Sayfa 878/948 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Teşviği kapsayan maddeler ve muafiyetler belli ztn...en önemlisi ürün çeşitlendirmesidir bence çünkü yaptığı yatırımlar kapasitesiyi müthiş artırdı,faaliyet raporunda kapasiteninin %39 da olduğu yazıyor sn izci�de bu konuya değindi ilk yorumunda...
    Bizim ky araştırma sevmez biliyorsunuz reklama bakar kolay görünür açıklamaya bakar açıkçası ben kısa süreli bir giriş yapmadım araştırdım ancak bir benle gitmez hisse

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by klmno Yazıyı Oku
    Bizim ky araştırma sevmez biliyorsunuz reklama bakar kolay görünür açıklamaya bakar açıkçası ben kısa süreli bir giriş yapmadım araştırdım ancak bir benle gitmez hisse

Siz yine uygun fiyatlardan girdiniz bizlerin maliyeti çok daha yüksek...

3. Kısa vadede en büyük sorun dolar kurudur ve bu seviyelerin kalıcı olmamasıdır,tüm sanayi şirketleri için hayatidir...

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Siz yine uygun fiyatlardan girdiniz bizlerin maliyeti çok daha yüksek...
    Evet ben oldukça iyi rakamdan girdim sayılır herkesi düşünüyorum inanın ben para kazanırken başkası kaybetsin istemem ama patron daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Ayrıca şayet patron dolar bazında alışveriş yapsa bile hammadde maliyetini satışlara yükleyebilir diye düşünüyorum bu da sınırlı negatif etki yapar hisseye ama patron daha girişken olursa bence hisse yukarı taşır kendisini

5. Ne soylesek de desek boş. Vizyonsuz adamların yönettiği bir şirket silver. 88 milyon teşvik onaylandı ve üzerinden 1,5 ay geçmiş şirketten tek bir haber yok. Allah aşkına Bloomberg lerde çıkıp atıp tutacaginiza adam gibi kapa gönderin haberleri. Ky yi bilgilerin, yapacaklarinizi kamuoyuyla paylaşın. Galip ağa da çıkmıştı Bloomberg e metroyu 5 tl den bir fona saracağız demişti, ne oldu fiyasko... Satışlar iyi, teşvikler iyi, buyume, yapılan yatırımlar iyi, ankastre piyasası sürekli buyuyor, un var şeker var yağ var.... Bence şirketin üst yönetimine vizyon sahibi birileri gelmeli...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ben 3 ve 4. Çeyrekte karlılığın daha iyi olacağını düşünüyorum. Tabi döviz kuru ne olur bu da önemli....

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Döviz kurunu bu vizyon ile muhtemelen zarar diye yazacaklar karlılığı arttırmak yerine zarar gösterip piyasadan daha fazla hisse toplamak isteyecektirler diye düşünüyorum. Şöyle bakalım meseleye 1.40 dan aldığı hisseyi 2.10dan çıksa %50 kar 1 milyonluk işlem yapsa 500 bin kar ankastre satarak bunu yapabilir ama yapmıyor borsa daha tatlı kazandırıyor örnek galip öztürk adam ülke adına ne yatırım yapıyor? Hiç. Ama malı artıyor mu evet ky kandırarak. İşte bu şirkette galipten dhha dürüst değil açıkçası uygulama da

8. Güzel bir hafta olması dileğiyle.

Sayfa 878/948 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •