Sayfa 932/948 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,449 - 7,456 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Bu ülkede yaşayıp geçimini sağlamak için harcama yapanlardan dolaylı veya dolaysız vergi, harç vb. gibi toplanan gelirlerden verilen devlet desteği yani teşvikleri alanların, verenlerin bu ülke insanına karşı maddi-manevi borcu vardır.

İnsanlar kendi geçimlerini zar zor sağlarken devlete ödediklerinin karşılığı olarak bu teşvikleri alanlardan da vergi, sgk, istihdama katkı vb. gibi beklentileri vardır. Cumayı kaçırmayan ama vergi ve diğer ödevler söz konusu olunca çeşitli argümanlarla geri ödeme yapmayanların üzerlerinde bu aziz vatan evlatlarının (erkek-kadın-çocuk-şehit-gazi-engelli vb.) maddi-manevi hakkı vardır.

Ha bunu gözetmeyenler varsa onların üzerinde de aynı haklar devam eder. Eğer göstermelik değil de gerçekten inanıyorsak bir de bunun hesap gününde verilmesi gereken mahşeri hesabı vardır ki orada bahaneler yoktur. Çünkü bu hakları gözeterek yazan ve önümüze koyacak olanlar olduğuna inanıyorum.

Velhasıl kimse bu dünyadan maddi olarak bir şey götüremiyor. Ama yaptıklarından dolayı hesaba çekileceği çeşitli ayetlerde apaçık yazıyor. Buna rağmen geçici heveslere erişmek adına yapılan hak gasplarının hesabının nasıl verileceği göz ardı edilmemelidir.

Yatırım tavsiyesi olmayıp yaşam tavsiyesidir.

2.  Alıntı Originally Posted by izleyiciizci Yazıyı Oku
    Dolar bazında tarihi dipte.
    0,17 cent'e tekabül ediyor. Daha önce hiç bu kadar ucuz olmamış. Kimsede bu maliyet yok. Yani şirkete yatırım yapan herkes zararda.
    14.330.000 TL tutarında Ankastre Fırın Üretim Tesisi yatırımı yapıp faaliyete başlayacaksın. Şirketin borsaya açıldıktan sonraki tarihi dipte olacak.
    Pek inandırıcı gelmiyor bana.
    Vestel Beyaz Eşya ve Arçelik gibi firmalara rakip olabilecek kapasite ve teknolojiye sahip olan bu firmanın bu seviyelerde olması yakışmıyor.
    O kadar devlet desteği aldın. Milletin hakkı var üzerinde. Hakkını ver...
    Eski fabrika yönetimi 2017 sonunda işten çıkarıldı. yeni fabrika yönetimi bir grup iş bilmez yiyiciden oluşuyor. zaten 2017 12 ayllıktan sonra kar düşüşünü bariz görebilirisniz. üst yönetim goygoycu. değil vestel veya arçelik , kayseri firmalarına rakip olamaz. eğer Türkiye nin durumu düzelmezse , bu yönetimle batabilir veya çok küçülebilir

3. 1.08 karanlik odadan ben ciktim galiba, spek yoksa 1.07 kapatacakti...teknik al veriyor...spek ne yapacaksin sen? Bugun 2 grup sanirim krstl a atladi 79 dan 85 e cikti, ordan mali bosalttiktan sonra buraya gelebilirler ya da baska bir grup. Yarindan itibaren cikisa baslasin artik...ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    1.08 karanlik odadan ben ciktim galiba, spek yoksa 1.07 kapatacakti...teknik al veriyor...spek ne yapacaksin sen? Bugun 2 grup sanirim krstl a atladi 79 dan 85 e cikti, ordan mali bosalttiktan sonra buraya gelebilirler ya da baska bir grup. Yarindan itibaren cikisa baslasin artik...ytd.
    20 gunluk 1.04, 52 gunluk ise 1.10 , 1.08den spek fazla almadi sanirim biraz daha mal toplamak istiyor sanirim, cikisi da sert olacak gibi. Ytd

5. Grub krstl'e atladi yine, silvr a da atlasalar da spegin elindekileri kapsalar ytd

6. *****SİLVİRLİNE ENDÜSTRİ'NİN ÖNÜ AÇIK*****
    BDDK aldığı karar ile beyaz eşya alımlarındaki taksit sayısının 12 aydan 18 aya çıkarması SİLVR nin satşlarını olumlu yöne etkileyecektr. Tabi bu 3 çeyrek bilançoda kendisini gösterir. dolayısı ile yıl sonuna kadar SİLVR İÇİN HEDPF FİYAT 1,50 olarak düşünebilir. Şirketin aşırı açık döviz pozisyonyu bulunmamak ile birlikte TL maliyet ve ihracat döngüsünde şirket kur farkı geliri bilançoyu olumlu etkilecektir. Son sözüm 1,00 TL ye kadar SİLVR maliyeti mantıklı maliyettir. anahtar

8 temmuz 2019
    saat 16,03

8. yönetim değişecek diyolaaa

Sayfa 932/948 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •