Sayfa 902/948 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Lion59 Yazıyı Oku
    serfaruk bey zaten bu haber ile 1.50 seviyelerini gördü KY sayesinde...5-6 gün öncesine ait bilgi..bilginize...
    Bu seneki tüm olumsuzluklara rağmen , firmanın cesaretle yatırıma devam etmesini takdire şayan bir gelişme olarak yorumluyorum...

2. bu yatırıma birde KY eklenince sanarsın firma 2 ye katlandı ha babam kağıt topluyoruz sonra gün içi mazbatayı veriyorlar iadeli taahütlü..

3.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yarın buralar hareketli olabilir. Kuşlu sitelerde silver i önerdi, kuşlardan biri...1,45-50 TL leri gösterip aşağıya verebilirler... Şahsen kuşlu sitede böyle tavsiye ve öneriler olduğunda tedirgin oluyorum. Hissenin ahengi bozuluyor. Bir sürü ky doluyor hisseye ve ani hareketler olabiliyor... Dikkat etmekte fayda var....İyi geceler herkese...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hakikaten de bozdular hissenin ahengini...

4. Erkeğin biri 1,31 ve 1,32 ye 1 er milyon alış girmiş. Toplamda 2 milyon, verseniz alırım diyor. Piyasa fiyatından girse satışlar boş direk %20+ yapacak.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne tavsiyesi deliyim ben deli,,,

5. arkadaşlar...kısa süreli düşünen varsa kaçsın derim...beklerseniz yine gelecek....an itibari 1.34...

6. sılvr dün ve bugün takas paylaşacak varmı.

7. Papazda serbest p.tesi olumlu bir açılış olurmu inşallah.

8. Arkadaşlar daha önceki yorumlarımda da uzunca olarak yazmıştım. Muhtemelen kasımın başında bilanço açıklanacak. Geçen yıl 9 aylikta 11 milyon kar vardı. Bu yıl döviz kurlarindan dolayı çok iyi bir bilanço geleceğini düşünmüyorum. Bildiğiniz üzere 6 aylikta 1 milyon zarar vardı. Eğer zarar yazmaya devam ederse ki edecek gibi gorunuyor hisse fiyatına negatif yansıyacağını düşünüyorum. Tahminim bu hafta tekrar 1,40-45 TL leri gösterip eğer bilanço kötü gelecekse, ayın 22 sinden itibaren düşüş trendine başlayacağını ve tekrar 1,15-20 TL seviyelerine çekileceğini düşünüyorum. Bunlar benim düşüncem, siz kendiniz karar verin ve ona göre alım satım yapın arkadaşlar. Önümüzdeki hafta ABD İle ilişkilerin olumlu bir hal alması ve Trumpin hafta sonu yaptığı konuşmaların etkisiyle yükselişin devam edeceğini ve endeksin 105-110 binlere ulaşacağını düşünüyorum. Özellikle BIST 100 hisselerinin, banka ve sanayi hisselerinin bu süreçte diğer sığ kağıtlara göre daha fazla yükseleceğini düşünüyorum. SASA, KARDEMİR D, THY, AKBANK, GARANTİ, PETKİM, ASELSAN VB. hisseleri takip etmekte ve portfoyde yer vermekte fayda görüyorum. Herkese bol ve bereketli kazançlar diliyorum...

Sayfa 902/948 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •