Sayfa 900/948 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak enflasyonla mücadele programının yarın açıklanacağını söyledi. Albayrak, Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) reel sektöre ilişkin aldığı kararın çok önemli olduğununu ifade etti.

YArın ki açıklamalardan beyaz eşya ÖTV indirimi çıksa hiç fena olmaz :D
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne tavsiyesi deliyim ben deli,,,

2. Arkadaşlar yarın buralar hareketli olabilir. Kuşlu sitelerde silver i önerdi, kuşlardan biri...1,45-50 TL leri gösterip aşağıya verebilirler... Şahsen kuşlu sitede böyle tavsiye ve öneriler olduğunda tedirgin oluyorum. Hissenin ahengi bozuluyor. Bir sürü ky doluyor hisseye ve ani hareketler olabiliyor... Dikkat etmekte fayda var....İyi geceler herkese...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Önce 1,44 direncini kırması lazım.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne tavsiyesi deliyim ben deli,,,

4. Açılış 1.43

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Alımlar çok hızlı

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bize sağlam ilerleyiş lazım inşallah o şekilde olur spekülatif bir yükselişi balona benzetiyorum inşallah öyle olmaz .Sonuçta geleceğe güvenerek yatırım yaptik

7.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Bize sağlam ilerleyiş lazım inşallah o şekilde olur spekülatif bir yükselişi balona benzetiyorum inşallah öyle olmaz .Sonuçta geleceğe güvenerek yatırım yaptik
    Spekülatif bence. Umarım yaniliyorumdur... Akşam kapanista inşallah ağlama duvarına dönmez buralar....

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 900/948 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •