Special Days Image
Sayfa 928/948 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    spekle patronla oyun olmaz paran bitdimi 50 bin lotla yuzde 3 eksi yapar haaaa bide ihtiyacdan satış yaparsan bak işte kagıt nasıl gidiyo görürsün klavuzu karga olanın allah yardımcısı olsun 1 milyon dolar kaybdersin haberin olmaz keşke şimdiki aklım 10 sene önce olsaydıda bende kaybetmeseydim bilmeyenin aklıyla iş yapanın allah yardımcısı olsun bu borsa adam tanımaz kralını namerde muhtac eder aklın yolu birdir matematik yalan söylemez yukarda yazdınız rakamların hepsi hayal ürünü 1 tl ye gelirde almazsınız bu borsa böyledir 3 sene önce 50 kuruştan almışlıgım vardır.ytd
    Çok değil 15 MART ta görüşürüz dediğim fiyatlarda Silver a selam, kademeli alıma devam

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    şairin kafası her zamanki gibi güzel kötü olansa kendisinin dinlenmemesi ve kaybedilen veya kacırılan paralar yazık cok yazık büyük paralar kactı...
    2.50 den Avod dediniz kaçan bu mu? oradan % 66 dusmus vaziyette. dinlenilmesi gereken hangi husus kaçirdik galiba???

3.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Çok değil 15 MART ta görüşürüz dediğim fiyatlarda Silver a selam, kademeli alıma devam

dogru yoldasın kardeş silver borsanın en ucuz kagıtlarından biri birileri cok mal aldı spek de onları deniyo yoksa bu fiyatları ruyamda örsem inanmazdım.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by marjinal.ist Yazıyı Oku
    siz ne anladiniz soylediklerinden? ben en son 2.50 den Avod alin alin dedigini ve 1.50 dende 500 kusur lot alicam dedigini hatirliyorum. hala tik yok hep salla hep salla nereye kadar atmaninda bir ayari olmali
    Okuyunca JOKER kardeşin yazdiklarini bildiklerimi de unuttum wallaha. Ama bu saatte normal. Saat olmuş 1:30. Daha önce bir çok defa girip çıktığım SILVR a bugün ufaktan bir adım attim. Yine takibe aldım. Bu sefer gecenkinden daha sağlam bir kar elde etmeden çıkmam. Herkese iyi geceler. Yarın sabah iş bizi bekler

5.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Okuyunca JOKER kardeşin yazdiklarini bildiklerimi de unuttum wallaha. Ama bu saatte normal. Saat olmuş 1:30. Daha önce bir çok defa girip çıktığım SILVR a bugün ufaktan bir adım attim. Yine takibe aldım. Bu sefer gecenkinden daha sağlam bir kar elde etmeden çıkmam. Herkese iyi geceler. Yarın sabah iş bizi bekler

iyi geceler sabır herşeyin ilaci iyi geceler

6. SİLVELİNE güzel duruyor....

Biri tahtaya kafa atacaktı. Nirede

8. sektör zayıflamaya devam ediyor önümüzdeki bilançoda muhtemelen zayif olabilir

Sayfa 928/948 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •