Sayfa 558/948 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    1 dakika canlı baktım ciğerim söküldü aman arkadaşlar bu canlı falan izlenmez işinize bakın. Birde şu topikte yok mu bir tane merzifonlu bu adamlar nasıl tanınıyorlar memleketlerinde biri biraz anlatsın. Yani keser gibi hep bana hep bana mı yoksa testere gibi bi sana bi bana mı ?

“”Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum.””
    Onların nasıl tanidiklarinı Allahın izniyle imam soracak mezarda ters döneseceler

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yıllardır bu forumda bizi rezil ettiler sn.knox. 26 yıllık tecrübemi yok sayıyorum. Bildiğinizi unutun bunlar süzme

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Peki sevgili eski ortakalr;

Ben 2-3 aydır buradayım.
    Bugüne kadar diğer kağıtlardan edindiğimi sandığım tüm tecrübeler fos çıktı burada.
    Sizce hala maliyet azaltmalı mıyım.
    Bu rakkamları görüncede insanın alası geliyor.
    Daha önce 20k- 30k lot arasındaydım.Sabahtan beri her düştüğü kademeden aldım.En kötü 2 güne satar yine 20-30 aralığına düşerim dedim.
    Daha önce pozitif verilere rağmen yaşanan düşüşlere göre bu durumun nerede duracağını kestirebiliyor musunuz?

Tabiki tahmininiz var mı onu merak ettim?
    daha da düşerse moraliniz bozulmayacak ise ve uzun vadeli düşünüyorsanız her fiyattan alım yapılabilir ancak tacirlerin tekrar dönüp vermeyeceğinin hiç bir garantisi yok. artık tamamen psikoljiye oynuyorlar. şahsen ben 2 tl'ye de gelse şaşırmam ve uzun vadeli duruşumu asla bozmam. bol kazançlar

4. Teşekkürler
    2,38 dende alarak kapatıyorum.Ancak elimdekilerin hepsini tutmam mümkün değil.

Bugün itibari ile 2, 50 civarı olunca satmam gereken bir kısım var

Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Teşekkürler
    2,38 dende alarak kapatıyorum.Ancak elimdekilerin hepsini tutmam mümkün değil.

Bugün itibari ile 2, 50 civarı olunca satmam gereken bir kısım var
    dostum sen krontta değil miydin yahu

6. Ava neler buralardan alım yapıyor olma ihtimali çok yüksek ....

Sessizce nasıl satım yaptılar ise sessiz ce de alım yaparlar ve alımları bitince ortaya çıkarlar.

Yatırım tavsiyesi degildir

7. Yaklaşık 1 yıldır parsandayım, 3-5 ay oldu ege gübre ekledim portföyüme 1 aydır falanda silver var. Aldığım hisseyi hemen vermem al-satta yapmıyorum. Ancak ben bu silverin hareketlerine akıl sır erdiremedim. 14 milyon kara F/K 6 olur. Bırakın 6 yı şu an 8,50 f/k si var. Borcu harcı yok acayip bir büyüme hikayesi var. Ama gel görki hele son iki gündür yatırımcısı mutsuz. Düşünüyorum ama bu kağıdın hala 2,38 olması çok mantıksız geliyor. Başka hisse ile kıyaslamam hepsi farklı ancak harbiden el insaf 52 haftalık fark %34 diyor. Yatırımcı f/k 1 veya 2 olsun diyemi bekliyor. Veya ciro 700 , 800 m oluncamı alacak. Yoksa firma ceo sunun büyüme hikayesine mi inanmadılar. Bilançoyu bekliyorum bilançoya göre herkes gibi tamam veya devam diyecez. Hakkımızda hayırlısı olur umarım.

“”Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum.””
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sayfa 558/948 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •