Sayfa 64/948 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 505 - 512 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    Satıcıların tamamını toplasan o kadar etmiyor,bu işlemler başka bir yerden mi(ayrı bir pazarı mı var) geçiliyor acaba?
    Detayını bilmiyorum , zarar yazınca akşam bist bültenine bakmıştım. Oradaki tabloyu atıyorum. Soldan Sağa Sütunlar; Açığa Satış A.O.F - Açığa Satış İşlem Hacmi - Açığa Satış İşlem Adedi - Açığa Satış Sözleşme Sayısı

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

2.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Detayını bilmiyorum , zarar yazınca akşam bist bültenine bakmıştım. Oradaki tabloyu atıyorum. Soldan Sağa Sütunlar; Açığa Satış A.O.F - Açığa Satış İşlem Hacmi - Açığa Satış İşlem Adedi - Açığa Satış Sözleşme Sayısı

ilginç bir durum.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

3. KAP: SILVR [ ] SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/594893 Dosyalar:
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5aff7493714bdd

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5aff7493824bde

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2016
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2016
    Karar Tarihi 24.03.2017
    Genel Kurul Tarihi 25.04.2017
    Genel Kurul Saati 15:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 24.04.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir AMASYA
    İlçe MERZİFON
    Adres Organize Sanayi Bölgesi MERZİFON/AMASYA
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Genel Kurul Başkanlık Divanı'nın seçilmesi,
    2 - Genel Kurul Toplantı tutanaklarının imzalanması için Başkanlık Divanı'na yetki verilmesi.
    3 - 2016 Yılına ait Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunması, müzakeresi ve onaylanması.
    4 - 2016 Yılına ait Bağımsız Dış Denetim Kuruluşu Raporlarının okunması, müzakeresi ve onaylanması.
    5 - Şirketin 2016 yılı faaliyetleri ile ilgili vergi yasaları ve Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatına göre oluşan Bilanço ve Kar Zarar hesaplarının okunması, müzakeresi ve onaylanması.
    6 - 2016 yılı ve izleyen yıllara ilişkin kar dağıtım politikası hakkında ortakların bilgilendirilmesi,
    7 - 2016 Yılı Kar/Zararı hakkında karar alınması.
    8 - Yönetim Kurulu Üyelerinin Şirketin 2016 yılı faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmesi.
    9 - Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan ve 02.05.2014 tarihli Genel Kurul toplantısında onaylanan Sermaye Piyasası Kurulu'nun 03.01.2014 tarih ve 28871 sayılı Resmi Gazetede yayınlanmış II.22.1 Geri Alınan Paylar tebliği kapsamında yapılmış olan Şirket Paylarının Geri Alınması Politikası ile ilgili yapılan işlemler hakkında bilgi verilmesi.
    10 - Yönetim Kurulu Üyeleri ile Bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi.
    11 - Kurumsal Yönetim İlkeleri gereğince Yönetim Kurulu Üyeleri ve üst düzey yöneticiler için belirlenen Ücretlendirme Politikası kapsamında yapılan ödemeler hakkında bilgi verilmesi.
    12 - Yönetim Kurulu Üyelerinin ücretlerinin belirlenmesi.
    13 - 2017 yılı finansal tablolarının bağımsız denetimi için AC İSTANBUL ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş. firmasının görevlendirilmesi hakkında karar verilmesi.
    14 - Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde 2016 yılı içerisinde yapılan İlişkili Taraf işlemleri hakkında bilgi verilmesi.
    15 - Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince Şirketin ve bağlı ortaklıklarının 2016 yılında 3. kişiler lehine verdiği teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hakkında Pay Sahiplerine bilgi verilmesi,
    16 - Yıl içinde yapılan bağışlar hakkında ortaklara bilgi verilmesi.
    17 - Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K'nın 395.ve 396.maddeleri uyarınca izin verilmesi.
    18 - Dilek ve temenniler, kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 Genel Kurul Bilgilendirme Dökümanı.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    EK: 2 Genel Kurul Çağrı Mektubu ve Vekaletname Örneği.pdf - İlan Metni
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

4. 9 - Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan ve 02.05.2014 tarihli Genel Kurul toplantısında onaylanan Sermaye Piyasası Kurulu'nun 03.01.2014 tarih ve 28871 sayılı Resmi Gazetede yayınlanmış II.22.1 Geri Alınan Paylar tebliği kapsamında yapılmış olan Şirket Paylarının Geri Alınması Politikası ile ilgili yapılan işlemler hakkında bilgi verilmesi.

Bu madde kapsamında alınan 900 küsür bin lot mal 07.04.2017 ye kadar satılmazsa sermayeden düşülecek. Aşağı yukarı bu kadar malı kurucu ortaklar satışa çıkarıyor. Önceki 500 bin şimdi de 550 bin. Acaba direkt şirket satıyor izlenimi vermemek için mi 0,9 kuruştan alınan mallar piyasaya geri veriliyor. Bu hareketlerin bu konu maddeyle ne tür ve ne kadar ilgisi var acaba?ytd

5. Maksadın yeşil göstermek seans sonuna kadar son 1 saat çakarsın gene tepemize adi herif...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Burda pekkimse kalmamış.. takas paylaşacak olan varmıdır

7. SILVERLINE ENDÜSTRI VE TICARET A.S.

MEHMET ENGIN ÇELEBI

550.000,000 Lot satış yapacağını açıkladı pazartesi ne olur sizce?

8.  Alıntı Originally Posted by oyazici Yazıyı Oku
    SILVERLINE ENDÜSTRI VE TICARET A.S.

MEHMET ENGIN ÇELEBI

550.000,000 Lot satış yapacağını açıkladı pazartesi ne olur sizce?
    Bakalım karşılayacaklar mı satışı yoksa tabanlayacak mıyız pazartesi? Eğer karşılamazlarsa piyasaya verirlerse 2-3 ay kendine gelemez tahta

Sayfa 64/948 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •