Sayfa 939/948 İlkİlk ... 439839889929937938939940941 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,505 - 7,512 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

aylık takas

2. http://yatirimci.silverline.com.tr/index.asp?id=43
    http://yatirimci.silverline.com.tr/index.asp?id=44
    diye bir sayfa açmışlar. takdire değer.
    ancak bir de kendileri baksalar altta yazanı okuyunca güleceğim geldi:
    altta yazan:
    Teknik Yorum
    Son 2 gündür fiyat düşerken işlem hacminin azalması , satıcıların çok da istekli olmadığı şeklinde değerlendirilebilir.Kısa vadeli göstergeler genelde Sat konumunda bulunuyor.Osilatörler"in genelde aşırı satım bölgesinde olması hissenin fazla düştüğü şeklinde değerlendirilebilir. Hisse kısa-orta vade hareketli ortalamalarının altında seyrediyor.

3. 1307
    *silverline/laçin: Temettü dağıtmak istiyoruz, işler iyi giderse 2020'de dağıtabiliriz-bloomberg ht
    13:27:11
    *silverline/laçin: Bu sene duruma göre hisse geri alımı yapabiliriz-bloomberg ht
    13:26:06
    *silverline/laçin: Bugün yeni yatırımdan bahsetmek çok gerçekçi değil-bloomberg ht
    13:25:31
    *silverline/laçin: çin'den tedarikte süre olarak sıkıntı var ancak ikameye gerek duyulmayacak gibi görünüyor-bloomberg ht
    13:23:41
    *silverline/laçin: Hızlı büyüyen firmaların ciro artışına ihtiyacı vardır, yeterince artmazsa sıkıntı yaşanabilir-bloomberg ht
    13:23:20
    *silverline/laçin: Döviz riskimiz yok-bloomberg ht
    13:22:35
    *silverline/laçin: şu anda hedeflerimizde bir revizyon yapmayı düşünmüyoruz-bloomberg ht
    13:21:00
    *silverline/laçin: Nisan ve mayıs aylarında sipariş azalması ve iptali yaşayabiliriz-bloomberg ht
    13:20:29
    *silverline/laçin: Beyaz eşyada ötv'nin kalıcı olarak kaldırılması talebi artıracaktır-bloomberg ht
    13:18:49
    *silverline/laçin: ürettiklerimizin teslim edilemeceğine yönelik kuşkularımız var-bloomberg ht
    13:18:30
    *silverline/laçin: Esas müşterimiz olan avrupa'da yaşanan kısıtlamalar problem yaratıyor-bloomberg ht

4. Silverline'dan, Darüşşafaka’da eğitim gören 100 çocuğa destek
    Silverline 23 Nisan 1920’de kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 100. yılı ve Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile 100 çocuğun eğitimine destek verdi.
    Silverline'dan, Darüşşafaka’da eğitim gören 100 çocuğa destek

22 Nisan 2020
    23 Nisan’da çocukların umutlarını güçlendirmek, hayallerini gerçekleştirmek, geleceklerini aydınlatmak için Darüşşafaka’da yatılı eğitim gören 1000’e yakın annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz çocuklardan 100'ünün eğitimine katkı sağlayan Silverline, ‘100. yılda 100 umut’ sloganı ile anlamlı bir bağış gerçekleştirdi.

Amasya Merzifon’da üretimi ve yaklaşık 1.800 kişilik istihdamı ile 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Silverline, her yıl 23 Nisan kutlamaları kapsamında fabrikada birçok etkinlik gerçekleştiriyor. Bu yıl Covid-19 nedeni ile etkinlikleri iptal eden marka 100. yıl anısına anlamlı bir bağış gerçekleştirdi. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı anısına ‘100. yılda 100 umut’ sloganı ile 100 çocuğun gelecek hayallerine ortak oldu. Marka, Darüşşafaka’da Covid 19 nedeni ile uzaktan eğitim gören 100 çocuğun eğitim giderlerine destek oldu.

Mustafa Laçin: Bizim için en anlamlı destek

Silverline Ankastre Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mustafa Laçin ‘bizim için çok anlamlı bir destek oldu. 100 Darüşşafakalı çocuğun eğitimine katkı sağlıyoruz ve geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimiz olan çocuklarımız için ne yapsak azdır. Eğitim bir ülkenin aydınlık geleceği, gelişimi için son derece önemli. Dönemsel bazı desteklerimiz hep vardı ancak bu yıl Darrüşşafaka’da eğitim gören çocuklara böyle bir destek sunmak çok daha anlamlı oldu. Türkiye Cumhuriyeti tarihinin ve milli mücadelenin en önemli adımlarından biri Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışı olmuştur. Aynı günde Mustafa Kemal Atatürk tüm dünya çocuklarına armağan etmiştir bu özel günü. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dünyada çocuklara atfedilen tek bayram. Geçmişiyle gurur duyan bir millet olarak geleceğe daha aydınlık bakabilmek için Darüşşafaka gibi bu zorlu görevi kurumsallaştırmış kurumlara ve geleceğimiz çocuklara destek olmak en büyük sorumluluğumuz olmalı. Biz bu yaklaşımımız sürekli hale getireceğiz’ dedi.

Silverline, Amasya Merzifon’da 49.000 m2 kapalı, 54.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 103.000 metrekare alanda üretim gerçekleştiriyor. Marka yaklaşık 1.800 kişilik istihdamı ile bölge ekonomisine en büyük katkı sağlayan firması. 70’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiren Silverline, ocak, fırın, davlumbaz, aspiratör, bulaşık makinesi, buzdolabı ve tezgah üstü teknolojik çözümleriyle ankastre sektörünün hızla büyüyen markası olarak öne çıkıyor.

Kaynak: https://www.dunya.com/sirketler/silv...-haberi-468464

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne yükselişle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin
    medyan tahmin +792 puan, ortalama tahmin ise +759 puan oldu.
    Foreks'in 41 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en
    yüksek beklenti +1488 puan olurken, en düşük beklenti -762
    puan olarak gerçekleşti.
    Ankete katılan 41 analistin 40'ı pozitif, 1'i negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST100 Endeksi, dün günü 2267,87 puan düşüşle 98842,24
    puandan tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen
    BIST 100 Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım
    uzmanları [email protected] adresine başvuru maili
    gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +792
    Ortalama : +759
    Maksimum : +1488
    Minimum : -762
    Katılımcı: 41[(+40)(-)1]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(05/05/2020 - 09:17:35)

SILVR Solo 2020/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -551679

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

silver karını çok iyi derecede artırmasına rağmen hiç kimse yok.. eskiden twitter investing yoktu buralar hep yoğundu ve hala eskiye göre kaliteli forumdur. kimse kalmamış herkes kendine farklı iletişim telegram gibi yerler bulmuş..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    2020 birinci çeyrek dipnotlarından gözüme takılanlar. Kötü bir dönemden geçiyor şirket.

*Borçluluk artmış.
    *30 Mart 2020-05 Nisan 2020 tarihleri arasında üretime ara verilmiş,
    *...Gelinen noktada salgının boyutu ve başta ana ihracat pazarımız olan Avrupa ülkelerindeki sipariş
    ertelemeleri ve iptalleri nedeniyle 13 Nisan 2020 tarihinden itibaren üretim miktarının düşürülmesi
    ve bu kapsamda vardiya sayısı azaltılarak kısa çalışma ödeneğine başvurulması kararı alınmıştır.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

Sayfa 939/948 İlkİlk ... 439839889929937938939940941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •