Sayfa 888/948 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sn. mastori üstadım beklentiniz ne düzeyde acaba sizin yorumlarınız bizler için kıymetli.
    Selamlar Sn.Umk,

Biliyorsunuz pek yazmıyorum uzun süredir, arada yazılanları okumaya çalışıyorum. Geçen seneki hava piyasada da bu kağıtta da yok. Pek sahibi yok gibi tahtanın gördüğüm kadarıyla 1,15 te tutmaya çalışıyorlar. Ben genel olarak piyasadan pek umudum olmadığı için bu kağıttan da birşey beklemiyorum. Arada mal toplayıp 1 milyon lotla 30 40 kuruşluk hareketler olabilir. Satış fırsatları iyi değerlendirilmeli. Çok ta dillendi tahta, bakıyorsunuz bilanço tırt. Beklentisi nedir? Teşvik almış, aldıktan sonra haber veriliyor detay yok, bence hikayeye bağladı. Daha yatar gibi, ytd

2. Teşekkürler ustad.

3. Ayrıca sn.umk bugünkü Türkiye gazetesinde mustaa efendi röportaj vermiş. Bu yıl 500 milyon tl ciro ile kapatacaklarmış. Geçen sene 370 milyonmuş. Tabi Borsadaki şirket 234 milyon ciro yapmıştı. Üstü pazarlama şirketi cirosu idi. Aynı mali iki kere satıp ciro arttı hesabı yapıyorlar. Yersen. Bu da 35 40 milyon usd ihracatları var demek yaklaşık. Ilk 8 ayda 285 milyon tl ciro yapmışlar ve yüzde 26 büyümüşler. Krizleri fırsata çevirmek mümkünmüş. Öyle demiş malum zat. Fiyat hala 1.2 tl. Kendilerinden başka kimse kazanmasın istedikleri bu. Hesap ortada bari utanmadan büyüdük deme. Bu şirketin iktisat alanında örneği yok. Ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaş firmayı aramaktan bir hal oldum valla.Birseyler için harekete geçmelerini sağlayacak ne yapmamız lazım anlayamadım.Tek çare insafa gelmelerini beklemek anlaşılan.

5. Borsa düşerken borsadan fazla düş çıkarken hic çıkma. Ondan sonra yatırımcı borsaya ilgisiz. Borsada adam gibi şirket sayısı çok az. Patronlar hisselerini halka arz ettikten sonra yatırımcıyı hiç düşünmüyorlar.

6. Dün kağıttan beklentilerimizi ve mağduriyetlerimizi Yunus beye tekrardan ilettim.

7. Kimsede yazacak dermanda kalmamış haklısınız ortaklar.

Bu ne ya kağıtta %7 artış olmuş dün ve bugün 4 gündür yazan yok topice. 7-8 aydır buradayız terketmedik

nedir bu kıpraşmanın nedeni?

Sayfa 888/948 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •