi? Mesela tam şuan silver alım-satım arasında alım Leh'ine 320 bin lot fark var bu nasıl oluyor???
    En çok alan ilk 5 aracı kurum ile en çok satan ilk 5 aracı kurumun arasındaki fark 320 bin. Toplam fark miktarı ilk 5 dışındaki kurumlara dağılıyor.

P10S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    saygıdeğer ortaklar bi şeyi satan olmazsa alanda olmaz. Peki nasıl oluyorda alım satım arasında binlerce bazen milyonlarca fark oluyor??? Çok merak ediyorum. Bilen varsa çocuğa anlatır gibi anlatabilir mi? Mesela tam şuan silver alım-satım arasında alım Leh'ine 320 bin lot fark var bu nasıl oluyor???
    Hisse fiyatları işlem görürken alış ve satış taraflarına lotlar yazılıyor bildiğin üzere...Aktif tarafdan yani hissenin halihazırda satış tarafından alım daha fazla ise alım ağırlıklı olur yani kademe analizinde bu ortaya çıkar...
    Ancak aracı kurum dağılımı farklı birşey onunla karıştırmayın...

4. https://i.hizliresim.com/Z330NA.png
    Bu günlük aracı kurum dağılımı...

5. https://i.hizliresim.com/VDDb2r.png
    Buda kademe analizi...alış kademelerinden 120 bin lot daha fazla işlem olmuş...
    Aracı kurum dağılımında ise 20 bin lot artı kapattı...

6. İşte hocam kademe analizini soruyorum. Neden alış satış arasında fark oluyor?

7.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    İşte hocam kademe analizini soruyorum. Neden alış satış arasında fark oluyor?
    Diyelim ki
    alış tarafı 50 bin lot
    Satış tarafı 50 bin lot
    Aktif fiyattan yani 1,57 den biri geldi 30 bin lot aldı...alış tarafınada başka biri 1,56’ya 20 bin lot sattı...
    Anlık olarak 10 bin lot artı yazar...

8. Eyvallah teşekkür ederim.

Sayfa 849/948 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •