Sayfa 926/948 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. esas faliyet karıda bitmiş. Hiç mi satmadınız kardeşim ya
    Sabır acıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by westice26 Yazıyı Oku
    esas faliyet karıda bitmiş. Hiç mi satmadınız kardeşim ya
    Üretim kayıpları çok fazla. Fabrikanın yönetimi değişti. İşi bilmeyen bir kadrosu var. O yüzden bu kötü tablo devam edecek diye düşünürüm.

3.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Üretim kayıpları çok fazla. Fabrikanın yönetimi değişti. İşi bilmeyen bir kadrosu var. O yüzden bu kötü tablo devam edecek diye düşünürüm.
    1liradan aliciyim gelirse. yatırım tavsiyesi değildir.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ani düşürmedi , mali Çaka Çaka düşürecek

5. 1,30 TL önemli SİLVER için. Kirarsa 1,26 TL. (En kotu zaten 1,12 TL yi görmüş) Kaldı ki zaten hisse Şubat'ın ilk haftası 1,50 TL idi ve bugun buraya geldi ve bence Bilancoyu fiyatladi. Bana sorarsaniz hisse haftaya toparlanır. Onemli olan 1,30 TL üzerinde kalması.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    1,30 TL önemli SİLVER için. Kirarsa 1,26 TL. (En kotu zaten 1,12 TL yi görmüş) Kaldı ki zaten hisse Şubat'ın ilk haftası 1,50 TL idi ve bugun buraya geldi ve bence Bilancoyu fiyatladi. Bana sorarsaniz hisse haftaya toparlanır. Onemli olan 1,30 TL üzerinde kalması.

Ozaman 0.80 bekleyeyim almak için 1lira pahalı olabilir yatırım tavsiyesi değildir.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    1,30 TL önemli SİLVER için. Kirarsa 1,26 TL. (En kotu zaten 1,12 TL yi görmüş) Kaldı ki zaten hisse Şubat'ın ilk haftası 1,50 TL idi ve bugun buraya geldi ve bence Bilancoyu fiyatladi. Bana sorarsaniz hisse haftaya toparlanır. Onemli olan 1,30 TL üzerinde kalması.

gün içi trend desteginin oldugu kanal dibine sarkip tekrar kapanisi kanal icinde yapti bu olumlu. fikrinize katiliyorum son gorunumde su sekilde gunlukte.. ayrica sen Pilli bebek pilocuk joker75 in muhtemel ruh ikizisin hadi çöplugune git sallamalarinizi avodda devam ettirin burasi fazla size hee atar tutar yilda 1 tutturursanizda birsey bildim sanmayin daha dun 2-3 liradan once satmiyordunuz hayrola biranda 0.80 - 1.00 liralari söz eder olmustunuz insanlarinda algi yaratiyorsunuz bosuna debelenip durmayin beceremiyorsunuz birakin bu yorum isini...

8. Bütün beyazeşya & pişirici cihaz üreten firmalar kar rekorları kırdı. Bu arkadaşlar ne yapmış merak ediyorum. Yan gelip yatmışlarmı 12 ay boyunca. Hasılat artmış , esas faliyet karı duşmuş, dip toplamda ise ZARARR. Üretimin çok verimsiz olduğu çok belli. TV li davlumbaz çıkarmışlar, ulan kim ne yapsın tv li davlumbazı. sen adam gibi rekabet edebilir ürünler çıkarsana. salaklığın son noktası

Sayfa 926/948 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •